Texture Update: Różnice pomiędzy wersjami
Przejdź do nawigacji
Przejdź do wyszukiwania
| [wersja nieprzejrzana] | [wersja nieprzejrzana] |
d Przykład błędu |
Dodanie minerałów |
||
| Linia 404: | Linia 404: | ||
| [[Plik:Tory.png|80px]] | | [[Plik:Tory.png|80px]] | ||
| [[Plik:Tory TextureUpdate.png|80px]] | | [[Plik:Tory TextureUpdate.png|80px]] | ||
|- | |- | ||
| [[Zasilane tory]] | | [[Zasilane tory]] | ||
| [[Plik:Zasilane tory.gif|80px]] | | [[Plik:Zasilane tory.gif|80px]] | ||
| - | | {{animacja|Zasilane tory (off) TextureUpdate.png;Zasilane tory (on) TextureUpdate.png|78px}} | ||
|- | |||
| [[Tory z czujnikiem]] | |||
| [[Plik:Tory z czujnikiem.gif|80px]] | |||
| {{animacja|Tory z czujnikiem (off) TextureUpdate.png;Tory z czujnikiem (on) TextureUpdate.png|80px}} | |||
|- | |||
| [[Tory aktywacyjne]] | |||
| [[Plik:Tory aktywujące.gif|80px]] | |||
| {{animacja|Tory aktywujące (off) TextureUpdate.png;Tory aktywujące (on) TextureUpdate.png|80px}} | |||
|- | |||
|} | |||
=== Przedmioty === | |||
==== Minerały ==== | |||
{| class="wikitable" data-description="Minerały" | |||
! <span style="width:250px;display:block">Nazwa</span> | |||
! Aktualna<br> tekstura | |||
! Tekstura po<br> aktualizacji | |||
|- | |||
| [[Węgiel]] | |||
| <span style="padding-left:7px;display:block;padding-top:4px;">[[File:Węgiel.png|65px]]</span> | |||
| [[File:Węgiel TextureUpdate.png|80px]] | |||
|- | |||
| [[Węgiel drzewny]] | |||
| [[File:Węgiel drzewny.png|80px]] | |||
| [[File:Węgiel drzewny TextureUpdate.png|80px]] | |||
|- | |||
| [[Sztabka żelaza]] | |||
| [[File:Sztabka żelaza.png|80px]] | |||
| [[File:Sztabka żelaza TextureUpdate.png|80px]] | |||
|- | |||
| [[Sztabka złota]] | |||
| [[File:Sztabka złota.png|80px]] | |||
| [[File:Sztabka złota TextureUpdate.png|80px]] | |||
|- | |||
| [[Samorodek złota]] | |||
| <span style="padding-left:10px;display:block;padding-bottom:10px;padding-top:10px;">[[Plik:Gold Nugget.png|60px]]</span> | |||
| <span style="display:block;margin-left:-30px;left:15px;position:relative;">[[Plik:Gold nugget TextureUpdate.png|110px]]</span> | |||
|- | |||
| [[Szmaragd]] | |||
| [[File:Szmaragd.png|75px]] | |||
| [[File:Szmaragd TextureUpdate.png|80px]] | |||
|- | |||
| [[Diament]] | |||
| <span style="padding-left:7px;display:block;padding-top:4px;">[[File:Diament.png|65px]]</span> | |||
| [[File:Diament TextureUpdate.png|80px]] | |||
|- | |||
| [[Czerwony proszek]] | |||
| <span style="padding-left:10px;display:block;padding-top:4px;">[[File:Redstone.png|60px]]</span> | |||
| [[File:Redstone TextureUpdate.png|80px]] | |||
|- | |||
| [[Jasnopył]] | |||
| <span style="padding-left:10px;display:block;padding-top:4px;">[[File:Jasnopył.png|60px]]</span> | |||
| [[File:Jasnopył TextureUpdate.png|80px]] | |||
|- | |||
|} | |} | ||
Wersja z 23:43, 4 maj 2018
| Artykuł w budowie! Trwa budowa strony Texture Update.
Jej autor prosi, abyś w miarę możliwości pomógł mu przy jej tworzeniu.
|
Texture Update
| Pobierz |
Nieukończona paczka dla 1.12: |
| Planowana data wydania |
? |
| “ |
CO JAPPA ROBI MOJEMU MINECRAFTOWI? |
„ | |
| —Jasper "Jappa" Boerstra[1] |
Texture Update – nadchodząca aktualizacja dla Java Edition i Bedrock Edition. Jest samodzielną aktualizacją, głównie tworzoną przez Jappę, która zmieni większość tekstur w Minecraftcie, pomijając te ikoniczne, takie jak Creeper. Gdy aktualizacja wejdzie w życie, stare tekstury będą dalej dostępne w paczkach zasobów.
Zmiany
Bloki
- Tekstury
- Netherrack
- Ruda kwarcu
- Piasek dusz
- Blok złota
- Blok szmaragdu
- Blok diamentu
- Obsydian
- Blok lazurytu
- Blok kości
- Ruda czerwonego kamienia
- Ruda diamentu
- Ruda szmaragdu
- Ruda złota
- Liście drzew tropikalnych
- Blok trawy
- Kamień Kresu
- Liście brzozy
- Kamienny półblok
- Arbuz
- Brzoza
- Wszystkie górne tekstury drzew
- Lampa
- Dynia
- Jack o'Lantern
- Ciemny pryzmaryn
- TNT
- Gładki czerwony piaskowiec
- Gąbka / Mokra gąbka
- Granit
- Andezyt
- Dioryt
- Blok magmy
Przedmioty
- Tekstury
- Zbroja
- Narzędzia
- Broń
- Królicza łapka
- Diament
- Ziarna kakaowe
- Burak
- Ziemniak, Pieczony ziemniak, Trujący ziemniak
- Wszystkie ryby
- Miski
- Jasnopył
- Skorupa Shulkera
- Wiadro z lawą
- Śnieżka
- Marchewka
- Płyta 11
- Prażony owoc refrenusu
- Sztabka złota
Moby
- Modele
Byty
- Tekstury
Tekstury
Bloki
Naturalne bloki
Rośliny
Wytworzone bloki
Bloki użytkowe
Mechanizmy
Przedmioty
Minerały
Przypisy
Poniżej znajduje się lista przypisów na tej stronie.



