View at: Szablon:Przedmioty/zawartość [edytuj]
Jajo przyzywające: Różnice pomiędzy wersjami
Przejdź do nawigacji
Przejdź do wyszukiwania
| [wersja nieprzejrzana] | [wersja nieprzejrzana] |
d +nl |
|||
| Linia 87: | Linia 87: | ||
| [[Zombie]] | | [[Zombie]] | ||
| [[Zombie pigman]] | | [[Zombie pigman]] | ||
|} | |||
{| style="background:none;border:none;" align="center" | |||
|- align="center" | |||
|scope="col" width="68"| [[Plik:WitherSkeletonHead.png|link=Wither Skeleton|Czarny szkielet]] | |||
|scope="col" width="68"| [[Plik:No_image.png|link=Wiedźma|Wiedźma|64px]] | |||
|scope="col" width="68"| [[Plik:Nietoperz.png|link=Nietoperz|Nietoperz|64px]] | |||
|- align="center" | |||
| [[Czarny szkielet]] | |||
| [[Wiedźma]] | |||
| [[Nietoperz]] | |||
|} | |} | ||
| Linia 99: | Linia 111: | ||
|scope="col" width="68"| [[Plik:WolfFaceTamed.png|link=Wilk|Pies]] | |scope="col" width="68"| [[Plik:WolfFaceTamed.png|link=Wilk|Pies]] | ||
|scope="col" width="68"| [[Plik:PigFace.png|link=Pigman]] | |scope="col" width="68"| [[Plik:PigFace.png|link=Pigman]] | ||
|scope="col" width="68"| [[Plik: | |scope="col" width="68"| [[Plik:SpiderJockeyFace.png|link=Spider Jockey]] | ||
|scope="col" width="68"| [[Plik:EnderdragonFace.png|link=Smok Kresu]] | |scope="col" width="68"| [[Plik:EnderdragonFace.png|link=Smok Kresu]] | ||
|scope="col" width="68"| [[Plik:Vg_face.png|link=Żelazny golem]] | |scope="col" width="68"| [[Plik:Vg_face.png|link=Żelazny golem]] | ||
|scope="col" width="68"| [[Plik:WitherFace.png|link=Wither|Wither]] | |||
|- align="center" | |- align="center" | ||
| [[Bałwan]] | | [[Bałwan]] | ||
| Linia 111: | Linia 124: | ||
| [[Smok Kresu]] | | [[Smok Kresu]] | ||
| [[Żelazny golem]] | | [[Żelazny golem]] | ||
| [[Wither]] | |||
|} | |} | ||
</center> | </center> | ||
Wersja z 17:03, 26 paź 2012
Jajka spawnujące moby
| Typ |
? |
| Odnawialne |
? |
| Możliwość grupowania |
Nie |
| Rzadkość |
Pospolita |
Jajka spawnujące moby - przedmioty dodane w wersji 11w49a, które są dostępne wyłącznie w trybie Creative. Jajo pozwala na spawnowanie różnych mobów prawym przyciskiem myszy na otwartej przestrzeni. Agresywne moby nie mogą zostać zespawnowane na poziomie peaceful.
Moby
Możliwe do zespawnowania
![]() |
|
|
|
|
|
|
![]() |
|
|
| Blaze | Creeper | Enderman | Ghast | Grzybowa krowa | Kałamarnica | Kostka magmy | Krowa | Kurczak | Mieszkaniec wioski |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plik:ZombiePigmanFace.png |
| Ocelot | Owca | Pająk | Pająk jaskiniowy | Rybik cukrowy | Slime | Szkielet | Świnia | Wilk | Zombie | Zombie pigman |
|
||
| Czarny szkielet | Wiedźma | Nietoperz |
Niemożliwe do zespawnowania
![]() |
|
|
Pies |
|
|
|
|
|
| Bałwan | Gigant | Kot | Pies | Pigman | Spider Jockey | Smok Kresu | Żelazny golem | Wither |
Historia
Od wersji 12w01a tekstury tych przedmiotów są inne, przypominają wyglądy mobów, które są przez nie spawnowane.
Od wersji 12w03a uruchomienie dozownika zawierającego określone jajko spowoduje zespawnowanie przed nim danego moba.


























