Szablon:Minecraft: Różnice pomiędzy wersjami

Z Minecraft Wiki Polska
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
[wersja nieprzejrzana][wersja nieprzejrzana]
Akt.
dNie podano opisu zmian
Linia 79: Linia 79:
* [[Pełna wersja]]
* [[Pełna wersja]]
|-
|-
! [[Bedrock Edition]]
! [[Plik:Skała macierzysta.png|28px|Bedrock Edition]] [[Bedrock Edition]]
|
|
{|
{|
! Wcześniej oddzielne tytuły
! Wcześniej oddzielne tytuły
|
|
* ''[[Pocket Edition]]''
* [[Plik:200px-McPeLogo.png|14px|Pocket Edition]] ''[[Pocket Edition]]''
* ''[[Windows 10 Edition]]''
* {{OS|windows 10}} ''[[Windows 10 Edition]]''
* ''[[Gear VR Edition]]''
* {{OS|gear vr}} ''[[Gear VR Edition]]''
* ''[[Fire TV Edition]]''
* {{OS|fire tv}} ''[[Fire TV Edition]]''
|-
|-
! Wycofane
! [[Plik:Bariera.png|28px]] Wycofane
|
|
* ''[[Apple TV Edition]]''
* {{OS|apple tv}} ''[[Apple TV Edition]]''
|-
|-
|}
|}
Linia 97: Linia 97:
! [[Console Edition|Konsole]]
! [[Console Edition|Konsole]]
|
|
* ''[[PlayStation 4 Edition]]''
{|
{|
! Wycofane
! [[Plik:Bariera.png|28px]] Wycofane
|
|
* ''[[Xbox 360 Edition]]''
* {{OS|xbox 360}} ''[[Xbox 360 Edition]]''
* ''[[Xbox One Edition]]''
* {{OS|xbox one}} ''[[Xbox One Edition]]''
* ''[[PlayStation 3 Edition]]''
* {{OS|ps3}} ''[[PlayStation 3 Edition]]''
* {{OS|ps4}} ''[[PlayStation 4 Edition]]''
* ''[[PlayStation Vita Edition]]''
* ''[[PlayStation Vita Edition]]''
* ''[[Wii U Edition]]''
* ''[[Wii U Edition]]''
* ''[[Nintendo Switch Edition]]''
* {{OS|switch}} ''[[Nintendo Switch Edition]]''
|-
|-
|}
|}
Linia 115: Linia 115:
* ''[[Minecraft: China Version]]''
* ''[[Minecraft: China Version]]''
{|
{|
! Wycofane
! [[Plik:Bariera.png|28px]] Wycofane
|
|
* ''[[Pi Edition]]''
* [[Plik:Raspberry Pi Logo.png|14px|Pi Edition]] ''[[Pi Edition]]''
|-
|-
|}
|}
Linia 148: Linia 148:
* ''[[Minecraft: Story Mode]] ''(''[[Minecraft: Story Mode - Season Two|Sezon drugi]]'')
* ''[[Minecraft: Story Mode]] ''(''[[Minecraft: Story Mode - Season Two|Sezon drugi]]'')
* [[Minecraft Earth]]
* [[Minecraft Earth]]
{|
! Nadchodzące
|
* [[Minecraft Dungeons]]
|-
|}
|-
|-
!Filmy
!Filmy

Wersja z 14:54, 28 gru 2019

[ podgląd | edytuj | historia | odśwież ]Dokumentacja

Ten szablon służy do nawigacji między stronami opisującymi bezpośrednio grę Minecraft lub jej edycje i dane techniczne.