Wartości danych/Bloki: Różnice pomiędzy wersjami
Przejdź do nawigacji
Przejdź do wyszukiwania
| [wersja przejrzana] | [wersja przejrzana] |
+ wszystkie łupkowe. |
+ 16 bloków |
||
| Linia 248: | Linia 248: | ||
|- | |- | ||
| [[Plik:Kalcyt.png|30px]] [[Kalcyt]]||{{code|calcite}} | | [[Plik:Kalcyt.png|30px]] [[Kalcyt]]||{{code|calcite}} | ||
|- | |||
| [[Plik:Świeca.png|30px]] [[Świeca]]||{{code|candle}} | |||
|- | |- | ||
| [[Plik:Ognisko.png|30px]] [[Ognisko]]||{{code|campfire}} | | [[Plik:Ognisko.png|30px]] [[Ognisko]]||{{code|campfire}} | ||
| Linia 282: | Linia 284: | ||
|- | |- | ||
| [[Plik:Rzeźbione kamienne cegły.png|30px]] [[Rzeźbione kamienne cegły]]||{{code|chiseled_stone_bricks}} | | [[Plik:Rzeźbione kamienne cegły.png|30px]] [[Rzeźbione kamienne cegły]]||{{code|chiseled_stone_bricks}} | ||
|- | |||
| [[Plik:Rzeźbione tufowe cegły.png|30px]] [[Rzeźbione tufowe cegły]]||{{code|chiseled_tuff_bricks}} | |||
|- | |- | ||
| [[Plik:Kwiat refrenu.png|30px]] [[Kwiat refrenusu]]||{{code|chorus_flower}} | | [[Plik:Kwiat refrenu.png|30px]] [[Kwiat refrenusu]]||{{code|chorus_flower}} | ||
| Linia 322: | Linia 326: | ||
|- | |- | ||
| [[Plik:Przewodnia.png|30px]] [[Przewodnia]]||{{code|conduit}} | | [[Plik:Przewodnia.png|30px]] [[Przewodnia]]||{{code|conduit}} | ||
|- | |||
| [[Plik:Złoże miedzi.png|30px]] [[Złoże miedzi]]||{{code|copper_ore}} | |||
|- | |- | ||
| [[Plik:Chaber.png|30px]] [[Chaber]]||{{code|cornflower}} | | [[Plik:Chaber.png|30px]] [[Chaber]]||{{code|cornflower}} | ||
|- | |||
| [[Plik:Popękane łupkowe cegły.png|30px]] [[Popękane łupkowe cegły]]||{{code|cracked_deepslate_bricks}} | |||
|- | |||
| [[Plik:Popękane łupkowe kafelki.png|30px]] [[Popękane łupkowe kafelki]]||{{code|cracked_deepslate_tiles}} | |||
|- | |- | ||
| [[Plik:Popękane netherowe cegły.png|30px]] [[Popękane netherowe cegły]]||{{code|cracked_nether_bricks}} | | [[Plik:Popękane netherowe cegły.png|30px]] [[Popękane netherowe cegły]]||{{code|cracked_nether_bricks}} | ||
| Linia 778: | Linia 788: | ||
|- | |- | ||
| [[Plik:Dźwignia.png|30px]] [[Dźwignia]]||{{code|lever}} | | [[Plik:Dźwignia.png|30px]] [[Dźwignia]]||{{code|lever}} | ||
|- | |||
| [[Plik:Światło (trzymane).png|30px]] [[Blok światła]]||{{code|light}} | |||
|- | |- | ||
| [[Plik:Jasnoniebieska chorągiew.png|10px]] [[Jasnoniebieski sztandar]]||{{code|light_blue_banner}} | | [[Plik:Jasnoniebieska chorągiew.png|10px]] [[Jasnoniebieski sztandar]]||{{code|light_blue_banner}} | ||
| Linia 828: | Linia 840: | ||
|- | |- | ||
