Deski/wytwarzanie: Różnice pomiędzy wersjami
Przejdź do nawigacji
Przejdź do wyszukiwania
| [wersja nieprzejrzana] | [wersja nieprzejrzana] |
dNie podano opisu zmian |
wisząca -> podwieszana, wyśrodkowanie, krosno |
||
| Linia 7: | Linia 7: | ||
|- | |- | ||
![[Biblioteczka|'''Rzeźbiona biblioteczka''']] | ![[Biblioteczka|'''Rzeźbiona biblioteczka''']] | ||
!'''[[Deski]] | !'''[[Deski]] (dowolne) <br>+</br> [[Półblok|drewniane płyty]] (dowolne''' | ||
[[Półblok| | |||
!{{Grid/Crafting Table | !{{Grid/Crafting Table | ||
|A1=Dębowe deski; Brzozowe deski; Sosnowe deski; Tropikalne deski; Akacjowe deski; Ciemne deski; Szkarłatne deski; Spaczone deski; Namorzynowe deski |B1=Dębowe deski; Brzozowe deski; Sosnowe deski; Tropikalne deski; Akacjowe deski; Ciemne deski; Szkarłatne deski; Spaczone deski; Namorzynowe deski |C1=Dębowe deski; Brzozowe deski; Sosnowe deski; Tropikalne deski; Akacjowe deski; Ciemne deski; Szkarłatne deski; Spaczone deski; Namorzynowe deski | |A1=Dębowe deski; Brzozowe deski; Sosnowe deski; Tropikalne deski; Akacjowe deski; Ciemne deski; Szkarłatne deski; Spaczone deski; Namorzynowe deski |B1=Dębowe deski; Brzozowe deski; Sosnowe deski; Tropikalne deski; Akacjowe deski; Ciemne deski; Szkarłatne deski; Spaczone deski; Namorzynowe deski |C1=Dębowe deski; Brzozowe deski; Sosnowe deski; Tropikalne deski; Akacjowe deski; Ciemne deski; Szkarłatne deski; Spaczone deski; Namorzynowe deski | ||
| Linia 20: | Linia 17: | ||
! rowspan="2" |'''Nadchodzące w [[1.20]]''' | ! rowspan="2" |'''Nadchodzące w [[1.20]]''' | ||
|- | |- | ||
![[Tabliczka|''' | ![[Tabliczka|'''Podwieszana tabliczka''']] | ||
!'''[[Łańcuch]] | !'''[[Łańcuch]]y <br>+</br> [[deski]] tego samego rodzaju''' | ||
!{{Grid/Crafting Table | !{{Grid/Crafting Table | ||
|A1=Łańcuch |C1=Łańcuch | |A1=Łańcuch |C1=Łańcuch | ||
| Linia 31: | Linia 25: | ||
|C2=Dębowe deski; Brzozowe deski; Sosnowe deski; Tropikalne deski; Akacjowe deski; Ciemne deski; Szkarłatne deski; Spaczone deski; Namorzynowe deski | |C2=Dębowe deski; Brzozowe deski; Sosnowe deski; Tropikalne deski; Akacjowe deski; Ciemne deski; Szkarłatne deski; Spaczone deski; Namorzynowe deski | ||
|A3=Dębowe deski; Brzozowe deski; Sosnowe deski; Tropikalne deski; Akacjowe deski; Ciemne deski; Szkarłatne deski; Spaczone deski; Namorzynowe deski |B3=Dębowe deski; Brzozowe deski; Sosnowe deski; Tropikalne deski; Akacjowe deski; Ciemne deski; Szkarłatne deski; Spaczone deski; Namorzynowe deski |C3=Dębowe deski; Brzozowe deski; Sosnowe deski; Tropikalne deski; Akacjowe deski; Ciemne deski; Szkarłatne deski; Spaczone deski; Namorzynowe deski | |A3=Dębowe deski; Brzozowe deski; Sosnowe deski; Tropikalne deski; Akacjowe deski; Ciemne deski; Szkarłatne deski; Spaczone deski; Namorzynowe deski |B3=Dębowe deski; Brzozowe deski; Sosnowe deski; Tropikalne deski; Akacjowe deski; Ciemne deski; Szkarłatne deski; Spaczone deski; Namorzynowe deski |C3=Dębowe deski; Brzozowe deski; Sosnowe deski; Tropikalne deski; Akacjowe deski; Ciemne deski; Szkarłatne deski; Spaczone deski; Namorzynowe deski | ||
