View at: Szablon:Bloki/zawartość [edytuj]
Czerwony piaskowiec: Różnice pomiędzy wersjami
Przejdź do nawigacji
Przejdź do wyszukiwania
| [wersja nieprzejrzana] | [wersja nieprzejrzana] |
małe ulepszenie |
JasiuPoprawka |
||
| Linia 48: | Linia 48: | ||
|B3= Półblok z czerwonego piaskowca | |B3= Półblok z czerwonego piaskowca | ||
|Output= Rzeźbiony czerwony piaskowiec | |Output= Rzeźbiony czerwony piaskowiec | ||
}} | |||
|- | |||
| '''Czerwony piaskowiec''' | |||
|{{Grid/Crafting Table | |||
|A2=Czerwony piaskowiec | |||
|B2= Czerwony piaskowiec | |||
|A3=Czerwony piaskowiec | |||
|B3= Czerwony piaskowiec | |||
|Output= Gładki czerwony piaskowiec | |||
|OA= 4 | |||
}} | }} | ||
|- | |- | ||
| Linia 65: | Linia 75: | ||
!Crafting | !Crafting | ||
|- | |- | ||
! rowspan=" | ! rowspan="2"|[[Czerwony piaskowiec]] | ||
|{{Grid/Crafting Table | |{{Grid/Crafting Table | ||
|A3= Czerwony piaskowiec | |A3= Czerwony piaskowiec | ||
Wersja z 09:55, 20 sty 2016
| Artykuł Czerwony piaskowiec jest krótki. Możesz pomóc, poszerzając go.
|
Czerwony piaskowiec
| Typ |
Naturalny |
| Fizyka |
? |
| Przezroczystość |
nie |
| Emisja światła |
nie |
| Odporność na eksplozje |
4 |
| Palność |
nie |
| Rzadkość |
Pospolita |
| Narzędzie | |
| Odnawialne |
nie |
| Możliwość grupowania |
tak (64) |
Czerwony piaskowiec (ang. Red Sandstone) jest blokiem naturalnie występującym w biomie Mesy, przy wejściu do jaskiń. W odróżnieniu od zwykłego piaskowca, nie generuje się on pod warstwą piasku.
Otrzymywanie
Wytwarzanie
| Nazwa | Składniki | Crafting | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Czerwony piaskowiec | Czerwony piasek |
| ||||||||||||
| Rzeźbiony czerwony piaskowiec | Półblok z czerwonego piaskowca |
| ||||||||||||
| Czerwony piaskowiec |
|
Naturalne generowanie
Czerwony piaskowiec naturalnie występuje na biomie Mesy.
Zastosowania
Wytwarzanie
| Składniki | Crafting | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Czerwony piaskowiec |
| ||||||||||||
|
|
Historia
| Pełna wersja | |||||
|---|---|---|---|---|---|
| 1.8 | 5 sierpień 2014 | Dinnerbone publikuje zrzut ekranu z czerwonym piaskowcem. | |||
| 14w32a | Dodano czerwony piaskowiec. | ||||
| Console Edition | |||||
| TU31 | CU19 | 1.22 | Dodano czerwony piaskowiec. | ||
Ciekawostki
- Na rzeźbionym czerwonym piaskowcu znajduje się wizerunek Withera.
- Pomysł z Witherem na rzeźbionym czerwonym piaskowcu został zasugerowany przez użytkownika Reddit ULiopleurodon.[1]
- Jeb stwierdził, że "pewnego dnia" zaprojektuje świątynie z czerwonego piaskowca, generujące się w biomie mesy.[2]
Odnośniki
Przypisy
Poniżej znajduje się lista przypisów na tej stronie.