Planowane wersje: Różnice pomiędzy wersjami
Przejdź do nawigacji
Przejdź do wyszukiwania
| [wersja nieprzejrzana] | [wersja nieprzejrzana] |
Wycofano ostatnią zmianę treści (wprowadzoną przez 79.190.195.49) i przywrócono wersję 52553 autorstwa Piotrex43: Brak źródeł |
Nie podano opisu zmian |
||
| Linia 65: | Linia 65: | ||
| Własne obrazy | | Własne obrazy | ||
| Notch powiedział że w przyszłej aktualizacji będzie można tworzyć własne obrazy. | | Notch powiedział że w przyszłej aktualizacji będzie można tworzyć własne obrazy. | ||
|- | |||
| Tarcze | |||
| W najbliższej przyszłości prawdopodobnie zostaną dodane tarcze, które gracz będzię trzymał w drugiej ręcę. | |||
|- | |- | ||
| Nowa zawartość oceanów | | Nowa zawartość oceanów | ||
Wersja z 17:36, 25 cze 2015
.
Ta strona jest o nadchodzących nowościach, które zostaną dodane w przyszłych wersjach gry.
Najbliższa przyszłość
Dodatki
- Animacje oraz modele bytów[1]
- Istnieje możliwość że model będzie dało się zmieniać z pomocą tagów NBT.
Zmiany
- Bloki poleceń[2]
- Nowe GUI
- Chmury
- Nowy system renderowania chmur.[3]
Inne planowane nowości
| Funkcja | Opis |
|---|---|
| Przejmij Flagę | Ogłoszone na Blogu Notcha [4]. |
| Kwiaty odrastające po deszczu | Członek społeczności zapytał, czy po deszczu będą odrastać kwiaty. Jeb powiedział, że zostanie to dodane[5]. |
| Wagoniki jako łodzie na lawie | Notch zaproponował aby wagoniki zachowywały się jak łodzie po umieszczeniu ich w lawie[6]. |
| Sneak Peek | Zostało zapowiedziane dodanie wielu nowych dzwięków i odgłosów stworzonych przez C418. Odgłosami tymi miałby by być np. odgłosy jaskiń czy dźwięki wodospadu. W wersji 1.4 zostało to częściowo dodane, z dodatkiem wody i lawy.[7] |
| Więcej mikstur | Jeb na swoim Twitterze napisał, że w przyszłości będą aż 2653 mikstury.[8] |
| Podniebny Wymiar | Notch dodając Kres rozmyślał o Podniebnym Wymiarze. |
| Portale na serwerach | Na Get Satisfaction, Mojang rozważał sugestię graczy o portalach na serwerach.[9] |
| Używanie dwóch rąk | Jeb zamierza dodać posługiwanie się dwoma przedmiotami naraz.[10][11] |
| Tęczowo krystaliczne jaskinie | Sugestia gracza o tęczowo krystalicznych jaskiniach została oznaczona przez Mojang na liście planowanych funkcji. |
| Własne obrazy | Notch powiedział że w przyszłej aktualizacji będzie można tworzyć własne obrazy. |
| Tarcze | W najbliższej przyszłości prawdopodobnie zostaną dodane tarcze, które gracz będzię trzymał w drugiej ręcę. |
| Nowa zawartość oceanów | Jeb i Dinnerbone chcieli by dodać wiele nowych przedmiotów, bloków i mobów związanych z wodą. |
| Urozmaicenie zaklętych książek | Dinnerbone planuje dodanie unikalnych enchantów dla zaklętych książek. Te specjalne książki będą znajdować się w skrzyniach generowanych w świecie gry. [12] |
Przypisy
- ↑ https://twitter.com/themogminer/status/508380930202169344
- ↑ http://limitedengagement.net/podcasts/010-the-future-of-minecraft/#more-114 czas - 1:47:25
- ↑ https://twitter.com/themogminer/status/507936462827184128
- ↑ Nowe funkcje po wydaniu gry: http://notch.tumblr.com/post/121044061/in-the-spirit-of-the-new-economy
- ↑ Odrastanie kwiatów po deszczu: http://twitter.com/jeb_/status/58429890424352768
- ↑ Wagoniki jako łodzie w lawie: http://twitter.com/notch/status/59722192555999232
- ↑ http://www.youtube.com/watch?v=3z2s46iwCZs
- ↑ http://twitter.com/jeb_/status/120520408792432641
- ↑ https://getsatisfaction.com/mojang/topics/server_portals
- ↑ http://minetimes.wordpress.com/2011/07/10/interview-mit-jeb-ihr-konntet-die-fragen-stellen/
- ↑ http://getsatisfaction.com/mojang/topics/make_clouds_collide_with_blocks/
- ↑ http://www.reddit.com/r/Minecraft/comments/14lkug/silktouch_on_shears_get_cobwebs_dinnerbone/c7e6puk?context=1