Deski/wytwarzanie: Różnice pomiędzy wersjami

Z Minecraft Wiki Polska
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
[wersja nieprzejrzana][wersja nieprzejrzana]
Thn70 (dyskusja | edycje)
dNie podano opisu zmian
wisząca -> podwieszana, wyśrodkowanie, krosno
Linia 7: Linia 7:
|-
|-
![[Biblioteczka|'''Rzeźbiona biblioteczka''']]
![[Biblioteczka|'''Rzeźbiona biblioteczka''']]
!'''[[Deski]]''' '''(dowolne)'''
!'''[[Deski]] (dowolne) <br>+</br> [[Półblok|drewniane płyty]] (dowolne'''
'''+'''
 
[[Półblok|'''drewniane płyty''']] '''(dowolne)'''
!{{Grid/Crafting Table
!{{Grid/Crafting Table
|A1=Dębowe deski; Brzozowe deski; Sosnowe deski; Tropikalne deski; Akacjowe deski; Ciemne deski; Szkarłatne deski; Spaczone deski; Namorzynowe deski |B1=Dębowe deski; Brzozowe deski; Sosnowe deski; Tropikalne deski; Akacjowe deski; Ciemne deski; Szkarłatne deski; Spaczone deski; Namorzynowe deski |C1=Dębowe deski; Brzozowe deski; Sosnowe deski; Tropikalne deski; Akacjowe deski; Ciemne deski; Szkarłatne deski; Spaczone deski; Namorzynowe deski  
|A1=Dębowe deski; Brzozowe deski; Sosnowe deski; Tropikalne deski; Akacjowe deski; Ciemne deski; Szkarłatne deski; Spaczone deski; Namorzynowe deski |B1=Dębowe deski; Brzozowe deski; Sosnowe deski; Tropikalne deski; Akacjowe deski; Ciemne deski; Szkarłatne deski; Spaczone deski; Namorzynowe deski |C1=Dębowe deski; Brzozowe deski; Sosnowe deski; Tropikalne deski; Akacjowe deski; Ciemne deski; Szkarłatne deski; Spaczone deski; Namorzynowe deski  
Linia 20: Linia 17:
! rowspan="2" |'''Nadchodzące w [[1.20]]'''
! rowspan="2" |'''Nadchodzące w [[1.20]]'''
|-
|-
![[Tabliczka|'''Wisząca tabliczka''']]
![[Tabliczka|'''Podwieszana tabliczka''']]
!'''[[Łańcuch]]'''
!'''[[Łańcuch]]y <br>+</br> [[deski]] tego samego rodzaju'''
'''+'''
 
