Wytwarzanie/inne: Różnice pomiędzy wersjami
Przejdź do nawigacji
Przejdź do wyszukiwania
| [wersja nieprzejrzana] | [wersja nieprzejrzana] |
dNie podano opisu zmian |
Dodanie nowych receptur, poprawki |
||
| Linia 8: | Linia 8: | ||
|- align="center" | |- align="center" | ||
|'''[[Minerały]]''' | |'''[[Minerały]]''' | ||
|'''[[Blok żelaza]]'''/<br> '''[[Blok złota]]'''/<br> '''[[Blok diamentu]]'''/<br> '''[[Blok lazurytu]]'''/ <br> '''[[Blok szmaragdu]]''' | |'''[[Blok węgla]]'''/<br> '''[[Blok żelaza]]'''/<br> '''[[Blok złota]]'''/<br> '''[[Blok diamentu]]'''/<br> '''[[Blok lazurytu]]'''/ <br> '''[[Blok szmaragdu]]''' | ||
|{{Grid/Crafting Table | |{{Grid/Crafting Table | ||
|nieokreślona=1 | |nieokreślona=1 | ||
| Linia 50: | Linia 50: | ||
}} | }} | ||
|Używana do tworzenia [[Narzędzia|narzędzi]], [[Zbroja|zbroi]], [[zegar]]a i [[Napędzane tory|napędzanych torów]]. | |Używana do tworzenia [[Narzędzia|narzędzi]], [[Zbroja|zbroi]], [[zegar]]a i [[Napędzane tory|napędzanych torów]]. | ||
|- align="center" | |||
|'''[[Kula szlamu]]''' | |||
|'''[[Blok szlamu]]''' | |||
|{{Grid/Crafting Table | |||
|nieokreślona=1 | |||
|A1= |B1= |C1= | |||
|A2= |B2= Blok szlamu |C2= | |||
|A3= |B3= |C3= | |||
|Output= Kula szlamu |OA=9 | |||
}} | |||
|Odzyskiwanie kul szlamu z bloku szlamu. | |||
|- align="center" | |- align="center" | ||
| Linia 118: | Linia 130: | ||
}} | }} | ||
|Używane do odnalezienia [[Twierdza|twierdz]] i aktywowania portalu Kresu. | |Używane do odnalezienia [[Twierdza|twierdz]] i aktywowania portalu Kresu. | ||
|- align="center" | |||
|'''[[Skóra]]''' | |||
|'''[[Królicza skóra]]''' | |||
|{{Grid/Crafting Table | |||
|A1= |B1= |C1= | |||
|A2= Królicza skóra |B2= Królicza skóra |C2= | |||
|A3= Królicza skóra |B3= Królicza skóra |C3= | |||
|Output= Skóra | |||
}} | |||
|Sposób na zdobycie zwykłej skóry. | |||
|- align="center" | |- align="center" | ||
Wersja z 08:57, 22 cze 2016
| Nazwa | Składniki | Wejście » Wyjście | Opis | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Minerały | Blok węgla/ Blok żelaza/ Blok złota/ Blok diamentu/ Blok lazurytu/ Blok szmaragdu |
|
Odzyskiwanie minerałów z bloków. | ||||||||||||
| Mączka kostna | Blok kości |
|
Odzyskiwanie mączki kostnej z bloku kości. | ||||||||||||
| Samorodek złota | Sztabka złota |
|
Używany do wytwarzania błyszczącego arbuza i złotej marchewki. | ||||||||||||
| Sztabka złota | Samorodek złota |
|
Używana do tworzenia narzędzi, zbroi, zegara i napędzanych torów. | ||||||||||||
| Kula szlamu | Blok szlamu |
|
Odzyskiwanie kul szlamu z bloku szlamu. | ||||||||||||
| Kolorowa tarcza | Tarcza + Sztandar |
|
Tarczę można połączyć ze sztandarami w celu nadania im określonego wzoru. | ||||||||||||
| Drabina | Patyki |
|
Używana do pionowego wspinania się. | ||||||||||||
| Papier | Trzcina |
|
Używany do stworzenia książek lub map. | ||||||||||||
| Książka | Papier + Skóra |
|
Używana do stworzenia biblioteczki. | ||||||||||||
| Książka z piórem | Książka + Pióro + Torbiel z atramentem |
|
Można w niej pisać. | ||||||||||||
| Oko Kresu | Perła Kresu + Płomienny proszek |
|
Używane do odnalezienia twierdz i aktywowania portalu Kresu. | ||||||||||||
| Skóra | Królicza skóra |
|
Sposób na zdobycie zwykłej skóry. | ||||||||||||
| Nasiona dyni | Dynia |
|
Używane w rolnictwie. | ||||||||||||
| Nasiona arbuza | Kawałek arbuza |
|
Używane w rolnictwie. | ||||||||||||
| Gwiazdka pirotechniczna | Barwnik + Proch + Dodatkowy składnik |
|
Składnik nadający fajerwerkom kształt eksplozji. | ||||||||||||
| Fajerwerk (bez efektu) | Proch + Papier |
|
Rakieta wytworzona w ten sposób nie da efektu eksplozji. | ||||||||||||
| Fajerwerk (z efektem) | Gwiazdka pirotechniczna + Papier + Proch (1-3) |
|
Dodawanie większej ilości prochu strzelniczego zwiększa ciąg rakiety. Można użyć więcej gwiazdek pirotechnicznych i wtedy wszystkie efekty pojawią się jednocześnie. Maksymalnie może być 7 gwiazd przy ograniczeniu ilości prochu do jednego. |