| [[Plik:Wagowa płyta naciskowa (lekka).png|30px]] [[Lekka wagowa płytka naciskowa]]||{{code|light_weighted_pressure_plate}} | | [[Plik:Wagowa płyta naciskowa (lekka).png|30px]] [[Lekka wagowa płytka naciskowa]]||{{code|light_weighted_pressure_plate}} | ||
|- | |||
| [[Plik:Piorunochron.png|30px]] [[Piorunochron]]||{{code|lightning_rod}} | |||
|- | |- | ||
| [[Plik:Lawenda.png|15px]] [[Bez]]||{{code|lilac}} | | [[Plik:Lawenda.png|15px]] [[Bez]]||{{code|lilac}} | ||
| Linia 1230: | Linia 1244: | ||
|- | |- | ||
| [[Plik:Tory.png|30px]] [[Tory]]||{{code|rail}} | | [[Plik:Tory.png|30px]] [[Tory]]||{{code|rail}} | ||
|- | |||
| [[Plik:Blok surowej miedzi.png|30px]] [[Blok rudy miedzi]]||{{code|raw_copper_block}} | |||
|- | |||
| [[Plik:Blok surowego złota.png|30px]] [[Blok surowego złota]]||{{code|raw_gold_block}} | |||
|- | |||
| [[Plik:Blok surowego żelaza.png|30px]] [[Blok rudy żelaza]]||{{code|raw_iron_block}} | |||
|- | |- | ||
| [[Plik:Czerwona chorągiew.png|10px]] [[Czerwony sztandar]]||{{code|red_banner}} | | [[Plik:Czerwona chorągiew.png|10px]] [[Czerwony sztandar]]||{{code|red_banner}} | ||
| Linia 1336: | Linia 1356: | ||
|- | |- | ||
| [[Plik:Wędzarka.png|30px]] [[Wędzarka]]||{{code|smoker}} | | [[Plik:Wędzarka.png|30px]] [[Wędzarka]]||{{code|smoker}} | ||
|- | |||
| [[Plik:Gładki bazalt.png|30px]] [[Gładki bazalt]]||{{code|smooth_basalt}} | |||
|- | |- | ||
| [[Plik:Gładki kwarc.png|30px]] [[Gładki blok kwarcu]]||{{code|smooth_quartz}} | | [[Plik:Gładki kwarc.png|30px]] [[Gładki blok kwarcu]]||{{code|smooth_quartz}} | ||
| Linia 1504: | Linia 1526: | ||
|- | |- | ||
| {{tc|Nie|[[Plik:Wachlarz koralowca rurkowatego.png|30px]] Naścienny [[wachlarz koralowca rurkowatego]]}}||{{tc|Nie|{{code|tube_coral_wall_fan}}}} | | {{tc|Nie|[[Plik:Wachlarz koralowca rurkowatego.png|30px]] Naścienny [[wachlarz koralowca rurkowatego]]}}||{{tc|Nie|{{code|tube_coral_wall_fan}}}} | ||
|- | |||
| [[Plik:Tuf.png|30px]] [[Tuf]]||{{code|tuff}} | |||
|- | |||
| [[Plik:Tufowa ceglana płyta.png|30px]] [[Tufowa ceglana płyta]]||{{code|tuff_brick_slab}} | |||
|- | |||
| [[Plik:Tufowe ceglane schody.png|30px]] [[Tufowe ceglane schody]]||{{code|tuff_brick_stairs}} | |||
|- | |||
| [[Plik:Tufowy ceglany murek.png|30px]] [[Tufowy ceglany murek]]||{{code|tuff_brick_wall}} | |||
|- | |||
| [[Plik:Tufowe cegły.png|30px]] [[Tufowe cegły]]||{{code|tuff_bricks}} | |||
|- | |- | ||
| [[Plik:Jajko żółwia 1.png|30px]] [[Żółwie jajko]]||{{code|turtle_egg}} | | [[Plik:Jajko żółwia 1.png|30px]] [[Żółwie jajko]]||{{code|turtle_egg}} | ||
Wersja z 18:59, 3 gru 2025
Bloki z czerwonym tłem nie mogą być pozyskane w ekwipunku.