'''[[deski]] tego samego rodzaju'''
!{{Grid/Crafting Table
!{{Grid/Crafting Table
|A1=Łańcuch |C1=Łańcuch  
|A1=Łańcuch |C1=Łańcuch  
Linia 31: Linia 25:
|C2=Dębowe deski; Brzozowe deski; Sosnowe deski; Tropikalne deski; Akacjowe deski; Ciemne deski; Szkarłatne deski; Spaczone deski; Namorzynowe deski   
|C2=Dębowe deski; Brzozowe deski; Sosnowe deski; Tropikalne deski; Akacjowe deski; Ciemne deski; Szkarłatne deski; Spaczone deski; Namorzynowe deski   
|A3=Dębowe deski; Brzozowe deski; Sosnowe deski; Tropikalne deski; Akacjowe deski; Ciemne deski; Szkarłatne deski; Spaczone deski; Namorzynowe deski |B3=Dębowe deski; Brzozowe deski; Sosnowe deski; Tropikalne deski; Akacjowe deski; Ciemne deski; Szkarłatne deski; Spaczone deski; Namorzynowe deski |C3=Dębowe deski; Brzozowe deski; Sosnowe deski; Tropikalne deski; Akacjowe deski; Ciemne deski; Szkarłatne deski; Spaczone deski; Namorzynowe deski  
|A3=Dębowe deski; Brzozowe deski; Sosnowe deski; Tropikalne deski; Akacjowe deski; Ciemne deski; Szkarłatne deski; Spaczone deski; Namorzynowe deski |B3=Dębowe deski; Brzozowe deski; Sosnowe deski; Tropikalne deski; Akacjowe deski; Ciemne deski; Szkarłatne deski; Spaczone deski; Namorzynowe deski |C3=Dębowe deski; Brzozowe deski; Sosnowe deski; Tropikalne deski; Akacjowe deski; Ciemne deski; Szkarłatne deski; Spaczone deski; Namorzynowe deski  
|Output= Dębowa wisząca tabliczka,6; Brzozowa wisząca tabliczka,6; Świerkowa wisząca tabliczka,6; Tropikalna wisząca tabliczka,6; Akacjowa wisząca tabliczka,6; Ciemna wisząca tabliczka,6; Szkarłatna wisząca tabliczka,6; Spaczona wisząca tabliczka,6; Namorzynowa wisząca tabliczka,6 }}
|Output= Dębowa podwieszana tabliczka,6; Brzozowa podwieszana tabliczka,6; Świerkowa podwieszana tabliczka,6; Tropikalna podwieszana tabliczka,6; Akacjowa podwieszana tabliczka,6; Ciemnodębowa podwieszana tabliczka,6; Szkarłatna podwieszana tabliczka,6; Spaczona podwieszana tabliczka,6; Namorzynowa podwieszana tabliczka,6 }}
|-
|-
|- align="center"
|[[Pszczeli ul|'''Pszczeli ul''']]
|[[Pszczeli ul|'''Pszczeli ul''']]
|[[Plaster miodu|'''Plastry miodu''']]
|'''[[Plaster miodu|Plastry miodu]] <br>+</br> [[deski]]'''
'''+'''
 
'''[[deski]]'''
|{{Grid/Crafting Table
|{{Grid/Crafting Table
|A1=Dębowe deski; Brzozowe deski; Sosnowe deski; Tropikalne deski; Akacjowe deski; Ciemne deski; Szkarłatne deski; Spaczone deski; Namorzynowe deski |B1=Dębowe deski; Brzozowe deski; Sosnowe deski; Tropikalne deski; Akacjowe deski; Ciemne deski; Szkarłatne deski; Spaczone deski; Namorzynowe deski |C1=Dębowe deski; Brzozowe deski; Sosnowe deski; Tropikalne deski; Akacjowe deski; Ciemne deski; Szkarłatne deski; Spaczone deski; Namorzynowe deski  
|A1=Dębowe deski; Brzozowe deski; Sosnowe deski; Tropikalne deski; Akacjowe deski; Ciemne deski; Szkarłatne deski; Spaczone deski; Namorzynowe deski |B1=Dębowe deski; Brzozowe deski; Sosnowe deski; Tropikalne deski; Akacjowe deski; Ciemne deski; Szkarłatne deski; Spaczone deski; Namorzynowe deski |C1=Dębowe deski; Brzozowe deski; Sosnowe deski; Tropikalne deski; Akacjowe deski; Ciemne deski; Szkarłatne deski; Spaczone deski; Namorzynowe deski  
Linia 47: Linia 39:
|
|
|-
|-
|- align="center"
|'''[[Kamień szlifierski]]'''
|'''[[Kamień szlifierski]]'''
|[[Półblok|'''Kamienna płyta''']]
|'''[[Półblok|Kamienna płyta]] <br>+</br> [[patyk]]i <br>+</br> deski'''
'''+'''
 
'''[[Patyk|patyki]]'''
 
'''+'''
 
'''[[deski]]'''
|{{Grid/Crafting Table
|{{Grid/Crafting Table
|A2=Patyk   
|A2=Patyk   
Linia 64: Linia 50:
|
|
|-
|-
|- align="center"
|'''[[Beczka]]'''
|'''[[Beczka]]'''
|'''Deski'''
|'''Deski <br>+</br> [[Półblok|drewniane płyty]]'''
 
'''+'''
 
