Planowane wersje: Różnice pomiędzy wersjami

Z Minecraft Wiki Polska
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
[wersja nieprzejrzana][wersja nieprzejrzana]
Tusiek21 (dyskusja | edycje)
Wersja 1.9.3 została wydana
TheTNT1500 (dyskusja | edycje)
Przyszłe aktualizacjr#Inne zapowiedziane nowości posegregowanie nazw segregowanie
Linia 17: Linia 17:
| Nowa zawartość [[ocean]]ów
| Nowa zawartość [[ocean]]ów
| style="text-align:left" | [[Jeb]] i [[Dinnerbone]] chcieli by dodać wiele nowych przedmiotów, bloków i mobów związanych z wodą.
| style="text-align:left" | [[Jeb]] i [[Dinnerbone]] chcieli by dodać wiele nowych przedmiotów, bloków i mobów związanych z wodą.
| {{tc|tak}}
|-
| Urozmaicenie [[Zaklęta książka|zaklętych książek]]
| style="text-align:left" | [[Dinnerbone]] planuje dodanie unikalnych [[Zaklinanie|enchantów]] dla [[Zaklęta książka|zaklętych książek]]. Te specjalne książki będą znajdować się w [[skrzynia]]ch generowanych w świecie gry.<ref>http://www.reddit.com/r/Minecraft/comments/14lkug/silktouch_on_shears_get_cobwebs_dinnerbone/c7e6puk?context=1</ref>
| {{tc|tak}}
|-
| Używanie dwóch rąk
| style="text-align:left" | [[Jeb]] zamierza dodać posługiwanie się dwoma przedmiotami naraz.<ref>http://minetimes.wordpress.com/2011/07/10/interview-mit-jeb-ihr-konntet-die-fragen-stellen/</ref><ref>http://getsatisfaction.com/mojang/topics/make_clouds_collide_with_blocks/</ref>
| {{tc|tak}}
| {{tc|tak}}
|-
|-
Linia 23: Linia 31:
| {{tc|częściowo}}
| {{tc|częściowo}}
|-
|-
| Używanie dwóch rąk
| Więcej [[Mikstury|mikstur]]
| style="text-align:left" | [[Jeb]] zamierza dodać posługiwanie się dwoma przedmiotami naraz.<ref>http://minetimes.wordpress.com/2011/07/10/interview-mit-jeb-ihr-konntet-die-fragen-stellen/</ref><ref>http://getsatisfaction.com/mojang/topics/make_clouds_collide_with_blocks/</ref>
| style="text-align:left" | [[Jeb]] na swoim Twitterze napisał, że w przyszłości będą aż 2653 mikstury.<ref>https://twitter.com/jeb_/status/120520408792432641</ref>
| {{tc|tak}}
| {{tc|częściowo}}
|-
|-
| [[Kwiaty]] odrastające po [[deszcz]]u
| [[Kwiaty]] odrastające po [[deszcz]]u
Linia 46: Linia 54:
| style="text-align:left" | Sugestia gracza o tęczowo krystalicznych jaskiniach została oznaczona przez [[Mojang]] na liście planowanych funkcji.
| style="text-align:left" | Sugestia gracza o tęczowo krystalicznych jaskiniach została oznaczona przez [[Mojang]] na liście planowanych funkcji.
| {{tc|nie}}
| {{tc|nie}}
|-
| Urozmaicenie [[Zaklęta książka|zaklętych książek]]
| style="text-align:left" | [[Dinnerbone]] planuje dodanie unikalnych [[Zaklinanie|enchantów]] dla [[Zaklęta książka|zaklętych książek]]. Te specjalne książki będą znajdować się w [[skrzynia]]ch generowanych w świecie gry.<ref>http://www.reddit.com/r/Minecraft/comments/14lkug/silktouch_on_shears_get_cobwebs_dinnerbone/c7e6puk?context=1</ref>
| {{tc|tak}}
|-
|-
| [[Wagonik]]i jako [[Łódka|łodzie]] na [[Lawa|lawie]]
| [[Wagonik]]i jako [[Łódka|łodzie]] na [[Lawa|lawie]]
| style="text-align:left" | [[Notch]] zaproponował, aby wagoniki zachowywały się jak łodzie po umieszczeniu ich w lawie.<ref>https://twitter.com/notch/status/59722192555999232</ref>
| style="text-align:left" | [[Notch]] zaproponował, aby wagoniki zachowywały się jak łodzie po umieszczeniu ich w lawie.<ref>https://twitter.com/notch/status/59722192555999232</ref>
| {{tc|nie}}
| {{tc|nie}}
|-
| Więcej [[Mikstury|mikstur]]
| style="text-align:left" | [[Jeb]] na swoim Twitterze napisał, że w przyszłości będą aż 2653 mikstury.<ref>https://twitter.com/jeb_/status/120520408792432641</ref>
| {{tc|częściowo}}
|-
|-
| Własne [[obraz]]y
| Własne [[obraz]]y

Wersja z 18:11, 10 maj 2016


.

Planowane wersje

Wersja 1.10

Inne zapowiedziane nowości

Funkcja Opis Wykonano
Nowa zawartość oceanów Jeb i Dinnerbone chcieli by dodać wiele nowych przedmiotów, bloków i mobów związanych z wodą. Tak
Urozmaicenie zaklętych książek Dinnerbone planuje dodanie unikalnych enchantów dla zaklętych książek. Te specjalne książki będą znajdować się w skrzyniach generowanych w świecie gry.[1] Tak
Używanie dwóch rąk Jeb zamierza dodać posługiwanie się dwoma przedmiotami naraz.[2][3] Tak
Sneak Peek Zostało zapowiedziane dodanie wielu nowych dźwięków i odgłosów stworzonych przez C418. Odgłosami tymi miałyby być np. odgłosy jaskiń czy dźwięki wodospadu.[4] Częściowo
Więcej mikstur Jeb na swoim Twitterze napisał, że w przyszłości będą aż 2653 mikstury.[5] Częściowo
Kwiaty odrastające po deszczu Członek społeczności zapytał, czy po deszczu będą odrastać kwiaty. Jeb powiedział, że zostanie to dodane.[6] Nie
Podniebny Wymiar Notch, dodając Kres, rozmyślał o Podniebnym Wymiarze. Nie
Portale na serwerach Na Get Satisfaction, Mojang rozważał sugestię graczy o portalach na serwerach.[7] Nie
Przejmij Flagę Ogłoszone na Blogu Notcha.[8] Nie
Tęczowo krystaliczne jaskinie Sugestia gracza o tęczowo krystalicznych jaskiniach została oznaczona przez Mojang na liście planowanych funkcji. Nie
Wagoniki jako łodzie na lawie Notch zaproponował, aby wagoniki zachowywały się jak łodzie po umieszczeniu ich w lawie.[9] Nie
Własne obrazy Notch powiedział, że w przyszłej aktualizacji będzie można tworzyć własne obrazy. Nie


Przypisy

Poniżej znajduje się lista przypisów na tej stronie.