|Output= Dębowa | |Output= Dębowa podwieszana tabliczka,6; Brzozowa podwieszana tabliczka,6; Świerkowa podwieszana tabliczka,6; Tropikalna podwieszana tabliczka,6; Akacjowa podwieszana tabliczka,6; Ciemnodębowa podwieszana tabliczka,6; Szkarłatna podwieszana tabliczka,6; Spaczona podwieszana tabliczka,6; Namorzynowa podwieszana tabliczka,6 }} | ||
|- | |- | ||
|- align="center" | |||
|[[Pszczeli ul|'''Pszczeli ul''']] | |[[Pszczeli ul|'''Pszczeli ul''']] | ||
|[[Plaster miodu| | |'''[[Plaster miodu|Plastry miodu]] <br>+</br> [[deski]]''' | ||
|{{Grid/Crafting Table | |{{Grid/Crafting Table | ||
|A1=Dębowe deski; Brzozowe deski; Sosnowe deski; Tropikalne deski; Akacjowe deski; Ciemne deski; Szkarłatne deski; Spaczone deski; Namorzynowe deski |B1=Dębowe deski; Brzozowe deski; Sosnowe deski; Tropikalne deski; Akacjowe deski; Ciemne deski; Szkarłatne deski; Spaczone deski; Namorzynowe deski |C1=Dębowe deski; Brzozowe deski; Sosnowe deski; Tropikalne deski; Akacjowe deski; Ciemne deski; Szkarłatne deski; Spaczone deski; Namorzynowe deski | |A1=Dębowe deski; Brzozowe deski; Sosnowe deski; Tropikalne deski; Akacjowe deski; Ciemne deski; Szkarłatne deski; Spaczone deski; Namorzynowe deski |B1=Dębowe deski; Brzozowe deski; Sosnowe deski; Tropikalne deski; Akacjowe deski; Ciemne deski; Szkarłatne deski; Spaczone deski; Namorzynowe deski |C1=Dębowe deski; Brzozowe deski; Sosnowe deski; Tropikalne deski; Akacjowe deski; Ciemne deski; Szkarłatne deski; Spaczone deski; Namorzynowe deski | ||
| Linia 47: | Linia 39: | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
|- align="center" | |||
|'''[[Kamień szlifierski]]''' | |'''[[Kamień szlifierski]]''' | ||
|[[Półblok| | |'''[[Półblok|Kamienna płyta]] <br>+</br> [[patyk]]i <br>+</br> deski''' | ||
|{{Grid/Crafting Table | |{{Grid/Crafting Table | ||
|A2=Patyk | |A2=Patyk | ||
| Linia 64: | Linia 50: | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
|- align="center" | |||
|'''[[Beczka]]''' | |'''[[Beczka]]''' | ||
|'''Deski | |'''Deski <br>+</br> [[Półblok|drewniane płyty]]''' | ||
|{{Grid/Crafting Table | |{{Grid/Crafting Table | ||
|A1=Dębowe deski; Brzozowe deski; Sosnowe deski; Tropikalne deski; Akacjowe deski; Ciemne deski; Szkarłatne deski; Spaczone deski; Namorzynowe deski |B1=Dębowa płyta; Brzozowa płyta; Świerkowa płyta; Płyta z tropikalnego drewna; Akacjowa płyta; Ciemna dębowa płyta; Szkarłatna płyta; Spaczona płyta; Namorzynowa płyta |C1=Dębowe deski; Brzozowe deski; Sosnowe deski; Tropikalne deski; Akacjowe deski; Ciemne deski; Szkarłatne deski; Spaczone deski; Namorzynowe deski | |A1=Dębowe deski; Brzozowe deski; Sosnowe deski; Tropikalne deski; Akacjowe deski; Ciemne deski; Szkarłatne deski; Spaczone deski; Namorzynowe deski |B1=Dębowa płyta; Brzozowa płyta; Świerkowa płyta; Płyta z tropikalnego drewna; Akacjowa płyta; Ciemna dębowa płyta; Szkarłatna płyta; Spaczona płyta; Namorzynowa płyta |C1=Dębowe deski; Brzozowe deski; Sosnowe deski; Tropikalne deski; Akacjowe deski; Ciemne deski; Szkarłatne deski; Spaczone deski; Namorzynowe deski | ||
