Texture Update: Różnice pomiędzy wersjami
| [wersja nieprzejrzana] | [wersja nieprzejrzana] |
dNie podano opisu zmian |
Dalsze aktualizacja |
||
| Linia 650: | Linia 650: | ||
| [[Plik:Jasnopył.png|80px]] | | [[Plik:Jasnopył.png|80px]] | ||
|- | |- | ||
| [[Lazuryt]] | |||
| [[Plik:Lazuryt przed TextureUpdate.png|80px]] | |||
| [[Plik:Lazuryt.png|80px]] | |||
|- | |- | ||
| [[Odłamek pryzmarynu]] | | [[Odłamek pryzmarynu]] | ||
| Linia 729: | Linia 732: | ||
| [[Plik:Shulker Shell przed Texture Update.png|80px]] | | [[Plik:Shulker Shell przed Texture Update.png|80px]] | ||
| [[Plik:Shulker Shell.png|80px]] | | [[Plik:Shulker Shell.png|80px]] | ||
|- | |- | ||
| [[Cegła]] | | [[Cegła]] | ||
| [[Plik:Claybrick przed Texture Update.png|80px]] | | [[Plik:Claybrick przed Texture Update.png|80px]] | ||
| [[Plik:Claybrick.png|80px]] | | [[Plik:Claybrick.png|80px]] | ||
|- | |||
| [[Netherowa cegła]] | |||
| [[Plik:Netherowa cegła przed TextureUpdate.png|80px]] | |||
| [[Plik:Netherowa cegła.png|80px]] | |||
|- | |||
| [[Nić]] | |||
| [[Plik:Nić przed TextureUpdate.png|80px]] | |||
| [[Plik:Nić.png|80px]] | |||
|} | |||
====Transport==== | |||
{| class="wikitable" data-description="Transport" | |||
! <span style="width:250px;display:block">Nazwa</span> | |||
! Tekstura przed<br> aktualizacją | |||
! Tekstura po<br> aktualizacji | |||
|- | |||
| Wszystkie [[Łódka|łódki]] | |||
| {{animacja|Dębowa łódka(Przedmiot) przed TextureUpdate.png;Świerkowa łódka(Przedmiot) przed TextureUpdate.png;Brzozowa łódka(Przedmiot) przed TextureUpdate.png;Tropikalna łódka(Przedmiot) przed TextureUpdate.png;Akacjowa łódka(Przedmiot) przed TextureUpdate.png;Ciemnodębowa łódka(Przedmiot) przed TextureUpdate.png|80px}} | |||
| {{animacja|Dębowa łódka(Przedmiot).png;Świerkowa łódka(Przedmiot).png;Brzozowa łódka(Przedmiot).png;Tropikalna łódka(Przedmiot).png;Akacjowa łódka(Przedmiot).png;Ciemnodębowa łódka(Przedmiot).png|80px}} | |||
|- | |||
| [[Elytry]] | |||
| {{animacja|Elytra przed TextureUpdate.png;Zniszczone Elytry przed TextureUpdate.png|80px}} | |||
| {{animacja|Elytra.png;Zniszczone Elytry.png|80px}} | |||
|- | |||
|} | |||
====Jedzenie==== | |||
====Transport==== | |||
{| class="wikitable" data-description="Jedzenie" | |||
! <span style="width:250px;display:block">Nazwa</span> | |||
! Tekstura przed<br> aktualizacją | |||
! Tekstura po<br> aktualizacji | |||
|- | |||
| [[Jabłko]] | |||
| [[Plik:Jabłko przed TextureUpdate.png|80px]] | |||
| [[Plik:Jabłko.png|80px]] | |||
|- | |||
| [[Złote jabłko]] | |||
| [[Plik:Złote jabłko przed TextureUpdate.png|80px]] | |||
| [[Plik:Złote jabłko.png|80px]] | |||
|- | |||
| [[Burak]] | |||
| [[Plik:Burak przed TextureUpdate.png|80px]] | |||
| [[Plik:Burak.png|80px]] | |||
|- | |||
| [[Barszcz]] | |||
| [[Plik:Barszcz przed TextureUpdate.png|80px]] | |||
| [[Plik:Barszcz.png|80px]] | |||
|- | |||
| [[Chleb]] | |||
| [[Plik:Chleb przed TextureUpdate.png|80px]] | |||
| [[Plik:Chleb.png|80px]] | |||
|- | |||
| [[Ciasto]] | |||
| [[Plik:Ciasto(Przedmiot) przed TextureUpdate.png|80px]] | |||
| [[Plik:Ciasto(Przedmiot).png|80px]] | |||
|- | |||
| [[Marchewka]] | |||
| [[Plik:Marchewka przed TextureUpdate.png|80px]] | |||
| [[Plik:Marchewka.png|80px]] | |||
|- | |||
| [[Złota marchewka]] | |||
| [[Plik:Złota marchewka przed TextureUpdate.png|80px]] | |||
| [[Plik:Złota marchewka.png|80px]] | |||
|- | |||
| [[Surowy kurczak]] | |||
| [[Plik:Surowy kurczak przed TextureUpdate.png|80px]] | |||
| [[Plik:Surowy kurczak.png|80px]] | |||
|- | |||
| [[Pieczony kurczak]] | |||
| [[Plik:Pieczony kurczak przed TextureUpdate.png|80px]] | |||
| [[Plik:Pieczony kurczak.png|80px]] | |||
|- | |||
| [[Surowa wołowina]] | |||
| [[Plik:Surowa wołowina przed TextureUpdate.png|80px]] | |||
