Jedzenie/tabela: Różnice pomiędzy wersjami
Przejdź do nawigacji
Przejdź do wyszukiwania
| [wersja nieprzejrzana] | [wersja nieprzejrzana] |
NatanAktualizacja |
Aktualizacja: Poprawki, dodane nowe rodzaje jedzenia |
||
| Linia 18: | Linia 18: | ||
| 6 | | 6 | ||
| 11 | | 11 | ||
|- style="text-align: center;" | |||
! scope="row" | <span id="Beetroot">[[Burak]]</span> | |||
| {{Grid|Burak ćwikłowy}} | |||
| 1 {{hungerbar|0.5}} | |||
| Zbieranie buraków | |||
| 1.2 | |||
| 2.2 | |||
|- style="text-align: center;" | |||
! scope="row" | <span id="Beetroot Soup">[[Barszcz]]</span> | |||
| {{Grid|Barszcz czerwony}} | |||
| 6 {{hungerbar|3}} | |||
| [[Barszcz|Crafting]] | |||
| 7.2 | |||
| 13.2 | |||
|- style="text-align: center;" | |- style="text-align: center;" | ||
| Linia 48: | Linia 64: | ||
! scope="row" | <span id="Cake">[[Ciasto]] (całe)</span> | ! scope="row" | <span id="Cake">[[Ciasto]] (całe)</span> | ||
| {{Grid|Ciasto}} | | {{Grid|Ciasto}} | ||
| | | 14 {{hungerbar|7}} | ||
| [[Ciasto|Crafting]] | | [[Ciasto|Crafting]] | ||
| 2. | | 2.8 | ||
| | | 16.8 | ||
|- style="text-align: center;" | |- style="text-align: center;" | ||
| Linia 72: | Linia 88: | ||
! scope="row" | <span id="Carrot">[[Marchewka]]</span> | ! scope="row" | <span id="Carrot">[[Marchewka]]</span> | ||
| {{Grid|Marchewka}} | | {{Grid|Marchewka}} | ||
| | | 3 {{Hungerbar|1.5}} | ||
| Zabijanie [[zombie]]<br>Zbieranie marchewek | | Zabijanie [[zombie]]<br>Zbieranie marchewek | ||
| 4.8 | | 4.8 | ||
| | | 7.8 | ||
|- style="text-align: center;" | |- style="text-align: center;" | ||
| Linia 92: | Linia 108: | ||
| 3.2<br>(100% szans na zatrucie. {{EffectSprite|poison}}) | | 3.2<br>(100% szans na zatrucie. {{EffectSprite|poison}}) | ||
| 5.2 | | 5.2 | ||
|- style="text-align: center;" | |||
! scope="row" | <span id=" Chorus Fruit">[[Owoc refrenu]]</span> | |||
| {{Grid|Chorus Fruit}} | |||
| 4 {{hungerbar|2}} | |||
| Rozbijanie [[Roślina refrenu|roślin refrenu]] | |||
| 2.4 | |||
| 6.4 | |||
|- style="text-align: center;" | |- style="text-align: center;" | ||
| Linia 141: | Linia 165: | ||
| 12.8 | | 12.8 | ||
| 20.8 | | 20.8 | ||
|- style="text-align: center;" | |||
! scope="row" | <span id="Cooked Mutton">[[Pieczona baranina]]</span> | |||
| {{Grid|Pieczona baranina}} | |||
| 6 {{Hungerbar|3}} | |||
| [[Przetapianie|Pieczenie]] [[Surowa baranina|surowej baraniny]] | |||
| 9.6 | |||
| 15.6 | |||
|- style="text-align: center;" | |||
! scope="row" | <span id="Cooked Rabbit">[[Pieczony królik]]</span> | |||
| {{Grid|Pieczony królik}} | |||
| 5 {{Hungerbar|2.5}} | |||
| [[Przetapianie|Pieczenie]] [[Surowy królik|surowego królika]] | |||
| 6 | |||
| 11 | |||
|- style="text-align: center;" | |- style="text-align: center;" | ||
| Linia 146: | Linia 185: | ||
| {{Grid|Pieczony ziemniak}} | | {{Grid|Pieczony ziemniak}} | ||
| 6 {{Hungerbar|3}} | | 6 {{Hungerbar|3}} | ||
| [[Przetapianie|Pieczenie]] | | [[Przetapianie|Pieczenie]] [[ziemniak]]a | ||
| 7.2 | | 7.2 | ||
| 13.2 | | 13.2 | ||
| Linia 187: | Linia 226: | ||
| 3 {{Hungerbar|1.5}} | | 3 {{Hungerbar|1.5}} | ||
| Zabijanie [[krowa|krów]] | | Zabijanie [[krowa|krów]] | ||
| 1.8 | |||
| 4.8 | |||
|- style="text-align: center;" | |||
! scope="row" | <span id="Raw Mutton">[[Surowa baranina]]</span> | |||
| {{Grid|Surowa baranina}} | |||
| 2 {{Hungerbar|1}} | |||
| Zabijanie [[Owca|owiec]] | |||
