Historia wersji/Education Edition: Różnice pomiędzy wersjami
Przejdź do nawigacji
Przejdź do wyszukiwania
| [wersja przejrzana] | [wersja przejrzana] |
Nie podano opisu zmian |
d uzupełnienie listy o wersje gry posiadające artykuły stanowiące osierocone strony |
||
| Linia 5: | Linia 5: | ||
! Data wydania | ! Data wydania | ||
! Zmiany | ! Zmiany | ||
|- | |||
| [[Education Edition 1.12.5|1.12.5]] | |||
| 12 listopada 2019 | |||
| | |||
|- | |||
| [[Education Edition 1.12.1|1.12.1]] | |||
| 30 września 2019 | |||
| | |||
|- | |- | ||
|1.4 (Windows)/1.4.1 (MacOS) | |1.4 (Windows)/1.4.1 (MacOS) | ||
Wersja z 01:34, 13 sty 2025
| Artykuł Historia wersji/Education Edition jest krótki. Możesz pomóc, poszerzając go.
|
| Numer wersji | Data wydania | Zmiany |
|---|---|---|
| 1.12.5 | 12 listopada 2019 | |
| 1.12.1 | 30 września 2019 | |
| 1.4 (Windows)/1.4.1 (MacOS) | 12 czerwca 2018 | Dodatki
|
| 1.0.28 | 6 kwietnia 2018 | Naprawienie 2 błędów. |
| 1.0.27 | 22 lutego 2018 | Dodatki
|
| 1.0.21 | 9 października 2017 | Dodatki
Zmiany:
|
| 1.0.18 | 19 lipca 2017 | |
| 1.0.17 | 22 maja 2017 | Dodatki:
|
| 0.16.0 | 2 października 2016 | |
| 0.14.2 | 9 czerwca 2016 | Pierwsze publiczne wydanie Minecraft Education Edition.
Nowe dodatki:
|