| [[Plik:Surowa wołowina.png|80px]] | |||
|- | |||
| [[Befsztyk]] | |||
| [[Plik:Befsztyk przed TextureUpdate.png|80px]] | |||
| [[Plik:Befsztyk.png|80px]] | |||
|- | |||
| [[Surowa baranina]] | |||
| [[Plik:Surowa baranina przed TextureUpdate.png|80px]] | |||
| [[Plik:Surowa baranina.png|80px]] | |||
|- | |||
| [[Pieczona baranina]] | |||
| [[Plik:Pieczona baranina przed TextureUpdate.png|80px]] | |||
| [[Plik:Pieczona baranina.png|80px]] | |||
|- | |||
| [[Surowy schab]] | |||
| [[Plik:Surowy schab przed TextureUpdate.png|80px]] | |||
| [[Plik:Surowy schab.png|80px]] | |||
|- | |||
| [[Pieczony schab]] | |||
| [[Plik:Pieczony schab przed TextureUpdate.png|80px]] | |||
| [[Plik:Pieczony schab.png|80px]] | |||
|- | |||
| [[Surowy królik]] | |||
| [[Plik:Surowy Królik przed TextureUpdate.png|80px]] | |||
| [[Plik:Surowy Królik.png|80px]] | |||
|- | |||
| [[Pieczony królik]] | |||
| [[Plik:Pieczony Królik przed TextureUpdate.png|80px]] | |||
| [[Plik:Pieczony Królik.png|80px]] | |||
|- | |||
| [[Owoc refrenusu]] | |||
| [[Plik:Owoc refrenu przed TextureUpdate.png|80px]] | |||
| [[Plik:Owoc refrenu.png|80px]] | |||
|- | |||
| [[Ciastko]] | |||
| [[Plik:Ciastko przed TextureUpdate.png|80px]] | |||
| [[Plik:Ciastko.png|80px]] | |||
|- | |||
| [[Arbuz]] | |||
| [[Plik:Arbuz przed TextureUpdate.png|80px]] | |||
| [[Plik:Arbuz.png|80px]] | |||
|- | |||
| [[Zupa grzybowa]] | |||
| [[Plik:Zupa grzybowa przed TextureUpdate.png|80px]] | |||
| [[Plik:Zupa grzybowa.png|80px]] | |||
|- | |||
| [[Ziemniak]] | |||
| [[Plik:Ziemniak przed TextureUpdate.png|80px]] | |||
| [[Plik:Ziemniak.png|80px]] | |||
|- | |||
| [[Trujący ziemniak]] | |||
| [[Plik:Trujący ziemniak przed TextureUpdate.png|80px]] | |||
| [[Plik:Trujący ziemniak.png|80px]] | |||
|- | |||
| [[Pieczony ziemniak]] | |||
| [[Plik:Pieczony ziemniak przed TextureUpdate.png|80px]] | |||
| [[Plik:Pieczony ziemniak.png|80px]] | |||
|- | |||
| [[Placek dyniowy]] | |||
| [[Plik:Placek dyniowy przed TextureUpdate.png|80px]] | |||
| [[Plik:Placek dyniowy.png|80px]] | |||
|- | |||
| [[Gulasz z królika]] | |||
| [[Plik:Gulasz z królika przed TextureUpdate.png|80px]] | |||
| [[Plik:Gulasz z królika.png|80px]] | |||
|- | |||
| [[Zgniłe mięso]] | |||
| [[Plik:Zgniłe mięso przed TextureUpdate.png|80px]] | |||
| [[Plik:Zgniłe mięso.png|80px]] | |||
|- | |||
| [[Oko pająka]] | |||
| [[Plik:Oko pająka przed TextureUpdate.png|80px]] | |||
| [[Plik:Oko pająka.png|80px]] | |||
|- | |||
| [[Ziarna kakaowe]] | |||
| [[Plik:Ziarna kakaowe przed TextureUpdate.png|80px]] | |||
| [[Plik:Ziarna kakaowe.png|80px]] | |||
|- | |||
| [[Jajko]] | |||
| [[Plik:Jajko przed TextureUpdate.png|80px]] | |||
| [[Plik:Jajko.png|80px]] | |||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
Wersja z 21:57, 29 kwi 2019
| Ten element dotyczy wyłącznie Java Edition i Bedrock Edition. |
| Artykuł w budowie! Trwa budowa strony Texture Update.
Jej autor prosi, abyś w miarę możliwości pomógł mu przy jej tworzeniu.
|
| Strona zawiera wiele plików. Nie zaleca się czytania tej strony, jeśli masz ograniczony dostęp szerokopasmowy.
|
| Pobierz |
|
| Data wydania |
|
| “ |
CO JAPPA ROBI MOJEMU MINECRAFTOWI? |
„ | |
| —Jasper "Jappa" Boerstra[1] |
Texture Update – aktualizacja dla Java Edition i Bedrock Edition. Jest samodzielną aktualizacją, głównie tworzoną przez Jappę, która zmienia większość tekstur w Minecraftcie, pomijając te ikoniczne, takie jak Creeper. Stare tekstury są dalej dostępne w menu paczek zasobów pod nazwą Programmer Art.
Tekstury
Bloki
Naturalne bloki
Rośliny
Liście
Wytworzone bloki
Bloki użytkowe
Mechanizmy
Przedmioty
Minerały
Transport
Jedzenie
Transport
Przypisy
Poniżej znajduje się lista przypisów na tej stronie.



