View at: Szablon:Przedmioty/zawartość [edytuj]
Jajo przyzywające: Różnice pomiędzy wersjami
Przejdź do nawigacji
Przejdź do wyszukiwania
| [wersja nieprzejrzana] | [wersja nieprzejrzana] |
rozwinięcie |
|||
| Linia 33: | Linia 33: | ||
== Moby == | == Moby == | ||
{| | <center> | ||
|- | <big>'''Możliwe do zespawnowania'''</big> | ||
| | |||
| [[ | {| style="background:none;border:none;" align="center" | ||
|- | |- align="center" | ||
| | |scope="col" width="68"| [[Plik:BlazeFace.png|link=Blaze]]<br> | ||
| [[ | |scope="col" width="68"| [[Plik:CreeperFace.png|link=Creeper]] | ||
|scope="col" width="68"| [[Plik:EndermanFace.png|link=Enderman]] | |||
|scope="col" width="68"| [[Plik:GhastFace.png|link=Ghast]] | |||
|scope="col" width="68"| [[Plik:MooshroomCowFace.png|link=Grzybowa krowa]] | |||
|scope="col" width="68"| [[Plik:Squidface.png|link=Kałamarnica]] | |||
|scope="col" width="68"| [[Plik:MagmaCubeFace.png|link=Kostka magmy]] | |||
|scope="col" width="68"| [[Plik:CowFace.png|link=Krowa]]<br> | |||
|scope="col" width="68"| [[Plik:ChickenFace.png|link=Kurczak]] | |||
|scope="col" width="68"| [[Plik:VillagerHead.png|link=Mieszkaniec wioski]] | |||
|- align="center" | |||
| [[Blaze]] | |||
| [[Creeper]] | |||
| [[Enderman]] | |||
| [[Ghast]] | |||
| [[Grzybowa krowa]] | |||
| [[Kałamarnica]] | |||
| [[Kostka magmy]] | |||
| [[Krowa]] | |||
| [[Kurczak]] | |||
| [[Mieszkaniec wioski]] | |||
|} | |||
{| style="background:none;border:none;" align="center" | |||
|- align="center" | |||
|scope="col" width="68"| [[Plik:OcelotFace.png|link=Ocelot]] | |||
|scope="col" width="68"| [[Plik:SheepFace.png|link=Owca]] | |||
|scope="col" width="68"| [[Plik:SpiderFace.png|link=Pająk]] | |||
|scope="col" width="68"| [[Plik:CaveSpiderFace.png|link=Pająk jaskiniowy]] | |||
|scope="col" width="68"| [[Plik:SilverfishFace.png|link=Rybik cukrowy]] | |||
|scope="col" width="68"| [[Plik:SlimeFace.png|link=Slime]] | |||
|scope="col" width="68"| [[Plik:SkeletonFace.png|link=Szkielet]] | |||
|scope="col" width="68"| [[Plik:PigFace.png|link=Świnia]] | |||
|scope="col" width="68"| [[Plik:WolfFace.png|link=Wilk]] | |||
|scope="col" width="68"| [[Plik:ZombieFace.png|link=Zombie]] | |||
|scope="col" width="68"| [[Plik:ZombiePigmanFace.png|link=Zombie pigman]] | |||
|- align="center" | |||
|[[Ocelot]] | |||
|[[Owca]] | |||
|[[Pająk]] | |||
|[[Pająk jaskiniowy]] | |||
| [[Rybik cukrowy]] | |||
| [[Slime]] | |||
| [[Szkielet]] | |||
| [[Świnia]] | |||
| [[Wilk]] | |||
| [[Zombie]] | |||
| [[Zombie pigman]] | |||
|} | |} | ||
<big>'''Niemożliwe do zespawnowania'''</big> | |||
{| style="background:none;border:none;" align="center" | |||
|- align="center" | |||
|scope="col" width="68"| [[Plik:SnowGolemFace.png|link=Bałwan]]<br> | |||
|scope="col" width="68"| [[Plik:ZombieFace.png|link=Gigant]] | |||
|scope="col" width="68"| [[Plik:BlackCatFace.png|link=Kot]] | |||
|scope="col" width="68"| [[Plik:PigFace.png|link=Pigman]] | |||
|scope="col" width="68"| [[Plik:Spider%2BSkeletonFace.png|link=Spider Jockey]] | |||
|scope="col" width="68"| [[Plik:EnderdragonFace.png|link=Smok Kresu]] | |||
|scope="col" width="68"| [[Plik:Vg_face.png|link=Żelazny golem]] | |||
|- align="center" | |||
| [[Bałwan]] | |||
| [[Gigant]] | |||
| [[Kot]] | |||
| [[Pigman]] | |||
| [[Spider Jockey]] | |||
| [[Smok Kresu]] | |||
| [[Żelazny golem]] | |||
|} | |||
</center> | |||
== Historia == | == Historia == | ||
Od wersji 12w01a tekstury tych przedmiotów są inne, przypominają wyglądy mobów, które są przez nie spawnowane. | Od wersji 12w01a tekstury tych przedmiotów są inne, przypominają wyglądy mobów, które są przez nie spawnowane. | ||
Wersja z 23:21, 1 cze 2012
Jajka spawnujące moby
| Typ |
? |
| Odnawialne |
? |
| Możliwość grupowania |
Nie |
| Rzadkość |
Pospolita |
Jajka spawnujące moby - przedmioty dodane w wersji 11w49a, które są dostępne wyłącznie w trybie Creative. Jajo pozwala na spawnowanie różnych mobów prawym przyciskiem myszy na otwartej przestrzeni. Agresywne moby nie mogą zostać zespawnowane na poziomie peaceful.
Moby
Możliwe do zespawnowania
![]() |
|
|
|
|
|
|
![]() |
|
|
| Blaze | Creeper | Enderman | Ghast | Grzybowa krowa | Kałamarnica | Kostka magmy | Krowa | Kurczak | Mieszkaniec wioski |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plik:ZombiePigmanFace.png |
| Ocelot | Owca | Pająk | Pająk jaskiniowy | Rybik cukrowy | Slime | Szkielet | Świnia | Wilk | Zombie | Zombie pigman |
Niemożliwe do zespawnowania
![]() |
|
|
|
Plik:Spider+SkeletonFace.png |
|
|
| Bałwan | Gigant | Kot | Pigman | Spider Jockey | Smok Kresu | Żelazny golem |
Historia
Od wersji 12w01a tekstury tych przedmiotów są inne, przypominają wyglądy mobów, które są przez nie spawnowane.
Od wersji 12w03a uruchomienie dozownika zawierającego określone jajko spowoduje zespawnowanie przed nim danego moba.