| Zwróć uwagę, że ta strona wykorzystuje wiele obrazów, co może wpływać na komfort oglądania. |
| Blok | ID słowne |
|---|---|
acacia_button
| |
acacia_door
| |
acacia_fence_gate
| |
acacia_fence
| |
acacia_leaves
| |
acacia_log
| |
acacia_planks
| |
acacia_pressure_plate
| |
acacia_sapling
| |
acacia_sign
| |
acacia_slab
| |
acacia_stairs
| |
acacia_trapdoor
| |
acacia_wall_sign
| |
acacia_wood
| |
activator_rail
| |
| Powietrze | air
|
allium
| |
amethyst_block
| |
amethyst_cluster
| |
ancient_debris
| |
andesite
| |
andesite_slab
| |
andesite_stairs
| |
andesite_wall
| |
anvil
| |
attached_melon_stem
| |
attached_pumpkin_stem
| |
azure_bluet
| |
bamboo
| |
bamboo_sapling
| |
barrel
| |
barrier
| |
basalt
| |
beacon
| |
bedrock
| |
beehive
| |
bee_nest
| |
beetroots
| |
bell
| |
big_dripleaf
| |
big_dripleaf_stem
| |
birch_button
| |
birch_door
| |
birch_fence_gate
| |
birch_fence
| |
birch_leaves
| |
birch_log
| |
birch_planks
| |
birch_pressure_plate
| |
birch_sapling
| |
birch_sign
| |
birch_slab
| |
birch_stairs
| |
birch_trapdoor
| |
birch_wall_sign
| |
birch_wood
| |
black_banner
| |
black_bed
| |
black_carpet
| |
black_concrete_powder
| |
black_concrete
| |
black_glazed_terracotta
| |
black_shulker_box
| |
black_stained_glass
| |
black_stained_glass_pane
| |
black_terracotta
| |
black_wall_banner
| |
black_wool
| |
blackstone
| |
blackstone_slab
| |
blackstone_stairs
| |
blackstone_wall
| |
blast_furnace
| |
blue_banner
| |
blue_bed
| |
blue_carpet
| |
blue_concrete_powder
| |
blue_concrete
| |
blue_glazed_terracotta
| |
blue_ice
| |
blue_orchid
| |
blue_shulker_box
| |
blue_stained_glass
| |
blue_stained_glass_pane
| |
blue_terracotta
| |
blue_wall_banner
| |
blue_wool
| |
bone_block
| |
bookshelf
| |
brain_coral
| |
brain_coral_block
| |
brain_coral_fan
| |
brain_coral_wall_fan
| |
brewing_stand
| |
brick_slab
| |
brick_stairs
| |
brick_wall
| |
bricks
| |
brown_banner
| |
brown_bed
| |
brown_carpet
| |
brown_concrete_powder
| |
brown_concrete
| |
brown_glazed_terracotta
| |
brown_mushroom_block
| |
brown_mushroom
| |
brown_shulker_box
| |
brown_stained_glass
| |
brown_stained_glass_pane
| |
brown_terracotta
| |
brown_wall_banner
| |
brown_wool
| |
bubble_column
| |
bubble_coral
| |
bubble_coral_block
| |
bubble_coral_fan
| |
bubble_coral_wall_fan
| |
budding_amethyst
| |
cactus
| |
cake
| |
calcite
| |
candle
| |
campfire
| |
carrots
| |
cartography_table
| |
carved_pumpkin
| |
cauldron
| |
| Powietrze jaskiniowe | cave_air
|
cave_vines
| |
cave_vines_plant
| |
chain_command_block
| |
chest
| |
chipped_anvil
| |
chiseled_nether_bricks
| |
chiseled_polished_blackstone
| |
chiseled_quartz_block
| |
chiseled_red_sandstone
| |
chiseled_sandstone
| |
chiseled_stone_bricks
| |
chiseled_tuff_bricks
| |
