Texture Update: Różnice pomiędzy wersjami
| [wersja nieprzejrzana] | [wersja nieprzejrzana] |
Poprawki w związku z przenosinami plików |
Dalsze aktualizacja |
||
| Linia 154: | Linia 154: | ||
| {{animacja|Oszroniony lód1 przed Texture Update.png; Oszroniony lód2 przed Texture Update.png; Oszroniony lód3 przed Texture Update.png|80px}} | | {{animacja|Oszroniony lód1 przed Texture Update.png; Oszroniony lód2 przed Texture Update.png; Oszroniony lód3 przed Texture Update.png|80px}} | ||
| {{animacja|Oszroniony lód1.png; Oszroniony lód2.png; Oszroniony lód3.png|80px}} | | {{animacja|Oszroniony lód1.png; Oszroniony lód2.png; Oszroniony lód3.png|80px}} | ||
|- | |||
| [[Blok trawy]] | |||
| [[Plik:Blok trawy przed TextureUpdate.png|80px]] | |||
| [[Plik:Blok trawy.png|80px]] | |||
|- | |- | ||
| [[Bielica]] | | [[Bielica]] | ||
| Linia 282: | Linia 286: | ||
| [[Plik:Blok kości przed Texture Update.png|80px]] | | [[Plik:Blok kości przed Texture Update.png|80px]] | ||
| [[Plik:Blok kości.png|80px]] | | [[Plik:Blok kości.png|80px]] | ||
|- | |||
| [[Rama portalu Endu]] | |||
| {{animacja|Rama portalu do Endu przed TU.png;Naprawiona rama portalu do Endu przed TU.png|80px}} | |||
| {{animacja|Rama portalu do Endu.png;Naprawiona rama portalu do Endu.png|80px}} | |||
|} | |} | ||
| Linia 306: | Linia 314: | ||
| [[Plik:Ziemniak animacja.gif|80px]] | | [[Plik:Ziemniak animacja.gif|80px]] | ||
|- | |- | ||
| [[Dynia]]<br> | | [[Dynia]] | ||
| [[Plik:Dynia przed TextureUpdate.png|80px]] | |||
| [[Plik:Dynia.png|80px]] | |||
|- | |||
| [[Dynia]]<br> z wyciętą twarzą | |||
| [[Plik:Wykrawana dynia przed Texture Update.png|80px]] | | [[Plik:Wykrawana dynia przed Texture Update.png|80px]] | ||
| [[Plik:Wykrawana dynia.png|80px]] | | [[Plik:Wykrawana dynia.png|80px]] | ||
| Linia 313: | Linia 325: | ||
| [[Plik:Arbuz (blok) przed Texture Update.png|80px]] | | [[Plik:Arbuz (blok) przed Texture Update.png|80px]] | ||
| [[Plik:Arbuz (blok).png|80px]] | | [[Plik:Arbuz (blok).png|80px]] | ||
|- | |||
| [[Kaktus]] | |||
| [[Plik:Kaktus przed TextureUpdate.png|80px]] | |||
| [[Plik:Kaktus.png|80px]] | |||
|- | |- | ||
| Czerwony [[grzyb]] | | Czerwony [[grzyb]] | ||
| Linia 329: | Linia 345: | ||
| {{animacja|Sadzonka dębu przed Texture Update.png;Sadzonka brzozy przed Texture Update.png;Sadzonka świerku przed Texture Update.png;Tropikalna sadzonka przed Texture Update.png;Sadzonka akacji przed Texture Update.png;Sadzonka ciemnego dębu przed Texture Update.png|80px}} | | {{animacja|Sadzonka dębu przed Texture Update.png;Sadzonka brzozy przed Texture Update.png;Sadzonka świerku przed Texture Update.png;Tropikalna sadzonka przed Texture Update.png;Sadzonka akacji przed Texture Update.png;Sadzonka ciemnego dębu przed Texture Update.png|80px}} | ||
| {{animacja|Sadzonka dębu.png;Sadzonka brzozy.png;Sadzonka świerku.png;Tropikalna sadzonka.png;Sadzonka akacji.png;Sadzonka ciemnego dębu.png|80px}} | | {{animacja|Sadzonka dębu.png;Sadzonka brzozy.png;Sadzonka świerku.png;Tropikalna sadzonka.png;Sadzonka akacji.png;Sadzonka ciemnego dębu.png|80px}} | ||
|- | |||
| [[Kwiaty|Czosnek]] | |||
| [[Plik:Czosnek przed TextureUpdate.png|80px]] | |||
| [[Plik:Czosnek.png|80px]] | |||
|- | |||
| [[Kwiaty|Houstonia]] | |||
| [[Plik:Houstonia przed TextureUpdate.png|80px]] | |||
| [[Plik:Houstonia.png|80px]] | |||
|- | |||
| [[Kwiaty|Niebieska orchidea]] | |||
| [[Plik:Niebieska orchidea przed TU.png|80px]] | |||
| [[Plik:Niebieska orchidea.png|80px]] | |||
|- | |||
| [[Kwiaty|Mlecz]] | |||
