Chatka wiedźmy: Różnice pomiędzy wersjami

Z Minecraft Wiki Polska
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
[wersja nieprzejrzana][wersja nieprzejrzana]
d Poprawiłem błąd w tekstcie edytowania.
"SchiffPoprawki"
Linia 3: Linia 3:


[[Plik:Chatka_wiedźmy_(wydzielona).png|350px|right]]
[[Plik:Chatka_wiedźmy_(wydzielona).png|350px|right]]
'''Chatka Wiedźmy''' to naziemna struktura wprowadzona w wersji [[Historia wersji|1.4]], tworzona jest w biomie bagiennym. [[spawn|Odradza]] się w nich [[wiedźma]].
'''Chatka Wiedźmy''' to naziemna struktura wprowadzona w wersji [[Historia wersji#1.4|1.4]] i tworzona jest w na [[Biom#Bagna|bagnach]]. [[spawn|Odradza]] się w nich [[wiedźma]].


== Błędy ==
==Błędy==
* Czasami wiedźmy nie pojawiają się w chatkach. Bywa jednak, że odradzają się tam po pewnym czasie.
* Czasami wiedźmy nie pojawiają się w chatkach. Bywa jednak, że odradzają się tam po pewnym czasie.


== Ciekawoski ==
==Ciekawoski==
* W chatce naturalnie znajdują się [[kocioł]], [[stół warsztatowy]] oraz [[doniczka]].
* W chatce naturalnie znajduje się [[kocioł]], [[Stół warsztatowy|stół rzemieślniczy]] i [[doniczka]].
* Czasem wiedźma wypada z chatki i nie może do niej wrócić (brakuje drabinek).
* Czasem wiedźma wypada z chatki i nie może do niej wrócić, ponieważ nie ma [[Drabina|drabiny]].
* Chatka zbudowana jest ze świerkowych [[deski|desek]] i dębowego [[drewno|drewna]]. Na dachu użyte zostały dodatkowo [[schody|świerkowe schody]], a na balkonie znajdują się 2 [[płot|płotki]].
* Chatka zbudowana jest ze świerkowych [[Deski|desek]] i [[Drzewo|dębowego]] [[Drewno|drewna]]. Na dachu użyte zostały dodatkowo [[Schody|świerkowe schody]], a na balkonie znajdują się 2 [[płot]]ki.
* Chatka Wiedźmy składa się z:  
* Chatka Wiedźmy składa się z:  
{| class="wikitable"
{| class="wikitable"
Linia 29: Linia 29:
|4
|4
|[[Płot]]
|[[Płot]]
|-
|1
|[[Doniczka]]
|-
|-
|1
|1
Linia 35: Linia 38:
|1
|1
|[[Stół rzemieślniczy]]
|[[Stół rzemieślniczy]]
|-
|1
|[[Doniczka]]
|-
|-
|}
|}


== Galeria ==
==Galeria==
<gallery>
<gallery>
Plik:Witch_Hut,_2_shrooms.png|Wnętrze chatki.
Plik:Witch_Hut,_2_shrooms.png|Wnętrze chatki.

Wersja z 14:43, 26 lut 2015


Artykuł Chatka wiedźmy jest krótki.
Możesz pomóc, poszerzając go.

Chatka Wiedźmy to naziemna struktura wprowadzona w wersji 1.4 i tworzona jest w na bagnach. Odradza się w nich wiedźma.

Błędy

  • Czasami wiedźmy nie pojawiają się w chatkach. Bywa jednak, że odradzają się tam po pewnym czasie.

Ciekawoski

Ilość Blok
84 Deski świerkowe
26 Schody świerkowe
18 Drewno dębowe
4 Płot
1 Doniczka
1 Kocioł
1 Stół rzemieślniczy

Galeria