chorus_flower
| |
chorus_plant
| |
clay
| |
coal_block
| |
coal_ore
| |
coarse_dirt
| |
cobbled_deepslate
| |
cobbled_deepslate_slab
| |
cobbled_deepslate_stairs
| |
cobbled_deepslate_wall
| |
cobblestone
| |
cobblestone_slab
| |
cobblestone_stairs
| |
cobblestone_wall
| |
cobweb
| |
cocoa
| |
command_block
| |
comparator
| |
composter
| |
conduit
| |
copper_ore
| |
cornflower
| |
cracked_deepslate_bricks
| |
cracked_deepslate_tiles
| |
cracked_nether_bricks
| |
cracked_polished_blackstone_bricks
| |
cracked_stone_bricks
| |
crafting_table
| |
creeper_head
| |
creeper_wall_head
| |
crimson_button
| |
crimson_door
| |
crimson_fence_gate
| |
crimson_fence
| |
crimson_fungus
| |
crimson_hyphae
| |
crimson_nylium
| |
crimson_planks
| |
crimson_pressure_plate
| |
crimson_roots
| |
crimson_sign
| |
crimson_slab
| |
crimson_stairs
| |
crimson_stem
| |
crimson_trapdoor
| |
crimson_wall_sign
| |
crying_obsidian
| |
cut_red_sandstone
| |
cut_red_sandstone_slab
| |
cut_sandstone
| |
cut_sandstone_slab
| |
cyan_banner
| |
cyan_bed
| |
cyan_carpet
| |
cyan_concrete_powder
| |
cyan_concrete
| |
cyan_glazed_terracotta
| |
cyan_shulker_box
| |
cyan_stained_glass
| |
cyan_stained_glass_pane
| |
cyan_terracotta
| |
cyan_wall_banner
| |
cyan_wool
| |
damaged_anvil
| |
dandelion
| |
dark_oak_button
| |
dark_oak_door
| |
dark_oak_fence_gate
| |
dark_oak_fence
| |
dark_oak_leaves
| |
dark_oak_log
| |
dark_oak_planks
| |
dark_oak_pressure_plate
| |
dark_oak_sapling
| |
dark_oak_sign
| |
dark_oak_slab
| |
dark_oak_stairs
| |
dark_oak_trapdoor
| |
dark_oak_wall_sign
| |
dark_oak_wood
| |
dark_prismarine
| |
dark_prismarine_slab
| |
dark_prismarine_stairs
| |
daylight_detector
| |
dead_brain_coral
| |
dead_brain_coral_block
| |
dead_brain_coral_fan
| |
dead_brain_coral_wall_fan
| |
dead_bubble_coral
| |
dead_bubble_coral_block
| |
dead_bubble_coral_fan
| |
dead_bubble_coral_wall_fan
| |
dead_bush
| |
dead_fire_coral
| |
dead_fire_coral_block
| |
dead_fire_coral_fan
| |
dead_fire_coral_wall_fan
| |
dead_horn_coral
| |
dead_horn_coral_block
| |
dead_horn_coral_fan
| |
dead_horn_coral_wall_fan
| |
dead_tube_coral
| |
dead_tube_coral_block
| |
dead_tube_coral_fan
| |
dead_tube_coral_wall_fan
| |
deepslate
| |
deepslate_brick_slab
| |
deepslate_brick_stairs
| |
deepslate_brick_wall
| |
deepslate_bricks
| |
deepslate_coal_ore
| |
deepslate_copper_ore
| |
deepslate_diamond_ore
| |
deepslate_emerald_ore
| |
deepslate_gold_ore
| |
deepslate_iron_ore
| |
deepslate_lapis_ore
| |
deepslate_redstone_ore
| |
deepslate_tile_slab
| |
deepslate_tile_stairs
| |
deepslate_tile_wall
| |
deepslate_tiles
| |
detector_rail
| |
diamond_block
| |
diamond_ore
| |
diorite
| |
diorite_slab
| |
diorite_stairs
| |
diorite_wall
| |
dirt
| |
dispenser
| |
dragon_egg