'''drewniane półbloki'''
|{{Grid/Crafting Table
|{{Grid/Crafting Table
|A1=Dębowe deski; Brzozowe deski; Sosnowe deski; Tropikalne deski; Akacjowe deski; Ciemne deski; Szkarłatne deski; Spaczone deski; Namorzynowe deski |B1=Dębowa płyta; Brzozowa płyta; Świerkowa płyta; Płyta z tropikalnego drewna; Akacjowa płyta; Ciemna dębowa płyta; Szkarłatna płyta; Spaczona płyta; Namorzynowa płyta |C1=Dębowe deski; Brzozowe deski; Sosnowe deski; Tropikalne deski; Akacjowe deski; Ciemne deski; Szkarłatne deski; Spaczone deski; Namorzynowe deski  
|A1=Dębowe deski; Brzozowe deski; Sosnowe deski; Tropikalne deski; Akacjowe deski; Ciemne deski; Szkarłatne deski; Spaczone deski; Namorzynowe deski |B1=Dębowa płyta; Brzozowa płyta; Świerkowa płyta; Płyta z tropikalnego drewna; Akacjowa płyta; Ciemna dębowa płyta; Szkarłatna płyta; Spaczona płyta; Namorzynowa płyta |C1=Dębowe deski; Brzozowe deski; Sosnowe deski; Tropikalne deski; Akacjowe deski; Ciemne deski; Szkarłatne deski; Spaczone deski; Namorzynowe deski  
Linia 93: Linia 76:
|'''[[Łódka]]'''
|'''[[Łódka]]'''
'''[Bedrock Edition]'''
'''[Bedrock Edition]'''
|''' [[Deski]] tego samego rodzaju'''
|'''Deski tego samego rodzaju <br>+</br> [[Łopata|drewniana łopata]]'''
'''+<br> [[Łopata|drewniana łopata]]'''
|{{Grid/Crafting Table
|{{Grid/Crafting Table
|A2= Brzozowe deski; Dębowe deski; Sosnowe deski; Tropikalne deski; Akacjowe deski; Ciemne deski; Namorzynowe deski |B2=Drewniana łopata  |C2= Brzozowe deski; Dębowe deski; Sosnowe deski; Tropikalne deski; Akacjowe deski; Ciemne deski; Namorzynowe deski
|A2= Brzozowe deski; Dębowe deski; Sosnowe deski; Tropikalne deski; Akacjowe deski; Ciemne deski; Namorzynowe deski |B2=Drewniana łopata  |C2= Brzozowe deski; Dębowe deski; Sosnowe deski; Tropikalne deski; Akacjowe deski; Ciemne deski; Namorzynowe deski
Linia 105: Linia 87:
|'''[[Łódka]]'''
|'''[[Łódka]]'''
'''[Java Edition] '''
'''[Java Edition] '''
|''' [[Deski]] tego samego rodzaju'''
|'''Deski tego samego rodzaju'''
|{{Grid/Crafting Table
|{{Grid/Crafting Table
|A2= Brzozowe deski; Dębowe deski; Sosnowe deski; Tropikalne deski; Akacjowe deski; Ciemne deski; Namorzynowe deski |C2= Brzozowe deski; Dębowe deski; Sosnowe deski; Tropikalne deski; Akacjowe deski; Ciemne deski; Namorzynowe deski