| [[Plik:Mlecz przed TextureUpdate.png|80px]] | |||
| [[Plik:Mlecz.png|80px]] | |||
|- | |||
| [[Kwiaty|Margaretka]] | |||
| [[Plik:Margaretka przed TextureUpdate.png|80px]] | |||
| [[Plik:Margaretka.png|80px]] | |||
|- | |||
| [[Kwiaty|Piwonia]] | |||
| [[Plik:Piwonia przed TextureUpdate.png|80px]] | |||
| [[Plik:Piwonia.png|80px]] | |||
|- | |||
| [[Kwiaty|Mak]] | |||
| [[Plik:Mak przed TextureUpdate.png|80px]] | |||
| [[Plik:Mak.png|80px]] | |||
|- | |||
| [[Kwiaty|Tulipany]] | |||
| {{animacja|Pomarańczowy tulipan przed TU.png;Różowy tulipan przed TU.png;Czerwony tulipan przed TU.png;Biały tulipan przed TU.png|80px}} | |||
| {{animacja|Pomarańczowy tulipan.png;Różowy tulipan.png; Czerwony tulipan.png; Biały tulipan.png|80px}} | |||
|} | |||
==== Liście ==== | |||
{| class="wikitable" data-description="Liscie" | |||
! <span style="width:250px;display:block">Nazwa</span> | |||
! Tekstura przed<br> aktualizacją | |||
! Tekstura po<br> aktualizacji | |||
|- | |||
| [[Liście|Dębowe liście]] | |||
| [[Plik:Liście przed TextureUpdate.png|80px]] | |||
| [[Plik:Liście.png|80px]] | |||
|- | |||
| [[Liście|Świerkowe liście]] | |||
| [[Plik:Świerkowe liście przed TextureUpdate.png|80px]] | |||
| [[Plik:Świerkowe liście.png|80px]] | |||
|- | |||
| [[Liście|Brzozowe liście]] | |||
| [[Plik:Brzozowe liście przed TextureUpdate.png|80px]] | |||
| [[Plik:Brzozowe liście.png|80px]] | |||
|- | |||
| [[Liście|Tropikalne liście]] | |||
| [[Plik:Tropikalne liście przed TextureUpdate.png|80px]] | |||
| [[Plik:Tropikalne liście.png|80px]] | |||
|- | |||
| [[Liście|Akacjowe liście]] | |||
| [[Plik:Liście przed TextureUpdate.png|80px]] | |||
| [[Plik:Akacjowe liście.png|80px]] | |||
|- | |||
| [[Liście|Ciemnodębowe liście]] | |||
| [[Plik:Liście przed TextureUpdate.png|80px]] | |||
| [[Plik:Liście.png|80px]] | |||
|} | |} | ||
| Linia 336: | Linia 414: | ||
! Tekstura przed<br> aktualizacją | ! Tekstura przed<br> aktualizacją | ||
! Tekstura po<br> aktualizacji | ! Tekstura po<br> aktualizacji | ||
|- | |||
| [[Drewno|Okorowane pnie]] | |||
| {{animacja|Okorowany dębowy pień przed TU.png;Okorowany świerkowy pień przed TU.png;Okorowany brzozowy pień przed TU.png; Okorowany tropikalny pień przed TU.png;Okorowany akacjowy pień przed TU.png;Okorowany ciemnodębowy pień przed TU.png|80px}} | |||
| {{animacja|Okorowany dębowy pień.png;Okorowany świerkowy pień.png;Okorowany brzozowy pień.png; Okorowany tropikalny pień.png;Okorowany akacjowy pień.png;Okorowany ciemnodębowy pień.png|80px}} | |||
|- | |||
| [[Deski]] | |||
| {{animacja|Dębowe deski przed TextureUpdate.png;Świerkowe deski przed TextureUpdate.png;Brzozowe deski przed TextureUpdate.png;Tropikalne deski przed TextureUpdate.png;Akacjowe deski przed TextureUpdate.png;Ciemnodębowe deski przed TextureUpdate.png|80px}} | |||
| {{animacja|Dębowe deski.png;Świerkowe deski.png;Brzozowe deski.png;Tropikalne deski.png;Akacjowe deski.png;Ciemnodębowe deski.png|80px}} | |||
|- | |||
| [[Jack o'Lantern]] | |||
| [[Plik:Pumpkin-on przed Texture Update.png|80px]] | |||
| [[Plik:Pumpkin-on.png|80px]] | |||
|- | |||
| [[Snop siana]] | |||
| [[Plik:Snop siana przed TextureUpdate.png|80px]] | |||
| [[Plik:Snop siana.png|80px]] | |||
|- | |- | ||
| [[Blok węgla]] | | [[Blok węgla]] | ||
| Linia 368: | Linia 462: | ||
| [[Plik:Blok Netherowego kwarcu przed Texture Update.png|80px]] | | [[Plik:Blok Netherowego kwarcu przed Texture Update.png|80px]] | ||
| [[Plik:Blok Netherowego kwarcu.png|80px]] | | [[Plik:Blok Netherowego kwarcu.png|80px]] | ||
|- | |||
| [[Blok kwarcu|Rzeźbiony blok kwarcu]] | |||
