Planowane wersje: Różnice pomiędzy wersjami

Z Minecraft Wiki Polska
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
[wersja nieprzejrzana][wersja nieprzejrzana]
R2-D2 (dyskusja | edycje)
d Robot usunął zh:未来
Slawko97 (dyskusja | edycje)
Linia 20: Linia 20:
| [[Minecart|Wagoniki]] jako łodzie na lawie
| [[Minecart|Wagoniki]] jako łodzie na lawie
| Notch zaproponował aby wagoniki zachowywały się jak łodzie po umieszczeniu ich w lawie<ref>[http://twitter.com/notch/status/59722192555999232 '''Wagoniki jako łodzie w lawie: '''http://twitter.com/notch/status/59722192555999232]</ref>.
| Notch zaproponował aby wagoniki zachowywały się jak łodzie po umieszczeniu ich w lawie<ref>[http://twitter.com/notch/status/59722192555999232 '''Wagoniki jako łodzie w lawie: '''http://twitter.com/notch/status/59722192555999232]</ref>.
|-
| Inteligentniejsi [[Mieszkaniec wioski|mieszkańcy wioski]]
| Jeb ogłosił, że Mojang zatrudni specjalistę od AI do pracy nad inteligencją mieszkańców w grudniu<ref>http://twitter.com/#!/jeb_/status/136137982456500226</ref>.
|-
|-
|}
|}

Wersja z 12:45, 25 lut 2012

Ta strona jest o nadchodzących nowościach, które zostaną dodane w przyszłych wersjach gry.

Gra

Funkcja Opis
Capture the Flag Ogłoszone na Blogu Notcha [1].
Ujeżdżanie mobów Możliwość ujeżdżania i kontrolowania mobów. Potwierdzone na Get Satisfaction, ale zajmie trochę czasu[2].
Kwiaty odrastające po deszczu Członek społeczności zapytał, czy po deszczu będą odrastać kwiaty. Jeb powiedział, że zostanie to dodane[3].
Wagoniki jako łodzie na lawie Notch zaproponował aby wagoniki zachowywały się jak łodzie po umieszczeniu ich w lawie[4].

Przedmioty/Bloki

Funkcja Opis
Półki/stojaki Notch kilkakrotnie mówił na Twitterze, że zamierza dodać elementy dekoracji na których będzie można wystawić przedmioty takie jak broń i zbroja[5].

Przypisy