Chatka wiedźmy: Różnice pomiędzy wersjami

Z Minecraft Wiki Polska
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
[wersja nieprzejrzana][wersja nieprzejrzana]
d Powiększenie obrazu struktury
Linia 31: Linia 31:
|1
|1
|{{BlockLink|id=275|Doniczka}}
|{{BlockLink|id=275|Doniczka}}
|-
|1
|{{BlockLink|id=red_mushroom|Muchomor}}
|-
|-
|1
|1

Wersja z 10:17, 17 gru 2017

Artykuł Chatka wiedźmy jest krótki.
Możesz pomóc, poszerzając go.
Chatka wiedźmy
Biom

Bagno

Stworzony z

Świerkowe deski, Świerkowe drewno


Chatka wiedźmy (ang. Witch Hut) to naziemna struktura wprowadzona w wersji 1.4.2 i tworzona jest w na bagnach. Odradza się w nich wiedźma.

Budowa

Chatka wiedźmy składa się z:

Ilość Blok
84 BlockCSS_new.png/295 Świerkowe deski
26 BlockCSS_new.png/515 Schody świerkowe
18 BlockCSS_new.png/29 Drewno dębowe
4 BlockCSS_new.png/46 Płot
1 BlockCSS_new.png/275 Doniczka
1 BlockCSS_new.png/384 Muchomor
1 BlockCSS_new.png/227 Kocioł
1 BlockCSS_new.png/85 Stół rzemieślniczy

Historia

Pełna wersja
1.4.212w40aDodano chatkę wiedźmy.
1.8.11.8.1-pre1Chatki wiedźmy pojawiają się tylko na wysokościach od 64 do 71.
Pocket Edition Alpha
0.14.0build 1Dodano chatkę wiedźmy. W kotle znajduje się losowa mikstura.
Console Edition
TU19CU71.12Dodano chatkę wiedźmy.

Ciekawostki

  • Czasem wiedźma wypada z chatki i nie może do niej wrócić, ponieważ nie ma drabiny.
  • Czasami wiedźmy nie pojawiają się w chatkach. Bywa jednak, że odradzają się tam po pewnym czasie.


Galeria