Planowane wersje: Różnice pomiędzy wersjami

Z Minecraft Wiki Polska
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
[wersja nieprzejrzana][wersja nieprzejrzana]
Nie podano opisu zmian
-1.4.5
Linia 9: Linia 9:
! Zmiany
! Zmiany
! style="width: 15%" | Planowana data wydania
! style="width: 15%" | Planowana data wydania
|-
| style="text-align: center" | 1.4.5
|
* Od teraz Klienci dostają poprawne IP serwerów sieci LAN.
* Naprawiono niepoprawną pozycję niektórych szczegółów
** Mimo to, po tej poprawie nadal Minecraft działa poprawnie (np. dla pochodni), błąd [https://mojang.atlassian.net/browse/MC-2497?focusedCommentId=22089&page=com.atlassian.jira.plugin.system.issuetabpanels:comment-tabpanel#comment-22089 MC-2497]
* Naprawy dla błędów o numerach [http://mojang.atlassian.net/browse/MC-2507 MC-2507], [http://mojang.atlassian.net/browse/MC-2508 MC-2508], [http://mojang.atlassian.net/browse/MC-2500 MC-2500], i [http://mojang.atlassian.net/browse/MC-2498 MC-2498]
| 20 listopad 2012
|-
|-
| style="text-align: center" | 1.5
| style="text-align: center" | 1.5

Wersja z 18:20, 2 gru 2012


.

Ta strona jest o nadchodzących nowościach, które zostaną dodane w przyszłych wersjach gry.

Najbliższa przyszłość

Wersja Zmiany Planowana data wydania
1.5

"Redstone Update"

Styczeń 2013
Inne
Uaktualnienie systemu kont
  • Nie jest to aktualizacja do gry (nie modyfikuje samej gry i będą wprowadzone niezależnie od wersji klienta na którym gramy).
  • Możliwość zmiany nazwy użytkownika oraz adresu e-mail, który został podany podczas tworzenia konta
    • Globalne konta Mojang są już dostępne i mogą być połączone poprzez konta Scrolls i Cobalt.
      • Po dokonaniu synchronizacji logowanie do Minecraft'a następuje przy użyciu adresu e-mail zamiast nazwy użytkownika
    • Nazwa użytkownika w grze będzie możliwa do zmiany, ale wszytkie nazwy graczy z kontem Premium muszą być unikatowe (bez znaczenia jest czy jest to konto w Minecraftcie czy na stronie Mojangu).
    • Aktualnie prace nad tą aktualizacją prowadzone są przez Tobiasa Möllstama.
    • nie wiadomo jak zmiana nazwy użytkownika w grze wpłynie na zapisy na czarnej i na białej liście.
Jeszcze nie ustalona

Nowości, bloki i przedmioty

Funkcja Opis
Przejmij Flagę Ogłoszone na Blogu Notcha [3].
Kwiaty odrastające po deszczu Członek społeczności zapytał, czy po deszczu będą odrastać kwiaty. Jeb powiedział, że zostanie to dodane[4].
Wagoniki jako łodzie na lawie Notch zaproponował aby wagoniki zachowywały się jak łodzie po umieszczeniu ich w lawie[5].
Sneak Peek Więcej muzyki od C418.[6]
Więcej mikstur Jeb na swoim Twitterze napisał, że w przyszłości będą aż 2653 mikstury.[7]
Podniebny Wymiar Notch dodając Kres rozmyślał o Podniebnym Wymiarze.
Portale na serwerach Na Get Satisfaction, Mojang rozważał sugestię graczy o portalach na serwerach.[8]
Używanie dwóch rąk Jeb zamierza dodać posługiwanie się dwoma przedmiotami naraz.[9][10]

Przypisy