Planowane wersje: Różnice pomiędzy wersjami
Przejdź do nawigacji
Przejdź do wyszukiwania
| [wersja nieprzejrzana] | [wersja nieprzejrzana] |
Wersja 1.9.3 została wydana |
TheTNT1500 (dyskusja | edycje) Przyszłe aktualizacjr#Inne zapowiedziane nowości posegregowanie nazw segregowanie |
||
| Linia 17: | Linia 17: | ||
| Nowa zawartość [[ocean]]ów | | Nowa zawartość [[ocean]]ów | ||
| style="text-align:left" | [[Jeb]] i [[Dinnerbone]] chcieli by dodać wiele nowych przedmiotów, bloków i mobów związanych z wodą. | | style="text-align:left" | [[Jeb]] i [[Dinnerbone]] chcieli by dodać wiele nowych przedmiotów, bloków i mobów związanych z wodą. | ||
| {{tc|tak}} | |||
|- | |||
| Urozmaicenie [[Zaklęta książka|zaklętych książek]] | |||
| style="text-align:left" | [[Dinnerbone]] planuje dodanie unikalnych [[Zaklinanie|enchantów]] dla [[Zaklęta książka|zaklętych książek]]. Te specjalne książki będą znajdować się w [[skrzynia]]ch generowanych w świecie gry.<ref>http://www.reddit.com/r/Minecraft/comments/14lkug/silktouch_on_shears_get_cobwebs_dinnerbone/c7e6puk?context=1</ref> | |||
| {{tc|tak}} | |||
|- | |||
| Używanie dwóch rąk | |||
| style="text-align:left" | [[Jeb]] zamierza dodać posługiwanie się dwoma przedmiotami naraz.<ref>http://minetimes.wordpress.com/2011/07/10/interview-mit-jeb-ihr-konntet-die-fragen-stellen/</ref><ref>http://getsatisfaction.com/mojang/topics/make_clouds_collide_with_blocks/</ref> | |||
| {{tc|tak}} | | {{tc|tak}} | ||
|- | |- | ||
| Linia 23: | Linia 31: | ||
| {{tc|częściowo}} | | {{tc|częściowo}} | ||
|- | |- | ||
| | | Więcej [[Mikstury|mikstur]] | ||
| style="text-align:left" | [[Jeb]] | | style="text-align:left" | [[Jeb]] na swoim Twitterze napisał, że w przyszłości będą aż 2653 mikstury.<ref>https://twitter.com/jeb_/status/120520408792432641</ref> | ||
| {{tc| | | {{tc|częściowo}} | ||
|- | |- | ||
| [[Kwiaty]] odrastające po [[deszcz]]u | | [[Kwiaty]] odrastające po [[deszcz]]u | ||
| Linia 46: | Linia 54: | ||
| style="text-align:left" | Sugestia gracza o tęczowo krystalicznych jaskiniach została oznaczona przez [[Mojang]] na liście planowanych funkcji. | | style="text-align:left" | Sugestia gracza o tęczowo krystalicznych jaskiniach została oznaczona przez [[Mojang]] na liście planowanych funkcji. | ||
| {{tc|nie}} | | {{tc|nie}} | ||
|- | |- | ||
| [[Wagonik]]i jako [[Łódka|łodzie]] na [[Lawa|lawie]] | | [[Wagonik]]i jako [[Łódka|łodzie]] na [[Lawa|lawie]] | ||
| style="text-align:left" | [[Notch]] zaproponował, aby wagoniki zachowywały się jak łodzie po umieszczeniu ich w lawie.<ref>https://twitter.com/notch/status/59722192555999232</ref> | | style="text-align:left" | [[Notch]] zaproponował, aby wagoniki zachowywały się jak łodzie po umieszczeniu ich w lawie.<ref>https://twitter.com/notch/status/59722192555999232</ref> | ||
| {{tc|nie}} | | {{tc|nie}} | ||
|- | |- | ||
| Własne [[obraz]]y | | Własne [[obraz]]y | ||
Wersja z 18:11, 10 maj 2016
.
Planowane wersje
Wersja 1.10
Inne zapowiedziane nowości
| Funkcja | Opis | Wykonano |
|---|---|---|
| Nowa zawartość oceanów | Jeb i Dinnerbone chcieli by dodać wiele nowych przedmiotów, bloków i mobów związanych z wodą. | Tak |
| Urozmaicenie zaklętych książek | Dinnerbone planuje dodanie unikalnych enchantów dla zaklętych książek. Te specjalne książki będą znajdować się w skrzyniach generowanych w świecie gry.[1] | Tak |
| Używanie dwóch rąk | Jeb zamierza dodać posługiwanie się dwoma przedmiotami naraz.[2][3] | Tak |
| Sneak Peek | Zostało zapowiedziane dodanie wielu nowych dźwięków i odgłosów stworzonych przez C418. Odgłosami tymi miałyby być np. odgłosy jaskiń czy dźwięki wodospadu.[4] | Częściowo |
| Więcej mikstur | Jeb na swoim Twitterze napisał, że w przyszłości będą aż 2653 mikstury.[5] | Częściowo |
| Kwiaty odrastające po deszczu | Członek społeczności zapytał, czy po deszczu będą odrastać kwiaty. Jeb powiedział, że zostanie to dodane.[6] | Nie |
| Podniebny Wymiar | Notch, dodając Kres, rozmyślał o Podniebnym Wymiarze. | Nie |
| Portale na serwerach | Na Get Satisfaction, Mojang rozważał sugestię graczy o portalach na serwerach.[7] | Nie |
| Przejmij Flagę | Ogłoszone na Blogu Notcha.[8] | Nie |
| Tęczowo krystaliczne jaskinie | Sugestia gracza o tęczowo krystalicznych jaskiniach została oznaczona przez Mojang na liście planowanych funkcji. | Nie |
| Wagoniki jako łodzie na lawie | Notch zaproponował, aby wagoniki zachowywały się jak łodzie po umieszczeniu ich w lawie.[9] | Nie |
| Własne obrazy | Notch powiedział, że w przyszłej aktualizacji będzie można tworzyć własne obrazy. | Nie |
Przypisy
Poniżej znajduje się lista przypisów na tej stronie.
- ↑ http://www.reddit.com/r/Minecraft/comments/14lkug/silktouch_on_shears_get_cobwebs_dinnerbone/c7e6puk?context=1
- ↑ http://minetimes.wordpress.com/2011/07/10/interview-mit-jeb-ihr-konntet-die-fragen-stellen/
- ↑ http://getsatisfaction.com/mojang/topics/make_clouds_collide_with_blocks/
- ↑ http://www.youtube.com/watch?v=3z2s46iwCZs
- ↑ https://twitter.com/jeb_/status/120520408792432641
- ↑ https://twitter.com/jeb_/status/58429890424352768
- ↑ https://getsatisfaction.com/mojang/topics/server_portals
- ↑ http://notch.tumblr.com/post/121044061/in-the-spirit-of-the-new-economy
- ↑ https://twitter.com/notch/status/59722192555999232