Planowane wersje: Różnice pomiędzy wersjami

Z Minecraft Wiki Polska
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
[wersja nieprzejrzana][wersja nieprzejrzana]
Slawko97 (dyskusja | edycje)
Nie podano opisu zmian
Slawko97 (dyskusja | edycje)
Nie podano opisu zmian
Linia 8: Linia 8:
! Zmiany
! Zmiany
! style="width: 15%" | Planowana data wydania
! style="width: 15%" | Planowana data wydania
|-
| style="text-align: center" | [[Minecraft (Xbox 360)|Minecraft: Xbox 360 edition]] [[Historia wersji/Xbox 360|Beta 1.7.3]]
|
* Funkcje takie jak w minecraft [[Historia wersji/Beta|Beta 1.7.3]]
* Poprawki błędów i gry
| Lipiec 2012
|-
|-
| style="text-align: center" |  [[Pocket Edition|Minecraft: Pocket Edition]] alpha 0.4.0
| style="text-align: center" |  [[Pocket Edition|Minecraft: Pocket Edition]] alpha 0.4.0

Wersja z 10:24, 2 sie 2012

.

Ta strona jest o nadchodzących nowościach, które zostaną dodane w przyszłych wersjach gry.

Wersje gry

Wersja Zmiany Planowana data wydania
Minecraft: Pocket Edition alpha 0.4.0 Nie wiadomo

Nowości, bloki i przedmioty

Funkcja Opis
Przejmij Flagę Ogłoszone na Blogu Notcha [1].
Ujeżdżanie mobów Możliwość ujeżdżania i kontrolowania mobów. Potwierdzone na Get Satisfaction, ale zajmie trochę czasu[2].
Kwiaty odrastające po deszczu Członek społeczności zapytał, czy po deszczu będą odrastać kwiaty. Jeb powiedział, że zostanie to dodane[3].
Wagoniki jako łodzie na lawie Notch zaproponował aby wagoniki zachowywały się jak łodzie po umieszczeniu ich w lawie[4].
Półki/stojaki Notch kilkakrotnie mówił na Twitterze, że zamierza dodać elementy dekoracji na których będzie można wystawić przedmioty takie jak broń i zbroja[5].
Sneak Peek Więcej muzyki od C418.[6]
Więcej mikstur Jeb na swoim Twitterze napisał, że w przyszłości będą aż 2653 mikstury.[7]
Podniebny Wymiar Notch dodając Kres rozmyślał o Podniebnym Wymiarze.
Portale na serwerach Na Get Satisfaction, Mojang rozważał sugestię graczy o portalach na serwerach.[8]
Lista przyjaciół Mojang planuje zamienić tryb jednoosobowy w otwarty świat do którego mogą wejść tylko przyjaciele.
Używanie dwóch rąk Jeb zamierza dodać posługiwanie się dwoma przedmiotami naraz.[9][10]

Przypisy