|A2= Brzozowe deski; Dębowe deski; Sosnowe deski; Tropikalne deski; Akacjowe deski; Ciemne deski; Namorzynowe deski |C2= Brzozowe deski; Dębowe deski; Sosnowe deski; Tropikalne deski; Akacjowe deski; Ciemne deski; Namorzynowe deski
Linia 124: Linia 106:
|- align="center"
|- align="center"
|''' [[Miska]] '''
|''' [[Miska]] '''
| rowspan="3" |''' [[Deski]] '''
| rowspan="3" |'''Deski'''
|{{Grid/Crafting Table
|{{Grid/Crafting Table
|A2= Dębowe deski; Brzozowe deski; Sosnowe deski; Tropikalne deski; Akacjowe deski; Ciemne deski; Szkarłatne deski; Spaczone deski; Namorzynowe deski |C2= Dębowe deski; Brzozowe deski; Sosnowe deski; Tropikalne deski; Akacjowe deski; Ciemne deski; Szkarłatne deski; Spaczone deski; Namorzynowe deski
|A2= Dębowe deski; Brzozowe deski; Sosnowe deski; Tropikalne deski; Akacjowe deski; Ciemne deski; Szkarłatne deski; Spaczone deski; Namorzynowe deski |C2= Dębowe deski; Brzozowe deski; Sosnowe deski; Tropikalne deski; Akacjowe deski; Ciemne deski; Szkarłatne deski; Spaczone deski; Namorzynowe deski
Linia 145: Linia 127:
|A3= Dębowe deski; Brzozowe deski; Sosnowe deski; Tropikalne deski; Akacjowe deski; Ciemne deski; Szkarłatne deski; Spaczone deski; Namorzynowe deski|B3= Dębowe deski; Brzozowe deski; Sosnowe deski; Tropikalne deski; Akacjowe deski; Ciemne deski; Szkarłatne deski; Spaczone deski; Namorzynowe deski
|A3= Dębowe deski; Brzozowe deski; Sosnowe deski; Tropikalne deski; Akacjowe deski; Ciemne deski; Szkarłatne deski; Spaczone deski; Namorzynowe deski|B3= Dębowe deski; Brzozowe deski; Sosnowe deski; Tropikalne deski; Akacjowe deski; Ciemne deski; Szkarłatne deski; Spaczone deski; Namorzynowe deski
|Output= Stół rzemieślniczy
|Output= Stół rzemieślniczy
}}
|- align="center"
|'''[[Krosno]]'''
|'''Nici <br>+<br> deski'''
|{{Grid/Crafting Table
|A2= Nić|B2= Nić
|A3= Dębowe deski; Brzozowe deski; Sosnowe deski; Tropikalne deski; Akacjowe deski; Ciemne deski; Szkarłatne deski; Spaczone deski; Namorzynowe deski|B3= Dębowe deski; Brzozowe deski; Sosnowe deski; Tropikalne deski; Akacjowe deski; Ciemne deski; Szkarłatne deski; Spaczone deski; Namorzynowe deski
|Output= Krosno
}}
}}
|-
|-
|- align="center"
|'''[[Stół łuczarski]]'''
|'''[[Stół łuczarski]]'''
|'''Krzemienie'''
|'''Krzemienie <br>+<br> deski'''
'''+'''
 
