Planowane wersje: Różnice pomiędzy wersjami

Z Minecraft Wiki Polska
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
[wersja nieprzejrzana][wersja nieprzejrzana]
TheTNT1500 (dyskusja | edycje)
Ręce 2
Tusiek21 (dyskusja | edycje)
Nie wiem, co Mojang miał na myśli, mówiąc "używanie dwóch rąk", ale, według mnie, to, co jest obecnie w wersji 1.9, nie jest pełnym wykorzystaniem dwóch rąk
Linia 24: Linia 24:
! width="80%" | Opis
! width="80%" | Opis
! width="5%" | Wykonano
! width="5%" | Wykonano
|-
|-
| Używanie dwóch rąk
| style="text-align:left" | [[Jeb]] zamierza dodać posługiwanie się dwoma przedmiotami naraz.<ref>http://minetimes.wordpress.com/2011/07/10/interview-mit-jeb-ihr-konntet-die-fragen-stellen/</ref><ref>http://getsatisfaction.com/mojang/topics/make_clouds_collide_with_blocks/</ref>
| style="background-color:#00FF00" | Tak
|-
|-
| Nowa zawartość [[ocean]]ów
| Nowa zawartość [[ocean]]ów
Linia 36: Linia 31:
| [[Sneak Peek]]
| [[Sneak Peek]]
| style="text-align:left" | Zostało zapowiedziane dodanie wielu nowych dźwięków i odgłosów stworzonych przez [[C418]]. Odgłosami tymi miałyby być np. odgłosy [[Jaskinia|jaskiń]] czy dźwięki wodospadu.<ref>http://www.youtube.com/watch?v=3z2s46iwCZs</ref>
| style="text-align:left" | Zostało zapowiedziane dodanie wielu nowych dźwięków i odgłosów stworzonych przez [[C418]]. Odgłosami tymi miałyby być np. odgłosy [[Jaskinia|jaskiń]] czy dźwięki wodospadu.<ref>http://www.youtube.com/watch?v=3z2s46iwCZs</ref>
| style="background-color:#ede182" | Częściowo
|-
| Używanie dwóch rąk
| style="text-align:left" | [[Jeb]] zamierza dodać posługiwanie się dwoma przedmiotami naraz.<ref>http://minetimes.wordpress.com/2011/07/10/interview-mit-jeb-ihr-konntet-die-fragen-stellen/</ref><ref>http://getsatisfaction.com/mojang/topics/make_clouds_collide_with_blocks/</ref>
| style="background-color:#ede182" | Częściowo
| style="background-color:#ede182" | Częściowo
|-
|-

Wersja z 12:30, 6 mar 2016


.

Najbliższa przyszłość

Wersja 1.10

Nowości

  • Animacje oraz modele bytów:[1]
    • Istnieje możliwość że model będzie dało się zmieniać z pomocą tagów NBT.
  • Nowy mob.[2]

Usprawnienia

Inne zapowiedziane nowości

Funkcja Opis Wykonano
Nowa zawartość oceanów Jeb i Dinnerbone chcieli by dodać wiele nowych przedmiotów, bloków i mobów związanych z wodą. Częściowo
Sneak Peek Zostało zapowiedziane dodanie wielu nowych dźwięków i odgłosów stworzonych przez C418. Odgłosami tymi miałyby być np. odgłosy jaskiń czy dźwięki wodospadu.[5] Częściowo
Używanie dwóch rąk Jeb zamierza dodać posługiwanie się dwoma przedmiotami naraz.[6][7] Częściowo
Kwiaty odrastające po deszczu Członek społeczności zapytał, czy po deszczu będą odrastać kwiaty. Jeb powiedział, że zostanie to dodane.[8] Nie
Podniebny Wymiar Notch, dodając Kres, rozmyślał o Podniebnym Wymiarze. Nie
Portale na serwerach Na Get Satisfaction, Mojang rozważał sugestię graczy o portalach na serwerach.[9] Nie
Przejmij Flagę Ogłoszone na Blogu Notcha.[10] Nie
Tęczowo krystaliczne jaskinie Sugestia gracza o tęczowo krystalicznych jaskiniach została oznaczona przez Mojang na liście planowanych funkcji. Nie
Urozmaicenie zaklętych książek Dinnerbone planuje dodanie unikalnych enchantów dla zaklętych książek. Te specjalne książki będą znajdować się w skrzyniach generowanych w świecie gry.[11] Nie
Wagoniki jako łodzie na lawie Notch zaproponował, aby wagoniki zachowywały się jak łodzie po umieszczeniu ich w lawie.[12] Nie
Więcej mikstur Jeb na swoim Twitterze napisał, że w przyszłości będą aż 2653 mikstury.[13] Nie
Własne obrazy Notch powiedział, że w przyszłej aktualizacji będzie można tworzyć własne obrazy. Nie


Przypisy

Poniżej znajduje się lista przypisów na tej stronie.