Szablon:Wersje Java: Różnice pomiędzy wersjami

Z Minecraft Wiki Polska
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
[wersja przejrzana][wersja przejrzana]
Thn70 (dyskusja | edycje)
Dodanie dwóch punktów
aktualizacja do stanu obecnego (wstępna)
Linia 38: Linia 38:
* {{BlockLink|id=wełna|''Prima Aprilis 2022''|Java Edition 22w13oneBlockAtATime}}
* {{BlockLink|id=wełna|''Prima Aprilis 2022''|Java Edition 22w13oneBlockAtATime}}
* {{BlockLink|id=cheese|''Prima Aprilis 2023''|Java Edition 23w13a_or_b}}
* {{BlockLink|id=cheese|''Prima Aprilis 2023''|Java Edition 23w13a_or_b}}
* {{ItemLink|508|Java Edition 24w14potato|''Prima Aprilis 2024''}}


|-
|-
Linia 319: Linia 320:
|
|
* '''[[Java Edition 1.18|1.18]]'''
* '''[[Java Edition 1.18|1.18]]'''
* [[Java Edition 1.18|1.18.1]]
* [[Java Edition 1.18.1|1.18.1]]
* [[Java Edition 1.18|1.18.2]]
* [[Java Edition 1.18.2|1.18.2]]
|-
|-
! {{ItemSprite|739}} 1.19<br><small>[[The Wild Update]]</small>
! {{ItemSprite|739}} 1.19<br><small>[[The Wild Update]]</small>
|
|
* '''[[Java Edition 1.19|1.19]]'''
* '''[[Java Edition 1.19|1.19]]'''
* [[Java Edition 1.19|1.19.1]]
* [[Java Edition 1.19.1|1.19.1]]
* [[Java Edition 1.19|1.19.2]]
* [[Java Edition 1.19.2|1.19.2]]
* [[Java Edition 1.19|1.19.3]]
* [[Java Edition 1.19.3|1.19.3]]
* [[Java Edition 1.19|1.19.4]]
* [[Java Edition 1.19.4|1.19.4]]
|-
|-
! {{ItemSprite|pędzel}} 1.20<br><small>[[Trails & Tales]]</small>
! {{ItemSprite|pędzel}} 1.20<br><small>[[Trails & Tales]]</small>
|
|
* '''[[Java Edition 1.20|1.20]]'''
* '''[[Java Edition 1.20|1.20]]'''
* [[Java Edition 1.20|1.20.1]]
* [[Java Edition 1.20.1|1.20.1]]
* [[Java Edition 1.20|1.20.2]]
* [[Java Edition 1.20.2|1.20.2]]
* [[Java Edition 1.20|1.20.3]]
* [[Java Edition 1.20.3|1.20.3]]
* [[Java Edition 1.20|1.20.4]]
* [[Java Edition 1.20.4|1.20.4]]
* [[Java Edition 1.20.5|1.20.5]]
* [[Java Edition 1.20.6|1.20.6]]
|-
! 1.21<br><small>[[Tricky Trials]]</small>
|
* '''[[Java Edition 1.21|1.21]]'''
* [[Java Edition 1.21.1|1.21.1]]
* [[Java Edition 1.21.2|1.21.2]]
* [[Java Edition 1.21.3|1.21.3]]
* [[Java Edition 1.21.4|1.21.4]]
 
|}
|}
</div>
</div>

Wersja z 12:45, 28 gru 2024

[ podgląd | edytuj | historia | odśwież ]Dokumentacja

Ten szablon powinien być zamieszczony na spodzie wszystkich artykułów dotyczących wersji Minecrafta.

Użycie

{{Wersje Java|kategoria}}

gdzie:

kategoria - określa, która kategoria (Alpha, Beta, Pełna wersja) ma być domyślnie otwarta na danej stronie. Dostępne opcje: Alpha, Beta, Pełna wersja

Zobacz też