| |
dragon_head
| |
dragon_wall_head
| |
dried_kelp_block
| |
dripstone_block
| |
dropper
| |
emerald_block
| |
emerald_ore
| |
enchanting_table
| |
end_gateway
| |
end_portal_frame
| |
end_portal
| |
end_rod
| |
end_stone
| |
end_stone_brick_slab
| |
end_stone_brick_stairs
| |
end_stone_brick_wall
| |
end_stone_bricks
| |
ender_chest
| |
farmland
| |
fern
| |
fire
| |
fire_coral
| |
fire_coral_block
| |
fire_coral_fan
| |
fire_coral_wall_fan
| |
fletching_table
| |
flower_pot
| |
frosted_ice
| |
furnace
| |
gilded_blackstone
| |
glass
| |
glass_pane
| |
glow_lichen
| |
glowstone
| |
gold_block
| |
gold_ore
| |
granite
| |
granite_slab
| |
granite_stairs
| |
granite_wall
| |
grass_block
| |
grass_path
| |
gravel
| |
gray_banner
| |
gray_bed
| |
gray_carpet
| |
gray_concrete_powder
| |
gray_concrete
| |
gray_glazed_terracotta
| |
gray_shulker_box
| |
gray_stained_glass
| |
gray_stained_glass_pane
| |
gray_terracotta
| |
gray_wall_banner
| |
gray_wool
| |
green_banner
| |
green_bed
| |
green_carpet
| |
green_concrete_powder
| |
green_concrete
| |
green_glazed_terracotta
| |
green_shulker_box
| |
green_stained_glass
| |
green_stained_glass_pane
| |
green_terracotta
| |
green_wall_banner
| |
green_wool
| |
grindstone
| |
hay_block
| |
heavy_weighted_pressure_plate
| |
hopper
| |
honey_block
| |
honeycomb_block
| |
horn_coral
| |
horn_coral_block
| |
horn_coral_fan
| |
horn_coral_wall_fan
| |
ice
| |
infested_chiseled_stone_bricks
| |
infested_cobblestone
| |
infested_cracked_stone_bricks
| |
infested_mossy_stone_bricks
| |
infested_stone
| |
infested_stone_bricks
| |
iron_bars
| |
iron_block
| |
iron_chain
| |
iron_door
| |
iron_ore
| |
iron_trapdoor
| |
jack_o_lantern
| |
jigsaw
| |
jukebox
| |
jungle_button
| |
jungle_door
| |
jungle_fence_gate
| |
jungle_fence
| |
jungle_leaves
| |
jungle_log
| |
jungle_planks
| |
jungle_pressure_plate
| |
jungle_sapling
| |
jungle_sign
| |
jungle_slab
| |
jungle_stairs
| |
jungle_trapdoor
| |
jungle_wall_sign
| |
jungle_wood
| |
| Wodorosty (czubek) | kelp
|
| Wodorosty (dół) | kelp_plant
|
ladder
| |
lantern
| |
lapis_block
| |
lapis_ore
| |
large_amethyst_bud
| |
large_fern
| |
lava
| |
lectern
| |
lever
| |
light
| |
light_blue_banner
| |
light_blue_bed
| |
light_blue_carpet
| |
light_blue_concrete_powder
| |
light_blue_concrete
| |
light_blue_glazed_terracotta
| |
light_blue_shulker_box
| |
light_blue_stained_glass
| |
light_blue_stained_glass_pane
| |
light_blue_terracotta
| |
light_blue_wall_banner
| |
light_blue_wool
| |
light_gray_banner
| |
light_gray_bed
| |
light_gray_carpet
| |
light_gray_concrete_powder
| |
light_gray_concrete
| |
light_gray_glazed_terracotta
| |
light_gray_shulker_box
| |
light_gray_stained_glass
| |
light_gray_stained_glass_pane
| |
light_gray_terracotta
| |
light_gray_wall_banner
| |
light_gray_wool
| |
light_weighted_pressure_plate
| |
lightning_rod
| |
lilac
| |
lily_pad
| |
lily_of_the_valley
| |
lime_banner
| |
lime_bed
| |
lime_carpet
| |
lime_concrete_powder
| |
lime_concrete
| |
lime_glazed_terracotta
| |
lime_shulker_box
| |
lime_stained_glass
| |
lime_stained_glass_pane
| |
lime_terracotta
| |
lime_wall_banner
| |
lime_wool
| |
lodestone
| |
loom
| |
magenta_banner
| |
magenta_bed
| |
magenta_carpet
| |
magenta_concrete_powder
| |
magenta_concrete
| |
magenta_glazed_terracotta
| |
magenta_shulker_box
| |
magenta_stained_glass
| |
magenta_stained_glass_pane
| |
magenta_terracotta
| |
magenta_wall_banner
| |
magenta_wool
| |
magma_block
| |
medium_amethyst_bud
| |
melon
| |
melon_stem
| |
moss_block
| |
moss_carpet
| |
mossy_cobblestone
| |
mossy_cobblestone_slab
| |
mossy_cobblestone_stairs
| |
mossy_cobblestone_wall
| |
mossy_stone_brick_slab
| |
mossy_stone_brick_stairs
| |
mossy_stone_brick_wall
| |
mossy_stone_bricks
| |
| Ruchomy tłok | moving_piston
|
mushroom_stem
| |
mycelium
| |
nether_brick_fence
| |
nether_brick_slab
| |
nether_brick_stairs
| |
nether_brick_wall
| |
nether_bricks
| |
nether_gold_ore
| |
nether_portal
| |
nether_quartz_ore
| |
nether_sprouts
| |
nether_wart_block
| |
nether_wart
| |
netherite_block
| |
netherrack
| |
note_block
| |
oak_button
| |
oak_door
| |
oak_fence_gate
| |
oak_fence
| |
oak_leaves
| |
oak_log
| |
oak_planks
| |
oak_pressure_plate
| |
oak_sapling
| |
oak_sign
| |
oak_slab
| |
oak_stairs
| |
oak_trapdoor
| |
oak_wall_sign
| |
oak_wood
| |
observer
| |
obsidian
| |
orange_banner
| |
orange_bed
| |
orange_carpet
| |
orange_concrete_powder
| |
orange_concrete
| |
orange_glazed_terracotta
| |
orange_shulker_box
| |
orange_stained_glass
| |
orange_stained_glass_pane
| |
orange_terracotta
| |
orange_tulip
| |
orange_wall_banner
| |
orange_wool
| |
oxeye_daisy
| |
packed_ice
| |
peony
| |
petrified_oak_slab
| |
pink_banner
| |
pink_bed
| |
pink_carpet
| |
pink_concrete_powder
| |
pink_concrete
| |
pink_glazed_terracotta
| |
pink_shulker_box
| |
pink_stained_glass
| |
pink_stained_glass_pane
| |
pink_terracotta
| |
pink_tulip
| |
pink_wall_banner
| |
pink_wool
| |
piston_head
| |
piston
| |
player_head
| |
player_wall_head
| |
podzol
| |
pointed_dripstone
| |
polished_andesite
| |
polished_andesite_slab
| |
polished_andesite_stairs
| |
polished_basalt
| |
polished_blackstone
| |
polished_blackstone_brick_slab
| |
polished_blackstone_brick_stairs
| |
polished_blackstone_brick_wall
| |
polished_blackstone_bricks
| |
polished_blackstone_button
| |
polished_blackstone_pressure_plate
| |
polished_blackstone_slab
| |
polished_blackstone_stairs
| |
polished_blackstone_wall
| |
polished_deepslate
| |