'''deski'''
|{{Grid/Crafting Table
|{{Grid/Crafting Table
|A2= Dębowe deski; Brzozowe deski; Sosnowe deski; Tropikalne deski; Akacjowe deski; Ciemne deski; Szkarłatne deski; Spaczone deski; Namorzynowe deski|B2= Dębowe deski; Brzozowe deski; Sosnowe deski; Tropikalne deski; Akacjowe deski; Ciemne deski; Szkarłatne deski; Spaczone deski; Namorzynowe deski
|A2= Dębowe deski; Brzozowe deski; Sosnowe deski; Tropikalne deski; Akacjowe deski; Ciemne deski; Szkarłatne deski; Spaczone deski; Namorzynowe deski|B2= Dębowe deski; Brzozowe deski; Sosnowe deski; Tropikalne deski; Akacjowe deski; Ciemne deski; Szkarłatne deski; Spaczone deski; Namorzynowe deski
Linia 158: Linia 146:
|A1=Krzemień|B1=Krzemień}}
|A1=Krzemień|B1=Krzemień}}
|-
|-
|- align="center"
|'''[[Stół kartograficzny]]'''
|'''[[Stół kartograficzny]]'''
|'''Papier'''
|'''Papier <br>+<br> deski'''
'''+'''
 
'''deski'''
|{{Grid/Crafting Table
|{{Grid/Crafting Table
|A2= Dębowe deski; Brzozowe deski; Sosnowe deski; Tropikalne deski; Akacjowe deski; Ciemne deski; Szkarłatne deski; Spaczone deski; Namorzynowe deski|B2= Dębowe deski; Brzozowe deski; Sosnowe deski; Tropikalne deski; Akacjowe deski; Ciemne deski; Szkarłatne deski; Spaczone deski; Namorzynowe deski
|A2= Dębowe deski; Brzozowe deski; Sosnowe deski; Tropikalne deski; Akacjowe deski; Ciemne deski; Szkarłatne deski; Spaczone deski; Namorzynowe deski|B2= Dębowe deski; Brzozowe deski; Sosnowe deski; Tropikalne deski; Akacjowe deski; Ciemne deski; Szkarłatne deski; Spaczone deski; Namorzynowe deski
Linia 169: Linia 155:
|A1=Papier|B1=Papier}}
|A1=Papier|B1=Papier}}
|-
|-
|- align="center"
|'''[[Stół kowalski]]'''
|'''[[Stół kowalski]]'''
|'''Sztabki żelaza'''
|'''Sztabki żelaza <br>+<br> deski'''
'''+'''
 
'''deski'''
|{{Grid/Crafting Table
|{{Grid/Crafting Table
|A2= Dębowe deski; Brzozowe deski; Sosnowe deski; Tropikalne deski; Akacjowe deski; Ciemne deski; Szkarłatne deski; Spaczone deski; Namorzynowe deski|B2= Dębowe deski; Brzozowe deski; Sosnowe deski; Tropikalne deski; Akacjowe deski; Ciemne deski; Szkarłatne deski; Spaczone deski; Namorzynowe deski
|A2= Dębowe deski; Brzozowe deski; Sosnowe deski; Tropikalne deski; Akacjowe deski; Ciemne deski; Szkarłatne deski; Spaczone deski; Namorzynowe deski|B2= Dębowe deski; Brzozowe deski; Sosnowe deski; Tropikalne deski; Akacjowe deski; Ciemne deski; Szkarłatne deski; Spaczone deski; Namorzynowe deski

Wersja z 17:36, 16 maj 2023

Nazwa Składniki Wejście » Wyjście Opis
Rzeźbiona biblioteczka Deski (dowolne)
+
drewniane płyty (dowolne


Sosnowe deski

Ciemne deski




Sosnowe deski

Ciemne deski




Sosnowe deski

Ciemne deski






Płyta z tropikalnego drewna
Ciemna dębowa płyta





Płyta z tropikalnego drewna
Ciemna dębowa płyta





Płyta z tropikalnego drewna
Ciemna dębowa płyta




Sosnowe deski

Ciemne deski




Sosnowe deski

Ciemne deski




Sosnowe deski

Ciemne deski


Nadchodzące w 1.20
Podwieszana tabliczka Łańcuchy
+
deski tego samego rodzaju
Łańcuch
Łańcuch
6

6

6

6

6

6

6

6

6


Sosnowe deski

Ciemne deski




Sosnowe deski

Ciemne deski




Sosnowe deski

Ciemne deski




Sosnowe deski

Ciemne deski




Sosnowe deski

Ciemne deski




Sosnowe deski

Ciemne deski


Pszczeli ul Plastry miodu
+
deski


Sosnowe deski

Ciemne deski




Sosnowe deski

Ciemne deski




Sosnowe deski

Ciemne deski








Sosnowe deski

Ciemne deski




Sosnowe deski

Ciemne deski




Sosnowe deski

Ciemne deski


Kamień szlifierski Kamienna płyta
+
patyki
+
deski









Sosnowe deski

Ciemne deski





Sosnowe deski

Ciemne deski


Beczka Deski
+
drewniane płyty


Sosnowe deski

Ciemne deski





Płyta z tropikalnego drewna
Ciemna dębowa płyta




Sosnowe deski

Ciemne deski





Sosnowe deski

Ciemne deski





Sosnowe deski

Ciemne deski




Sosnowe deski

Ciemne deski





Płyta z tropikalnego drewna
Ciemna dębowa płyta




Sosnowe deski

Ciemne deski


Tylko Java Edition
Łóżko Wełna tego samego koloru
+
dowolne deski











Karmazynowe łóżko














Karmazynowa wełna














Karmazynowa wełna














Karmazynowa wełna








Sosnowe deski

Ciemne deski




Sosnowe deski

Ciemne deski




Sosnowe deski

Ciemne deski


Kolor wełny musi być taki sam.
Łódka

[Bedrock Edition]

