Planowane wersje: Różnice pomiędzy wersjami

Z Minecraft Wiki Polska
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
[wersja nieprzejrzana][wersja nieprzejrzana]
d Posługiwanie się dwoma rękami naraz zostalo dodane, więc można tą informację usunąć
Tusiek21 (dyskusja | edycje)
Wersja 1.9.3
Linia 7: Linia 7:
== Planowane wersje ==
== Planowane wersje ==
=== [[Far Future Update|Wersja 1.10]] ===
=== [[Far Future Update|Wersja 1.10]] ===
=== [[Nieoficjalne wersje#Snapshoty Minecrafta 1.9.3|Wersja 1.9.3]] ===


== Inne zapowiedziane nowości ==
== Inne zapowiedziane nowości ==
Linia 21: Linia 23:
| [[Sneak Peek]]
| [[Sneak Peek]]
| style="text-align:left" | Zostało zapowiedziane dodanie wielu nowych dźwięków i odgłosów stworzonych przez [[C418]]. Odgłosami tymi miałyby być np. odgłosy [[Jaskinia|jaskiń]] czy dźwięki wodospadu.<ref>http://www.youtube.com/watch?v=3z2s46iwCZs</ref>
| style="text-align:left" | Zostało zapowiedziane dodanie wielu nowych dźwięków i odgłosów stworzonych przez [[C418]]. Odgłosami tymi miałyby być np. odgłosy [[Jaskinia|jaskiń]] czy dźwięki wodospadu.<ref>http://www.youtube.com/watch?v=3z2s46iwCZs</ref>
| style="background-color:#ede182" | Częściowo
|-
| Używanie dwóch rąk
| style="text-align:left" | [[Jeb]] zamierza dodać posługiwanie się dwoma przedmiotami naraz.<ref>http://minetimes.wordpress.com/2011/07/10/interview-mit-jeb-ihr-konntet-die-fragen-stellen/</ref><ref>http://getsatisfaction.com/mojang/topics/make_clouds_collide_with_blocks/</ref>
| style="background-color:#ede182" | Częściowo
| style="background-color:#ede182" | Częściowo
|-
|-

Wersja z 15:32, 4 maj 2016


.

Planowane wersje

Wersja 1.10

Wersja 1.9.3

Inne zapowiedziane nowości

Funkcja Opis Wykonano
Nowa zawartość oceanów Jeb i Dinnerbone chcieli by dodać wiele nowych przedmiotów, bloków i mobów związanych z wodą. Częściowo
Sneak Peek Zostało zapowiedziane dodanie wielu nowych dźwięków i odgłosów stworzonych przez C418. Odgłosami tymi miałyby być np. odgłosy jaskiń czy dźwięki wodospadu.[1] Częściowo
Używanie dwóch rąk Jeb zamierza dodać posługiwanie się dwoma przedmiotami naraz.[2][3] Częściowo
Kwiaty odrastające po deszczu Członek społeczności zapytał, czy po deszczu będą odrastać kwiaty. Jeb powiedział, że zostanie to dodane.[4] Nie
Podniebny Wymiar Notch, dodając Kres, rozmyślał o Podniebnym Wymiarze. Nie
Portale na serwerach Na Get Satisfaction, Mojang rozważał sugestię graczy o portalach na serwerach.[5] Nie
Przejmij Flagę Ogłoszone na Blogu Notcha.[6] Nie
Tęczowo krystaliczne jaskinie Sugestia gracza o tęczowo krystalicznych jaskiniach została oznaczona przez Mojang na liście planowanych funkcji. Nie
Urozmaicenie zaklętych książek Dinnerbone planuje dodanie unikalnych enchantów dla zaklętych książek. Te specjalne książki będą znajdować się w skrzyniach generowanych w świecie gry.[7] Nie
Wagoniki jako łodzie na lawie Notch zaproponował, aby wagoniki zachowywały się jak łodzie po umieszczeniu ich w lawie.[8] Nie
Więcej mikstur Jeb na swoim Twitterze napisał, że w przyszłości będą aż 2653 mikstury.[9] Nie
Własne obrazy Notch powiedział, że w przyszłej aktualizacji będzie można tworzyć własne obrazy. Nie


Przypisy

Poniżej znajduje się lista przypisów na tej stronie.