polished_deepslate_slab
| |
polished_deepslate_stairs
| |
polished_deepslate_wall
| |
polished_diorite
| |
polished_diorite_slab
| |
polished_diorite_stairs
| |
polished_granite
| |
polished_granite_slab
| |
polished_granite_stairs
| |
poppy
| |
potatoes
| |
potted_acacia_sapling
| |
potted_allium
| |
potted_azure_bluet
| |
potted_bamboo
| |
potted_birch_sapling
| |
potted_blue_orchid
| |
potted_brown_mushroom
| |
potted_cactus
| |
potted_cornflower
| |
potted_crimson_fungus
| |
potted_crimson_roots
| |
potted_dandelion
| |
potted_dark_oak_sapling
| |
potted_dead_bush
| |
potted_fern
| |
potted_jungle_sapling
| |
potted_lily_of_the_valley
| |
potted_oak_sapling
| |
potted_orange_tulip
| |
potted_oxeye_daisy
| |
potted_pink_tulip
| |
potted_poppy
| |
potted_red_mushroom
| |
potted_red_tulip
| |
potted_spruce_sapling
| |
potted_warped_fungus
| |
potted_warped_roots
| |
potted_white_tulip
| |
potted_wither_rose
| |
powder_snow
| |
powered_rail
| |
prismarine
| |
prismarine_brick_slab
| |
prismarine_brick_stairs
| |
prismarine_bricks
| |
prismarine_slab
| |
prismarine_stairs
| |
prismarine_wall
| |
pumpkin
| |
pumpkin_stem
| |
purple_banner
| |
purple_bed
| |
purple_carpet
| |
purple_concrete_powder
| |
purple_concrete
| |
purple_glazed_terracotta
| |
purple_shulker_box
| |
purple_stained_glass
| |
purple_stained_glass_pane
| |
purple_terracotta
| |
purple_wall_banner
| |
purple_wool
| |
purpur_block
| |
purpur_pillar
| |
purpur_slab
| |
purpur_stairs
| |
quartz_block
| |
quartz_bricks
| |
quartz_pillar
| |
quartz_slab
| |
quartz_stairs
| |
rail
| |
raw_copper_block
| |
raw_gold_block
| |
raw_iron_block
| |
red_banner
| |
red_bed
| |
red_carpet
| |
red_concrete_powder
| |
red_concrete
| |
red_glazed_terracotta
| |
red_mushroom_block
| |
red_mushroom
| |
red_nether_brick_slab
| |
red_nether_brick_stairs
| |
red_nether_brick_wall
| |
red_nether_bricks
| |
red_sand
| |
red_sandstone
| |
red_sandstone_slab
| |
red_sandstone_stairs
| |
red_sandstone_wall
| |
red_shulker_box
| |
red_stained_glass
| |
red_stained_glass_pane
| |
red_terracotta
| |
red_tulip
| |
red_wall_banner
| |
red_wool
| |
respawn_anchor
| |
redstone_block
| |
redstone_lamp
| |
redstone_ore
| |
redstone_torch
| |
redstone_wall_torch
| |
redstone_wire
| |
repeater
| |
repeating_command_block
| |
rose_bush
| |
sand
| |
sandstone
| |
sandstone_slab
| |
sandstone_stairs
| |
sandstone_wall
| |
scaffolding
| |
sea_lantern
| |
sea_pickle
| |
seagrass
| |
short_grass
| |
shroomlight
| |
shulker_box
| |
skeleton_skull
| |
skeleton_wall_skull
| |
slime_block
| |
small_amethyst_bud
| |
small_dripleaf
| |
smithing_table
| |
smoker
| |
smooth_basalt
| |
smooth_quartz
| |
smooth_quartz_slab
| |
smooth_quartz_stairs
| |
smooth_red_sandstone
| |
smooth_red_sandstone_slab