Deski tego samego rodzaju
+
drewniana łopata





Sosnowa łódkaDżunglowa łódka
Łódka z ciemnego dębu


Sosnowe deski

Ciemne deski



Sosnowe deski

Ciemne deski


Sosnowe deski

Ciemne deski


Sosnowe deski

Ciemne deski


Sosnowe deski

Ciemne deski
Tylko Pocket Edition, Bedrock Edition i edycje konsolowe; łopata reprezentuje wiosło.
Łódka

[Java Edition]

Deski tego samego rodzaju





Sosnowa łódkaDżunglowa łódka
Łódka z ciemnego dębu


Sosnowe deski

Ciemne deski



Sosnowe deski

Ciemne deski


Sosnowe deski

Ciemne deski


Sosnowe deski

Ciemne deski


Sosnowe deski

Ciemne deski
Tylko Java Edition.
Biblioteczka Deski
+
książki


Sosnowe deski

Ciemne deski




Sosnowe deski

Ciemne deski




Sosnowe deski

Ciemne deski








Sosnowe deski

Ciemne deski




Sosnowe deski

Ciemne deski




Sosnowe deski

Ciemne deski


Miska Deski




4


Sosnowe deski

Ciemne deski





Sosnowe deski

Ciemne deski





Sosnowe deski

Ciemne deski



Skrzynia


Sosnowe deski

Ciemne deski




Sosnowe deski

Ciemne deski




Sosnowe deski

Ciemne deski





Sosnowe deski

Ciemne deski





Sosnowe deski

Ciemne deski




Sosnowe deski

Ciemne deski




Sosnowe deski

Ciemne deski




Sosnowe deski

Ciemne deski


Stół rzemieślniczy






Sosnowe deski

Ciemne deski




Sosnowe deski

Ciemne deski





Sosnowe deski

Ciemne deski




Sosnowe deski

Ciemne deski



Krosno Nici
+
deski









Sosnowe deski

Ciemne deski




Sosnowe deski

Ciemne deski



Stół łuczarski Krzemienie
+
deski






Sosnowe deski

Ciemne deski




Sosnowe deski

Ciemne deski





Sosnowe deski

Ciemne deski




Sosnowe deski

Ciemne deski



Stół kartograficzny Papier
+
deski






Sosnowe deski

Ciemne deski




Sosnowe deski

Ciemne deski





Sosnowe deski

Ciemne deski




Sosnowe deski

Ciemne deski



Stół kowalski Sztabki żelaza
+
deski






Sosnowe deski

Ciemne deski




Sosnowe deski

Ciemne deski





Sosnowe deski

Ciemne deski




Sosnowe deski

Ciemne deski



Furtka Patyki
+
deski tego samego rodzaju



Furtka



Furtka z ciemnego drewna





Sosnowe deski

Ciemne deski






Sosnowe deski

Ciemne deski



Szafa grająca Deski
+
diament


Sosnowe deski

Ciemne deski




Sosnowe deski

Ciemne deski




Sosnowe deski

Ciemne deski





Sosnowe deski

Ciemne deski





Sosnowe deski

Ciemne deski




Sosnowe deski

Ciemne deski




Sosnowe deski

Ciemne deski




Sosnowe deski

Ciemne deski


Blok dźwiękowy Deski
+
sproszkowany redstone


Sosnowe deski

Ciemne deski




Sosnowe deski

Ciemne deski




Sosnowe deski

Ciemne deski





Sosnowe deski

Ciemne deski


Pył czerwonego kamienia

Sosnowe deski

Ciemne deski




Sosnowe deski

Ciemne deski




Sosnowe deski

Ciemne deski




Sosnowe deski

Ciemne deski


Tłok Deski
+
bruk
+
sztabka żelaza
+
sproszkowany redstone


Sosnowe deski

Ciemne deski




Sosnowe deski

Ciemne deski




Sosnowe deski

Ciemne deski







Pył czerwonego kamienia
Tarcza Deski
