Historia wersji/Education Edition: Różnice pomiędzy wersjami

Z Minecraft Wiki Polska
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
[wersja nieprzejrzana][wersja przejrzana]
Thn70 (dyskusja | edycje)
Nie podano opisu zmian
Thn70 (dyskusja | edycje)
Nie podano opisu zmian
Linia 5: Linia 5:
! Data wydania
! Data wydania
! Zmiany
! Zmiany
|-
|1.4 (Windows)/1.4.1 (MacOS)
|12 czerwca 2018
|Dodatki
* Gra:
** [[pływanie]].
* Bloki:
** [[Koralowiec|koralowce, wachlarze koralowca i bloki koralowca]],
** [[wodorosty]],
** [[blok suszonych wodorostów]],
** [[niebieski lód lodowcowy]],
** [[trawa morska]],
** [[iskrzyłuda]],
** [[Pień|okorowane pnie]],
** [[Przycisk|przyciski]], [[Klapa|klapy]] i [[Płyta naciskowa|płyty naciskowe]] z nowych rodzajów drewna,
** [[Dynia|wykrawana dynia]],
** [[Półblok|półbloki]] i [[schody]] z pryzmarynu,
** [[blok struktur]] w ekwipunku.
* Przedmioty:
** [[suszone wodorosty]],
** [[wiadro z rybą]],
** [[Mapa badacza|mapa skarbów]],
** [[trójząb]].
* Moby:
** [[Ryba|ryby]],
** [[Delfin|delfiny]].
* Struktury:
** [[Układy generowane|góry lodowe]],
** [[Układy generowane|podwodne wąwozy]],
** [[Wrak statku|wraki statku]],
** [[podwodne ruiny]],
** [[zakopany skarb]].
* Biomy:
** Dziewięć nowych [[Biom#Biomy wodne|biomów oceanicznych]], w tym zamarznięty ocean.
|-
|-
|1.0.28
|1.0.28

Wersja z 17:41, 18 gru 2023

Artykuł Historia wersji/Education Edition jest krótki.
Możesz pomóc, poszerzając go.
Numer wersji Data wydania Zmiany
1.4 (Windows)/1.4.1 (MacOS) 12 czerwca 2018 Dodatki
1.0.28 6 kwietnia 2018 Naprawienie 2 błędów.
1.0.27 22 lutego 2018 Dodatki
1.0.21 9 października 2017 Dodatki

Zmiany:

  • rozszerzone ustawienia świata.
1.0.18 19 lipca 2017
1.0.17 22 maja 2017 Dodatki:
  • agent,
  • polecenia do agenta.
0.16.0 2 października 2016
0.14.2 9 czerwca 2016 Pierwsze publiczne wydanie Minecraft Education Edition.

Nowe dodatki: