Texture Update: Różnice pomiędzy wersjami
Przejdź do nawigacji
Przejdź do wyszukiwania
| [wersja nieprzejrzana] | [wersja nieprzejrzana] |
dNie podano opisu zmian |
aktualizacja tabeli minerałów |
||
| Linia 461: | Linia 461: | ||
| <span style="padding-left:10px;display:block;padding-top:4px;">[[Plik:Jasnopył.png|60px]]</span> | | <span style="padding-left:10px;display:block;padding-top:4px;">[[Plik:Jasnopył.png|60px]]</span> | ||
| [[Plik:Jasnopył TextureUpdate.png|80px]] | | [[Plik:Jasnopył TextureUpdate.png|80px]] | ||
|- | |||
|- | |||
| [[Odłamek pryzmarynu]] | |||
| [[Plik:Odłamek pryzmarynu.png|80px]] | |||
| [[Plik:Odłamek pryzmarynu TextureUpdate.png|80px]] | |||
|- | |||
|- | |||
| [[Kryształy pryzmarynu]] | |||
| [[Plik:Kryształ Prismarine.png|80px]] | |||
| [[Plik:Kryształ pryzmarynu TextureUpdate.png|80px]] | |||
|- | |||
|- | |||
| [[Kwarc]] | |||
| [[Plik:Netherowy kwarc.png|80px]] | |||
| [[Plik:Netherowy kwarc TextureUpdate.png|80px]] | |||
|- | |||
|- | |||
| [[Krzemień]] | |||
| <span style="padding-left:10px;display:block;padding-top:4px;">[[Plik:Krzemień.png|65px]]</span> | |||
| [[Plik:Krzemień TextureUpdate.png|80px]] | |||
|- | |||
|- | |||
| [[Pióro]] | |||
| <span style="padding-left:10px;display:block;padding-top:4px;">[[Plik:Pióro.png|65px]]<span> | |||
| [[Plik:Pióro TextureUpdate.png|80px]] | |||
|- | |||
|- | |||
| [[Skóra]] | |||
| [[Plik:Skóra.png|70px]] | |||
| [[Plik:Skóra TextureUpdate.png|80px]] | |||
|- | |||
|- | |||
| [[Królicza skóra]] | |||
| [[Plik:Królicza skóra.png|80px]] | |||
| [[Plik:Królicza skóra TextureUpdate.png|70px]] | |||
|- | |||
|- | |||
| [[Królicza łapka]] | |||
| [[Plik:Królicza noga.png|80px]] | |||
| [[Plik:Królicza łapka TextureUpdate.png|80px]] | |||
|- | |||
|- | |||
| [[Glina]] | |||
| <span style="padding-left:10px;display:block;padding-top:4px;">[[Plik:Clayball.PNG|60px]]</span> | |||
| [[Plik:Glina(Item) TextureUpdate.png|80px]] | |||
|- | |||
|- | |||
| [[Kula szlamu]] | |||
| <span style="padding-left:10px;display:block;padding-top:4px;">[[Plik:Kula szlamu.png|60px]]</span> | |||
| [[Plik:Kula szlamu TextureUpdate.png|80px]] | |||
|- | |||
|- | |||
| [[Magmowy krem]] | |||
| <span style="padding-left:10px;display:block;padding-top:4px;">[[Plik:Magma cream.png|60px]]</span> | |||
| [[Plik:Magmowy krem TextureUpdate.png|80px]] | |||
|- | |||
|- | |||
| [[Netherowa gwiazda]] | |||
| <span style="padding-left:10px;display:block;padding-top:4px;">[[Plik:Gwiazda Netheru.png|60px]]</span> | |||
| [[Plik:Gwiazda Netheru TextureUpdate.png|80px]] | |||
|- | |||
|- | |||
| [[Kość]] | |||
| [[Plik:Boneitem.png|70px]] | |||
| [[Plik:Kość TextureUpdate.png|80px]] | |||
|- | |||
|- | |||
| [[Łza Ghasta]] | |||
| <span style="padding-left:25px;display:block;padding-top:4px;">[[Plik:Ghastear1.png|38px]]</span> | |||
| [[Plik:Łza Ghasta TextureUpdate.png|80px]] | |||
|- | |||
|- | |||
| [[Perła Endu]] | |||
| <span style="padding-left:10px;display:block;padding-top:4px;">[[Plik:Ender Pearl.png|63px]]</span> | |||
| [[Plik:Perła Endu TextureUpdate.png|80px]] | |||
|- | |||
|- | |||
| [[Skorupa Shulkera]] | |||
| [[Plik:Shulker Shell.png|80px]] | |||
| [[Plik:Skorupa Shulkera TextureUpdate.png|80px]] | |||
|- | |||
|- | |||
| [[Cegła]] | |||
| [[Plik:Claybrick.png|80px]] | |||
| [[Plik:Cegła TextureUpdate.png|80px]] | |||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
Wersja z 21:38, 8 cze 2018
| Artykuł w budowie! Trwa budowa strony Texture Update.
Jej autor prosi, abyś w miarę możliwości pomógł mu przy jej tworzeniu.
|
Texture Update
| Pobierz |
Nieukończona paczka dla 1.12: |
| Planowana data wydania |
? |
| “ |
CO JAPPA ROBI MOJEMU MINECRAFTOWI? |
„ | |
| —Jasper "Jappa" Boerstra[1] |
Texture Update – nadchodząca aktualizacja dla Java Edition i Bedrock Edition. Jest samodzielną aktualizacją, głównie tworzoną przez Jappę, która zmieni większość tekstur w Minecraftcie, pomijając te ikoniczne, takie jak Creeper. Gdy aktualizacja wejdzie w życie, stare tekstury będą dalej dostępne w paczkach zasobów.
Zmiany
Bloki
- Tekstury
- Netherrack
- Ruda kwarcu
- Piasek dusz
- Blok złota
- Blok szmaragdu
- Blok diamentu
- Obsydian
- Blok lazurytu
- Blok kości
- Ruda czerwonego kamienia
- Ruda diamentu
- Ruda szmaragdu
- Ruda złota
- Liście drzew tropikalnych
- Blok trawy
- Kamień Kresu
- Liście brzozy
- Kamienny półblok
- Arbuz
- Brzoza
- Wszystkie górne tekstury drzew
- Lampa
- Dynia
- Jack o'Lantern
- Ciemny pryzmaryn
- TNT
- Gładki czerwony piaskowiec
- Gąbka / Mokra gąbka
- Granit
- Andezyt
- Dioryt
- Blok magmy
Przedmioty
- Tekstury
- Zbroja
- Narzędzia
- Broń
- Królicza łapka
- Diament
- Ziarna kakaowe
- Burak
- Ziemniak, Pieczony ziemniak, Trujący ziemniak
- Wszystkie ryby
- Miski
- Jasnopył
- Skorupa Shulkera
- Wiadro z lawą
- Śnieżka
- Marchewka
- Płyta 11
- Prażony owoc refrenusu
- Sztabka złota
Moby
- Modele
Byty
- Tekstury
Tekstury
Bloki
Naturalne bloki
Rośliny
Wytworzone bloki
Bloki użytkowe
Mechanizmy
Przedmioty
Minerały
Przypisy
Poniżej znajduje się lista przypisów na tej stronie.



