Historia wersji/3DS: Różnice pomiędzy wersjami

Z Minecraft Wiki Polska
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
[wersja nieprzejrzana][wersja przejrzana]
Ffbot (dyskusja | edycje)
ProBot (dyskusja | edycje)
d Robot dodał de, es, ko, uk i poprawił ja
 
(Nie pokazano 3 wersji utworzonych przez 3 użytkowników)
Linia 9: Linia 9:
! Japonia
! Japonia
! Europa/Australia/Nowa Zelandia
! Europa/Australia/Nowa Zelandia
|-
!1.9.19<ref>https://feedback.minecraft.net/hc/en-us/articles/360022028351</ref>
|Styczeń 15, 2019
|Styczeń 16, 2019
|Styczeń 16, 2019
|
|-
!1.8.13<ref>https://feedback.minecraft.net/hc/en-us/articles/360020066051</ref>
|Listopad 20, 2018
|Listopad 21, 2018
|Listopad 21, 2018
|
|-
!1.7.10<ref>https://feedback.minecraft.net/hc/en-us/articles/360015936372</ref>
|Wrzesień 19, 2018
|Wrzesień 20, 2018
|Wrzesień 20, 2018
|
|-
!1.6.11<ref>https://feedback.minecraft.net/hc/en-us/articles/360008726691</ref>
|Lipiec 24, 2018
|Lipiec 25, 2018
|
|
|-
!1.5.25<ref>https://feedback.minecraft.net/hc/en-us/articles/360004593551</ref>
|Czerwiec 5, 2018
|Czerwiec 6, 2018
|
|
|-  
|-  
! 1.4.23<ref>[{{tweet|Minecraft|976640115295571968}} Hey Minecraft: New Nintendo 3DS player! Share your passion for handheld block-building awesomeness with a friend! Update your game and play together like massive winners! Local multiplayer is go!] – {{tweet|Minecraft}}, Marzec 21, 2018</ref>
! 1.4.23<ref>[{{tweet|Minecraft|976640115295571968}} Hey Minecraft: New Nintendo 3DS player! Share your passion for handheld block-building awesomeness with a friend! Update your game and play together like massive winners! Local multiplayer is go!] – {{tweet|Minecraft}}, Marzec 21, 2018</ref>
Linia 66: Linia 96:
! 1.2.12<ref>http://feedback.minecraft.net/knowledgebase/articles/1834366-minecraft-new-nintendo-3ds-edition-1-2</ref>
! 1.2.12<ref>http://feedback.minecraft.net/knowledgebase/articles/1834366-minecraft-new-nintendo-3ds-edition-1-2</ref>
| Grudzień 22, 2017
| Grudzień 22, 2017
|
|Grudzień 22, 2017
|
|
| {{Anchor|3ds-1.2.12|1.2.12}}
| {{Anchor|3ds-1.2.12|1.2.12}}
Linia 77: Linia 107:
! 1.1.06<ref>https://feedback.minecraft.net/knowledgebase/articles/1822834-minecraft-new-nintendo-3ds-edition-1-1</ref>
! 1.1.06<ref>https://feedback.minecraft.net/knowledgebase/articles/1822834-minecraft-new-nintendo-3ds-edition-1-1</ref>
|Listopad 8, 2017
|Listopad 8, 2017
|
|Listopad 9, 2017
|
|
| {{Anchor|3ds-1.1.06|1.1.06}}
| {{Anchor|3ds-1.1.06|1.1.06}}
Linia 105: Linia 135:
[[Kategoria:Cykl rozwoju]]
[[Kategoria:Cykl rozwoju]]


[[de:Versionen/Versionen (New 3DS)]]
[[en:New Nintendo 3DS Edition version history]]
[[en:New Nintendo 3DS Edition version history]]
[[es:Historial de versiones de New Nintendo 3DS Edition]]
[[fr:Historique des versions New Nintendo 3DS]]
[[fr:Historique des versions New Nintendo 3DS]]
[[ja:New Nintendo 3DS Edition/更新履歴]]
[[ja:更新履歴/New Nintendo 3DS Edition]]
[[pt:Histórico de versões da Edição de New Nintendo 3DS Edition]]
[[ko:New Nintendo 3DS Edition 버전 역사]]
[[ru:История версий (New Nintendo 3DS издание)]]
[[pt:Histórico de versões da New Nintendo 3DS Edition]]
[[ru:История версий (New Nintendo 3DS Edition)]]
[[uk:Історія версій (New Nintendo 3DS Edition)]]
[[zh:New Nintendo 3DS版版本记录]]
[[zh:New Nintendo 3DS版版本记录]]

Aktualna wersja na dzień 03:19, 22 lis 2025

Numer wersji Data wydania Zmiany
Ameryka Północna Japonia Europa/Australia/Nowa Zelandia
1.9.19[1] Styczeń 15, 2019 Styczeń 16, 2019 Styczeń 16, 2019
1.8.13[2] Listopad 20, 2018 Listopad 21, 2018 Listopad 21, 2018
1.7.10[3] Wrzesień 19, 2018 Wrzesień 20, 2018 Wrzesień 20, 2018
1.6.11[4] Lipiec 24, 2018 Lipiec 25, 2018
1.5.25[5] Czerwiec 5, 2018 Czerwiec 6, 2018
1.4.23[6] Marzec 21, 2018 Marzec 22, 2018
  • Dodano obsługę trybu wieloosobowego dla 2 graczy przy użyciu Local Play
  • Poprawiono stabilność i wydajność
  • Liczne poprawki błędów z poprzednich wersji
1.3.12[7] Styczeń 30, 2018 Styczeń 31, 2018

(Odpowiada edycji Pocket Edition Alpha 0.16.2)

1.2.12[8] Grudzień 22, 2017 Grudzień 22, 2017
  • Dodano osiągnięcia
  • Dodano ikony i licznik efektów do interfejsu
  • Liczne poprawki interfejsu i dodatki
  • Naprawiono blokadę, która występowała czasami w trybie uśpienia
  • Poprawa wydajności i stabilności
1.1.06[9] Listopad 8, 2017 Listopad 9, 2017
  • Poprawione czasy zapisu i ładowania
  • Rozszerzona funkcjonalność Quick Move przez interfejs użytkownika
  • Poprawki dla stackowania itemów w ekwipunku i pasku szybkiego wyboru
  • Różne zmiany i poprawki dla interfejsu użytkownika
  • Doświadczenie może być teraz zdobywane za przepalanie w piecu i handel
  • Mniejsza czcionka do alfabetu łacińskiego
  • Naprawiono problemy z crashami związane z zbyt dużą liczbą różnych bytów
  • Poprawa syabilności i wydajności
0.1.0[10] Wrzesień 13, 2017 Wrzesień 14, 2017

(Odpowiada edycji Pocket Edition Alpha 0.15.4)

  • Większość funkcji PE Alpha 0.15.4 , z wyjątkiem wymiany mapy oraz pustej mapy ze stałą mapą na ekranie dotykowym.


Przypisy

Poniżej znajduje się lista przypisów na tej stronie.