| Linia 93: | Linia 76: | ||
|'''[[Łódka]]''' | |'''[[Łódka]]''' | ||
'''[Bedrock Edition]''' | '''[Bedrock Edition]''' | ||
|''' | |'''Deski tego samego rodzaju <br>+</br> [[Łopata|drewniana łopata]]''' | ||
|{{Grid/Crafting Table | |{{Grid/Crafting Table | ||
|A2= Brzozowe deski; Dębowe deski; Sosnowe deski; Tropikalne deski; Akacjowe deski; Ciemne deski; Namorzynowe deski |B2=Drewniana łopata |C2= Brzozowe deski; Dębowe deski; Sosnowe deski; Tropikalne deski; Akacjowe deski; Ciemne deski; Namorzynowe deski | |A2= Brzozowe deski; Dębowe deski; Sosnowe deski; Tropikalne deski; Akacjowe deski; Ciemne deski; Namorzynowe deski |B2=Drewniana łopata |C2= Brzozowe deski; Dębowe deski; Sosnowe deski; Tropikalne deski; Akacjowe deski; Ciemne deski; Namorzynowe deski | ||
| Linia 105: | Linia 87: | ||
|'''[[Łódka]]''' | |'''[[Łódka]]''' | ||
'''[Java Edition] ''' | '''[Java Edition] ''' | ||
|''' | |'''Deski tego samego rodzaju''' | ||
|{{Grid/Crafting Table | |{{Grid/Crafting Table | ||
|A2= Brzozowe deski; Dębowe deski; Sosnowe deski; Tropikalne deski; Akacjowe deski; Ciemne deski; Namorzynowe deski |C2= Brzozowe deski; Dębowe deski; Sosnowe deski; Tropikalne deski; Akacjowe deski; Ciemne deski; Namorzynowe deski | |A2= Brzozowe deski; Dębowe deski; Sosnowe deski; Tropikalne deski; Akacjowe deski; Ciemne deski; Namorzynowe deski |C2= Brzozowe deski; Dębowe deski; Sosnowe deski; Tropikalne deski; Akacjowe deski; Ciemne deski; Namorzynowe deski | ||
| Linia 124: | Linia 106: | ||
|- align="center" | |- align="center" | ||
|''' [[Miska]] ''' | |''' [[Miska]] ''' | ||
| rowspan="3" |''' | | rowspan="3" |'''Deski''' | ||
|{{Grid/Crafting Table | |{{Grid/Crafting Table | ||
|A2= Dębowe deski; Brzozowe deski; Sosnowe deski; Tropikalne deski; Akacjowe deski; Ciemne deski; Szkarłatne deski; Spaczone deski; Namorzynowe deski |C2= Dębowe deski; Brzozowe deski; Sosnowe deski; Tropikalne deski; Akacjowe deski; Ciemne deski; Szkarłatne deski; Spaczone deski; Namorzynowe deski | |A2= Dębowe deski; Brzozowe deski; Sosnowe deski; Tropikalne deski; Akacjowe deski; Ciemne deski; Szkarłatne deski; Spaczone deski; Namorzynowe deski |C2= Dębowe deski; Brzozowe deski; Sosnowe deski; Tropikalne deski; Akacjowe deski; Ciemne deski; Szkarłatne deski; Spaczone deski; Namorzynowe deski | ||
| Linia 145: | Linia 127: | ||
|A3= Dębowe deski; Brzozowe deski; Sosnowe deski; Tropikalne deski; Akacjowe deski; Ciemne deski; Szkarłatne deski; Spaczone deski; Namorzynowe deski|B3= Dębowe deski; Brzozowe deski; Sosnowe deski; Tropikalne deski; Akacjowe deski; Ciemne deski; Szkarłatne deski; Spaczone deski; Namorzynowe deski | |A3= Dębowe deski; Brzozowe deski; Sosnowe deski; Tropikalne deski; Akacjowe deski; Ciemne deski; Szkarłatne deski; Spaczone deski; Namorzynowe deski|B3= Dębowe deski; Brzozowe deski; Sosnowe deski; Tropikalne deski; Akacjowe deski; Ciemne deski; Szkarłatne deski; Spaczone deski; Namorzynowe deski | ||
|Output= Stół rzemieślniczy | |Output= Stół rzemieślniczy | ||
}} | |||
|- align="center" | |||
