Wytwarzanie/inne: Różnice pomiędzy wersjami
Przejdź do nawigacji
Przejdź do wyszukiwania
| [wersja nieprzejrzana] | [wersja nieprzejrzana] |
Małe poprawki z fajerwerkami |
Dodanie bloku kości i kolorowej tarczy |
||
| Linia 14: | Linia 14: | ||
|A2= |B2= Blok węgla, Blok złota, Blok żelaza, Blok diamentu, Blok lazurytu, Blok szmaragdu |C2= | |A2= |B2= Blok węgla, Blok złota, Blok żelaza, Blok diamentu, Blok lazurytu, Blok szmaragdu |C2= | ||
|A3= |B3= |C3= | |A3= |B3= |C3= | ||
|Output=Węgiel, Sztabka złota, Sztabka żelaza, Diament, Lazuryt, Szmaragd |OA=9,9,9,9,9,9 | |Output= Węgiel, Sztabka złota, Sztabka żelaza, Diament, Lazuryt, Szmaragd |OA=9,9,9,9,9,9 | ||
}} | }} | ||
|Odzyskiwanie minerałów z bloków. | |Odzyskiwanie minerałów z bloków. | ||
|- align="center" | |||
|'''[[Mączka kostna]]''' | |||
|'''[[Blok kości]]''' | |||
|{{Grid/Crafting Table | |||
|nieokreślona=1 | |||
|A1= |B1= |C1= | |||
|A2= |B2= Blok kości |C2= | |||
|A3= |B3= |C3= | |||
|Output= Mączka kostna |OA=9 | |||
}} | |||
|Odzyskiwanie mączki kostnej z bloku kości. | |||
|- align="center" | |- align="center" | ||
| Linia 37: | Linia 49: | ||
|Output= Sztabka złota | |Output= Sztabka złota | ||
}} | }} | ||
|Używana do tworzenia [[Narzędzia|narzędzi]], [[Zbroja|zbroi]], [[zegar]]a i [[Napędzane tory|napędzanych torów]] | |Używana do tworzenia [[Narzędzia|narzędzi]], [[Zbroja|zbroi]], [[zegar]]a i [[Napędzane tory|napędzanych torów]]. | ||
|- align="center" | |||
|'''[[Tarcza|Kolorowa tarcza]]''' | |||
|'''[[Tarcza]]''' <br> + <br> '''[[Sztandar]]''' | |||
|{{Grid/Crafting Table | |||
|B1= Tarcza | |||
|B2= Biała chorągiew, Pomarańczowa chorągiew, Karmazynowa chorągiew, Jasnoniebieska chorągiew, Żółta chorągiew, Limonkowa chorągiew, Różowa chorągiew, Szara chorągiew, Jasnoszara chorągiew, Błękitna chorągiew, Fioletowa chorągiew, Niebieska chorągiew, Brązowa chorągiew, Zielona chorągiew, Czerwona chorągiew, Czarna chorągiew | |||
|Output= Biała tarcza, Pomarańczowa tarcza, Karmazynowa tarcza, Jasnoniebieska tarcza, Żółta tarcza, Limonkowa tarcza, Różowa tarcza, Szara tarcza, Jasnoszara tarcza, Błękitna tarcza, Fioletowa tarcza, Niebieska tarcza, Brązowa tarcza, Zielona tarcza, Czerwona tarcza, Czarna tarcza | |||
}} | |||
|Tarczę można połączyć ze sztandarami w celu nadania im określonego wzoru. | |||
|- align="center" | |- align="center" | ||
| Linia 98: | Linia 120: | ||
|- align="center" | |- align="center" | ||
| '''[[Nasiona dyni]]''' | |'''[[Nasiona dyni]]''' | ||
| '''[[Dynia]]''' | |'''[[Dynia]]''' | ||
|{{Grid/Crafting Table | |{{Grid/Crafting Table | ||
|nieokreślona=1 | |nieokreślona=1 | ||
| Linia 110: | Linia 132: | ||
|- align="center" | |- align="center" | ||
| '''[[Nasiona arbuza]]''' | |'''[[Nasiona arbuza]]''' | ||
| '''[[Kawałek arbuza]]''' | |'''[[Kawałek arbuza]]''' | ||
|{{Grid/Crafting Table | |{{Grid/Crafting Table | ||
|nieokreślona=1 | |nieokreślona=1 | ||
| Linia 122: | Linia 144: | ||
|-align="center" | |-align="center" | ||
| '''[[Gwiazdka pirotechniczna]]''' | |'''[[Gwiazdka pirotechniczna]]''' | ||
| '''[[Barwnik]]''' <br> + <br> '''[[Proch]]''' <br> + <br> '''Dodatkowy składnik''' | |'''[[Barwnik]]''' <br> + <br> '''[[Proch]]''' <br> + <br> '''Dodatkowy składnik''' | ||
|{{Grid/Crafting Table | |{{Grid/Crafting Table | ||
|B2= Proch | |B2= Proch | ||
Wersja z 09:03, 12 cze 2016
| Nazwa | Składniki | Crafting | Opis | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Minerały | Blok żelaza/ Blok złota/ Blok diamentu/ Blok lazurytu/ Blok szmaragdu |
|
Odzyskiwanie minerałów z bloków. | ||||||||||||
| Mączka kostna | Blok kości |
|
Odzyskiwanie mączki kostnej z bloku kości. | ||||||||||||
| Samorodek złota | Sztabka złota |
|
Używany do wytwarzania błyszczącego arbuza i złotej marchewki. | ||||||||||||
| Sztabka złota | Samorodek złota |
|
Używana do tworzenia narzędzi, zbroi, zegara i napędzanych torów. | ||||||||||||
| Kolorowa tarcza | Tarcza + Sztandar |
|
Tarczę można połączyć ze sztandarami w celu nadania im określonego wzoru. | ||||||||||||
| Drabina | Patyki |
|
Używana do pionowego wspinania się. | ||||||||||||
| Papier | Trzcina |
|
Używany do stworzenia książek lub map. | ||||||||||||
| Książka | Papier + Skóra |
|
Używana do stworzenia biblioteczki. | ||||||||||||
| Książka z piórem | Książka + Pióro + Torbiel z atramentem |
|
Można w niej pisać. | ||||||||||||
| Oko Kresu | Perła Kresu + Płomienny proszek |
|
Używane do odnalezienia twierdz i aktywowania portalu Kresu. | ||||||||||||
| Nasiona dyni | Dynia |
|
Używane w rolnictwie. | ||||||||||||
| Nasiona arbuza | Kawałek arbuza |
|
Używane w rolnictwie. | ||||||||||||
| Gwiazdka pirotechniczna | Barwnik + Proch + Dodatkowy składnik |
|
Składnik nadający fajerwerkom kształt eksplozji. | ||||||||||||
| Fajerwerk (bez efektu) | Proch + Papier |
|
Rakieta wytworzona w ten sposób nie da efektu eksplozji. | ||||||||||||
| Fajerwerk (z efektem) | Gwiazdka pirotechniczna + Papier + Proch (1-3) |
|
Dodawanie większej ilości prochu strzelniczego zwiększa ciąg rakiety. Można użyć więcej gwiazdek pirotechnicznych i wtedy wszystkie efekty pojawią się jednocześnie. Maksymalnie może być 7 gwiazd przy ograniczeniu ilości prochu do jednego. |