+
sztabka żelaza


Sosnowe deski

Ciemne deski





Sosnowe deski

Ciemne deski





Sosnowe deski

Ciemne deski




Sosnowe deski

Ciemne deski




Sosnowe deski

Ciemne deski





Sosnowe deski

Ciemne deski



Znak Deski tego samego rodzaju
+
patyk


Sosnowe deski

Ciemne deski




Sosnowe deski

Ciemne deski




Sosnowe deski

Ciemne deski



3

3

3

3

3

3

3

3

3


Sosnowe deski

Ciemne deski




Sosnowe deski

Ciemne deski




Sosnowe deski

Ciemne deski





Patyk Deski




4



Sosnowe deski

Ciemne deski






Sosnowe deski

Ciemne deski



Zaczep na linkę Sztabka żelaza
+
patyk
+
deski




2






Sosnowe deski

Ciemne deski



Drewniane drzwi Deski tego samego rodzaju


Sosnowe deski

Ciemne deski




Sosnowe deski

Ciemne deski




3

3

3

3

3
Ciemne dębowe drzwi3
3

3

3


Sosnowe deski

Ciemne deski




Sosnowe deski

Ciemne deski





Sosnowe deski

Ciemne deski




Sosnowe deski

Ciemne deski



Płot Deski tego samego rodzaju

+
patyki




Płot3
3

3

3

3
Płot z ciemnego drewna3
3

3

3


Sosnowe deski

Ciemne deski





Sosnowe deski

Ciemne deski




Sosnowe deski

Ciemne deski





Sosnowe deski

Ciemne deski


Drewniana płyta Deski tego samego rodzaju




6

6

6
Płyta z tropikalnego drewna6
6
Ciemna dębowa płyta6
6

6

6


Sosnowe deski

Ciemne deski




Sosnowe deski

Ciemne deski




Sosnowe deski

Ciemne deski





Drewniane schody Deski tego samego rodzaju




Sosnowe deski

Ciemne deski



4

4

4

4

4

4

4

4

4



Sosnowe deski

Ciemne deski




Sosnowe deski

Ciemne deski




Sosnowe deski

Ciemne deski




Sosnowe deski

Ciemne deski




Sosnowe deski

Ciemne deski


Drewniany przycisk Deski








Przycisk z ciemnego dębu





Sosnowe deski

Ciemne deski






Drewniana płyta naciskowa Deski



Brzozowa płyta naciskowaDrewniana płyta naciskowaŚwierkowa płyta naciskowaTropikalna płyta naciskowaAkacjowa płyta naciskowaCiemnodębowa płyta naciskowaSzkarłatna płyta naciskowaSpaczona płyta naciskowaNamorzynowa płyta naciskowa


Sosnowe deski

Ciemne deski




Sosnowe deski

Ciemne deski






Drewniana siekiera Deski
+
patyki


Sosnowe deski

Ciemne deski




Sosnowe deski

Ciemne deski






Sosnowe deski

Ciemne deski







Drewniana motyka Deski
+
patyki


Sosnowe deski

Ciemne deski




Sosnowe deski

Ciemne deski










Drewniany kilof Deski
+
patyki


Sosnowe deski

Ciemne deski




Sosnowe deski

Ciemne deski




Sosnowe deski

Ciemne deski









Drewniana łopata Deski
+
patyki



Sosnowe deski

Ciemne deski









Drewniany miecz Deski
+
patyk



Sosnowe deski

Ciemne deski






Sosnowe deski

Ciemne deski





Drewniana klapa Deski



Klapa brzozowa2Klapa2Klapa świerkowa2Klapa tropikalna2Klapa akacjowa2Klapa z ciemnego dębu2
2

2

2


Sosnowe deski

Ciemne deski




Sosnowe deski

Ciemne deski




Sosnowe deski

Ciemne deski




Sosnowe deski

Ciemne deski




Sosnowe deski

Ciemne deski




Sosnowe deski

Ciemne deski