|'''[[Krosno]]''' | |||
|'''Nici <br>+<br> deski''' | |||
|{{Grid/Crafting Table | |||
|A2= Nić|B2= Nić | |||
|A3= Dębowe deski; Brzozowe deski; Sosnowe deski; Tropikalne deski; Akacjowe deski; Ciemne deski; Szkarłatne deski; Spaczone deski; Namorzynowe deski|B3= Dębowe deski; Brzozowe deski; Sosnowe deski; Tropikalne deski; Akacjowe deski; Ciemne deski; Szkarłatne deski; Spaczone deski; Namorzynowe deski | |||
|Output= Krosno | |||
}} | }} | ||
|- | |- | ||
|- align="center" | |||
|'''[[Stół łuczarski]]''' | |'''[[Stół łuczarski]]''' | ||
|'''Krzemienie | |'''Krzemienie <br>+<br> deski''' | ||
|{{Grid/Crafting Table | |{{Grid/Crafting Table | ||
|A2= Dębowe deski; Brzozowe deski; Sosnowe deski; Tropikalne deski; Akacjowe deski; Ciemne deski; Szkarłatne deski; Spaczone deski; Namorzynowe deski|B2= Dębowe deski; Brzozowe deski; Sosnowe deski; Tropikalne deski; Akacjowe deski; Ciemne deski; Szkarłatne deski; Spaczone deski; Namorzynowe deski | |A2= Dębowe deski; Brzozowe deski; Sosnowe deski; Tropikalne deski; Akacjowe deski; Ciemne deski; Szkarłatne deski; Spaczone deski; Namorzynowe deski|B2= Dębowe deski; Brzozowe deski; Sosnowe deski; Tropikalne deski; Akacjowe deski; Ciemne deski; Szkarłatne deski; Spaczone deski; Namorzynowe deski | ||
| Linia 158: | Linia 146: | ||
|A1=Krzemień|B1=Krzemień}} | |A1=Krzemień|B1=Krzemień}} | ||
|- | |- | ||
|- align="center" | |||
|'''[[Stół kartograficzny]]''' | |'''[[Stół kartograficzny]]''' | ||
|'''Papier | |'''Papier <br>+<br> deski''' | ||
|{{Grid/Crafting Table | |{{Grid/Crafting Table | ||
|A2= Dębowe deski; Brzozowe deski; Sosnowe deski; Tropikalne deski; Akacjowe deski; Ciemne deski; Szkarłatne deski; Spaczone deski; Namorzynowe deski|B2= Dębowe deski; Brzozowe deski; Sosnowe deski; Tropikalne deski; Akacjowe deski; Ciemne deski; Szkarłatne deski; Spaczone deski; Namorzynowe deski | |A2= Dębowe deski; Brzozowe deski; Sosnowe deski; Tropikalne deski; Akacjowe deski; Ciemne deski; Szkarłatne deski; Spaczone deski; Namorzynowe deski|B2= Dębowe deski; Brzozowe deski; Sosnowe deski; Tropikalne deski; Akacjowe deski; Ciemne deski; Szkarłatne deski; Spaczone deski; Namorzynowe deski | ||
| Linia 169: | Linia 155: | ||
|A1=Papier|B1=Papier}} | |A1=Papier|B1=Papier}} | ||
|- | |- | ||
|- align="center" | |||
|'''[[Stół kowalski]]''' | |'''[[Stół kowalski]]''' | ||
|'''Sztabki żelaza | |'''Sztabki żelaza <br>+<br> deski''' | ||
|{{Grid/Crafting Table | |{{Grid/Crafting Table | ||
|A2= Dębowe deski; Brzozowe deski; Sosnowe deski; Tropikalne deski; Akacjowe deski; Ciemne deski; Szkarłatne deski; Spaczone deski; Namorzynowe deski|B2= Dębowe deski; Brzozowe deski; Sosnowe deski; Tropikalne deski; Akacjowe deski; Ciemne deski; Szkarłatne deski; Spaczone deski; Namorzynowe deski | |A2= Dębowe deski; Brzozowe deski; Sosnowe deski; Tropikalne deski; Akacjowe deski; Ciemne deski; Szkarłatne deski; Spaczone deski; Namorzynowe deski|B2= Dębowe deski; Brzozowe deski; Sosnowe deski; Tropikalne deski; Akacjowe deski; Ciemne deski; Szkarłatne deski; Spaczone deski; Namorzynowe deski | ||