| 1.2 | |||
| 3.2 | |||
|- style="text-align: center;" | |||
! scope="row" | <span id="Raw Rabbit">[[Surowy królik]]</span> | |||
| {{Grid|Surowy królik}} | |||
| 3 {{Hungerbar|1.5}} | |||
| Zabijanie [[królik|królików]] | |||
| 1.8 | | 1.8 | ||
| 4.8 | | 4.8 | ||
Wersja z 23:01, 3 kwi 2016
| Nazwa | Ikona | Punkty głodu | Źródło | Przywrócony poziom nasycenia (dodatkowe efekty) |
Efektywność (punkty głodu + nasycenie) |
|---|---|---|---|---|---|
| Chleb | 5 |
Crafting Skrzynie w lochach, twierdzach, wioskach, opuszczonych kopalniach i bonusowe skrzynie Handel |
6 | 11 | |
| Burak | 1 |
Zbieranie buraków | 1.2 | 2.2 | |
| Barszcz | 6 |
Crafting | 7.2 | 13.2 | |
| Ciastko | 2 |
Crafting Handel |
0.4 | 2.4
| |
| Ciasto (kawałek) | 2 |
Crafting | 0.4 | 2.4 | |
| Ciasto (całe) | 14 |
Crafting | 2.8 | 16.8 | |
| Jabłko | 4 |
Skrzynie w lochach, twierdzach, kuźniach w wioskach i bonusowe skrzynie Zniszczone/zwiędłe liście dębu Handel |
2.4 | 6.4 | |
| Kawałek arbuza | 2 |
Zbieranie melona Handel |
1.2 | 3.2 | |
| Marchewka | 3 |
Zabijanie zombie Zbieranie marchewek |
4.8 | 7.8 | |
| Błazenek | 1 |
Łowienie | 0.2 | 1.2 | |
| Oko pająka | 2 |
Zabijanie pająków i pająków jaskiniowych | 3.2 (100% szans na zatrucie. ) |
5.2 | |
| Owoc refrenu | 4 |
Rozbijanie roślin refrenu | 2.4 | 6.4 | |
| Pieczony befsztyk | 8 |
Pieczenie surowego befsztyku Podpalanie krów Handel |
12.8 | 20.8 | |
| Pieczony kurczak | 6 |
Pieczenie surowego kurczaka Podpalenie kurczaka Handel |
7.2 | 13.2 | |
| Upieczony łosoś | 6 |
Pieczenie łososia | 9.6 | 15.6 | |
| Rozdymka | 1 |
Łowienie | 0.2 (Głód III przez 15 sekund. ) (Nudności II przez 15 sekund.) (Otrucie IV przez 60 sekund.) |
1.2 (-4.8)
| |
| Surowy łosoś | 2 |
Łowienie | 0.4 | 2.4 | |
| Pieczony schab | 8 |
Pieczenie a surowego schabu Podpalenie świni Handel |
12.8 | 20.8 | |
| Pieczona baranina | 6 |
Pieczenie surowej baraniny | 9.6 | 15.6 | |
| Pieczony królik | 5 |
Pieczenie surowego królika | 6 | 11 | |
| Pieczony ziemniak | 6 |
Pieczenie ziemniaka | 7.2 | 13.2 | |
| Placek dyniowy | 8 |
Crafting | 4.8 | 12.8 | |
| Potrawka grzybowa | 6 |
Crafting Używanie miski na grzybowej krowie |
7.2 | 13.2 | |
| Gulasz z królika | 10 |
Crafting | 12 | ? | |
| Surowa ryba | 2 |
Łowienie | 1.2 | 3.2 | |
| Surowy befsztyk | 3 |
Zabijanie krów | 1.8 | 4.8 | |
| Surowa baranina | 2 |
Zabijanie owiec | 1.2 | 3.2 | |
| Surowy królik | 3 |
Zabijanie królików | 1.8 | 4.8 | |
| Surowy kurczak | 2 |
Zabijanie kurczaków | 1.2 (30% szans na zatrucie pokarmowe. ) |
3.2 (2.075)[Nota 1] | |
| Surowy schab | 3 |
Zabijanie świń | 1.8 | 4.8 | |
| Trujący ziemniak | 2 |
Zbieranie ziemniaków | 1.2 (100% szans na zatrucie.) |
3.2 | |
| Usmażona ryba | 5 |
Pieczenie a surowej ryby | 6 | 11 | |
| Zgniłe mięso | 4 |
Zabijanie zombie i Zombie Pigmanów Pustynne i dżunglowe świątynie |
0.8 (80% szans na zatrucie pokarmowe.) |
4.8 (1.8)[Nota 1] | |
| Ziemniak | 1 |
Zabijanie zombie Zbieranie ziemniaków |
0.6 | 1.6 | |
| Złota marchewka | 6 |
Crafting | 14.4 | 20.4 | |
| Złote jabłko | 4 |
Crafting Skrzynie w lochach, twierdzach i piwnicach igla |
9.6 (Regeneracja zdrowia co 4 sekundy.) |
13.6 | |
| Ulepszone złote jabłko | 4 |
Skrzynie w lochach, twierdzach i piwnicach igla | 9.6 (Regeneracja zdrowia przez 30 sekund.) (Odporność przez 5 minut.) (Odporność na ogień przez 5 minut.) |
13.6 |