| [[Plik:Rzeźbiony blok Netherowego kwarcu przed TU.png|80px]] | |||
| [[Plik:Rzeźbiony blok Netherowego kwarcu.png|80px]] | |||
|- | |||
| [[Blok kwarcu|Filarowy blok kwarcu]] | |||
| [[Plik:Filarowy blok Netherowego kwarcu przed TU.png|80px]] | |||
| [[Plik:Filarowy blok Netherowego kwarcu.png|80px]] | |||
|- | |||
| [[Blok netherowej brodawki]] | |||
| [[Plik:Blok Brodawki przed TextureUpdate.png|80px]] | |||
| [[Plik:Blok Brodawki.png|80px]] | |||
|- | |||
| [[Szkło]] | |||
| [[Plik:Szkło przed TextureUpdate.png|80px]] | |||
| [[Plik:Szkło.png|80px]] | |||
|- | |||
| [[Barwione szkło]] | |||
| {{animacja|Biało barwione szkło przed TU.png;Pomarańczowo barwione szkło przed TU.png;Karmazynowo barwione szkło przed TU.png;Jasnoniebiesko barwione szkło przed TU.png;Żółto barwione szkło przed TU.png;Limonkowo barwione szkło przed TU.png;Różowo barwione szkło przed TU.png;Szaro barwione szkło przed TU.png; Jasnoszaro barwione szkło przed TU.png;Błękitnie barwione szkło przed TU.png;Fioletowo barwione szkło przed TU.png;Niebiesko barwione szkło przed TU.png;Brązowo barwione szkło przed TU.png;Zielono barwione szkło przed TU.png;Czerwono barwione szkło przed TU.png;Czarno barwione szkło przed TU.png|80px}} | |||
| {{animacja|Biało barwione szkło.png;Pomarańczowo barwione szkło.png;Karmazynowo barwione szkło.png;Jasnoniebiesko barwione szkło.png;Żółto barwione szkło.png;Limonkowo barwione szkło.png;Różowo barwione szkło.png;Szaro barwione szkło.png;Jasnoszaro barwione szkło.png;Błękitnie barwione szkło.png;Fioletowo barwione szkło.png;Niebiesko barwione szkło.png;Brązowo barwione szkło.png;Zielono barwione szkło.png;Czerwono barwione szkło.png;Czarno barwione szkło.png|80px}} | |||
|- | |- | ||
| [[Biblioteczka]] | | [[Biblioteczka]] | ||
| Linia 377: | Linia 491: | ||
| [[Plik:Cegły.png|80px]] | | [[Plik:Cegły.png|80px]] | ||
|- | |- | ||
| [[ | | [[Blok czerwonej netherowej cegły]] | ||
| [[Plik: | | [[Plik:Blok czerwonej Netherowej cegły przed TU.png|80px]] | ||
| [[Plik: | | [[Plik:Blok czerwonej Netherowej cegły.png|80px]] | ||
|- | |||
| [[Gładki kamień]] | |||
| [[Plik:Gładki kamień przed TextureUpdate.png|80px]] | |||
| [[Plik:Gładki kamień.png|80px]] | |||
|- | |||
| [[Blok szlamu]] | |||
| [[Plik:Blok szlamu przed TextureUpdate.png|80px]] | |||
| [[Plik:Blok szlamu.png|80px]] | |||
|- | |||
| [[Doniczka]] | |||
| [[Plik:Doniczka przed TextureUpdate.png|80px]] | |||
| [[Plik:Doniczka.png|80px]] | |||
|} | |} | ||
Wersja z 13:39, 25 kwi 2019
| Ten element dotyczy wyłącznie Java Edition i Bedrock Edition. |
| Artykuł w budowie! Trwa budowa strony Texture Update.
Jej autor prosi, abyś w miarę możliwości pomógł mu przy jej tworzeniu.
|
| Pobierz |
|
| Data wydania |
|
| “ |
CO JAPPA ROBI MOJEMU MINECRAFTOWI? |
„ | |
| —Jasper "Jappa" Boerstra[1] |
Texture Update – aktualizacja dla Java Edition i Bedrock Edition. Jest samodzielną aktualizacją, głównie tworzoną przez Jappę, która zmienia większość tekstur w Minecraftcie, pomijając te ikoniczne, takie jak Creeper. Stare tekstury są dalej dostępne w menu paczek zasobów pod nazwą Programers art.
Tekstury
Bloki
Naturalne bloki
Rośliny
Liście
Wytworzone bloki
Bloki użytkowe
| Nazwa | Tekstura przed aktualizacją |
Tekstura po aktualizacji |
|---|---|---|
| Kowadło | ||
| Kocioł | ||
| Piec | Plik:Furnace przed Texture Update.pngPlik:Furnace (Active) przed Texture Update.png | Plik:Furnace.pngPlik:Furnace (Active).png |
Mechanizmy
Przedmioty
Minerały
Przypisy
Poniżej znajduje się lista przypisów na tej stronie.