| |
smooth_red_sandstone_stairs
| |
smooth_sandstone
| |
smooth_sandstone_slab
| |
smooth_sandstone_stairs
| |
smooth_stone
| |
smooth_stone_slab
| |
snow_block
| |
snow
| |
soul_campfire
| |
soul_fire
| |
soul_lantern
| |
soul_sand
| |
soul_soil
| |
soul_torch
| |
soul_wall_torch
| |
spawner
| |
sponge
| |
spore_blossom
| |
spruce_button
| |
spruce_door
| |
spruce_fence_gate
| |
spruce_fence
| |
spruce_leaves
| |
spruce_log
| |
spruce_planks
| |
spruce_pressure_plate
| |
spruce_sapling
| |
spruce_sign
| |
spruce_slab
| |
spruce_stairs
| |
spruce_trapdoor
| |
spruce_wall_sign
| |
spruce_wood
| |
sticky_piston
| |
stone
| |
stone_brick_slab
| |
stone_brick_stairs
| |
stone_brick_wall
| |
stone_bricks
| |
stone_button
| |
stone_pressure_plate
| |
stone_slab
| |
stone_stairs
| |
stonecutter
| |
stripped_acacia_log
| |
stripped_acacia_wood
| |
stripped_birch_log
| |
stripped_birch_wood
| |
stripped_crimson_hyphae
| |
stripped_crimson_stem
| |
stripped_dark_oak_log
| |
stripped_dark_oak_wood
| |
stripped_jungle_log
| |
stripped_jungle_wood
| |
stripped_oak_log
| |
stripped_oak_wood
| |
stripped_spruce_log
| |
stripped_spruce_wood
| |
stripped_warped_hyphae
| |
stripped_warped_stem
| |
structure_block
| |
structure_void
| |
sugar_cane
| |
sunflower
| |
sweet_berry_bush
| |
tall_grass
| |
tall_seagrass
| |
target
| |
tinted_glass
| |
terracotta
| |
tnt
| |
torch
| |
trapped_chest
| |
tripwire_hook
| |
tripwire
| |
tube_coral
| |
tube_coral_block
| |
tube_coral_fan
| |
tube_coral_wall_fan
| |
tuff
| |
tuff_brick_slab
| |
tuff_brick_stairs
| |
tuff_brick_wall
| |
tuff_bricks
| |
turtle_egg
| |
twisting_vines
| |
twisting_vines_plant
| |
vine
| |
| Powietrze próżniowe | void_air
|
wall_torch
| |
warped_button
| |
warped_door
| |
warped_fence_gate
| |
warped_fence
| |
warped_fungus
| |
warped_hyphae
| |
warped_nylium
| |
warped_planks
| |
warped_pressure_plate
| |
warped_roots
| |
warped_sign
| |
warped_slab
| |
warped_stairs
| |
warped_stem
| |
warped_trapdoor
| |
warped_wall_sign
| |
warped_wart_block
| |
water
| |
weeping_vines
| |
weeping_vines_plant
| |
wet_sponge
| |
wheat
| |
white_banner
| |
white_bed
| |
white_carpet
| |
white_concrete_powder
| |
white_concrete
| |
white_glazed_terracotta
| |
white_shulker_box
| |
white_stained_glass
| |
white_stained_glass_pane
| |
white_terracotta
| |
white_tulip
| |
white_wall_banner
| |
white_wool
| |
wither_rose
| |
wither_skeleton_skull
| |
wither_skeleton_wall_skull
| |
yellow_banner
| |
yellow_bed
| |
yellow_carpet
| |
yellow_concrete_powder
| |
yellow_concrete
| |
yellow_glazed_terracotta
| |
yellow_shulker_box
| |
yellow_stained_glass
| |
yellow_stained_glass_pane
| |
yellow_terracotta
| |
yellow_wall_banner
| |
yellow_wool
| |
zombie_head
| |
zombie_wall_head
|
