Użytkownik:Melwin22/Workspace: Różnice pomiędzy wersjami
Przejdź do nawigacji
Przejdź do wyszukiwania
Nie podano opisu zmian |
Nie podano opisu zmian |
||
| Linia 11: | Linia 11: | ||
| {{ItemLink|Jajo przyzywające otuszka}} | | {{ItemLink|Jajo przyzywające otuszka}} | ||
| {{code|allay_spawn_egg}} | | {{code|allay_spawn_egg}} | ||
|- | |||
| {{ItemLink|Odłamek ametystu}} | |||
| {{code|amethyst_shard}} | |||
|- | |- | ||
| {{ItemLink|odłamek-ceramiki-rybak|Odłamek ceramiki|Odłamek ceramiki „Rybak”}} | | {{ItemLink|odłamek-ceramiki-rybak|Odłamek ceramiki|Odłamek ceramiki „Rybak”}} | ||
| Linia 32: | Linia 35: | ||
| {{ItemLink|Strzała}} | | {{ItemLink|Strzała}} | ||
| {{code|arrow}} | | {{code|arrow}} | ||
|- | |||
| {{ItemLink|Wiadro z aksolotlem}} | |||
| {{code|axolotl_bucket}} | |||
|- | |- | ||
| {{ItemLink|Jajo przyzywające aksolotla}} | | {{ItemLink|Jajo przyzywające aksolotla}} | ||
| Linia 38: | Linia 44: | ||
| {{ItemLink|Pieczony ziemniak}} | | {{ItemLink|Pieczony ziemniak}} | ||
| {{code|baked_potato}} | | {{code|baked_potato}} | ||
|- | |||
| {{ItemLink|Bambusowa tratwa ze skrzynią}} | |||
| {{code|bamboo_chest_raft}} | |||
|- | |- | ||
| {{ItemLink|Bambusowa tratwa}} | | {{ItemLink|Bambusowa tratwa}} | ||
| {{code|bamboo_raft}} | | {{code|bamboo_raft}} | ||
|- | |- | ||
| {{ItemLink|Jajo przyzywające nietoperza}} | | {{ItemLink|Jajo przyzywające nietoperza}} | ||
| Linia 95: | Linia 101: | ||
| {{ItemLink|Niebieski barwnik}} | | {{ItemLink|Niebieski barwnik}} | ||
| {{code|blue_dye}} | | {{code|blue_dye}} | ||
|- | |||
| {{ItemLink|Niebieskie jajko}} | |||
| {{code|blue_egg}} | |||
|- | |- | ||
| {{ItemLink|Niebieska uprząż}} | | {{ItemLink|Niebieska uprząż}} | ||
| Linia 125: | Linia 134: | ||
| {{ItemLink|Chleb}} | | {{ItemLink|Chleb}} | ||
| {{code|bread}} | | {{code|bread}} | ||
|- | |||
| {{ItemLink|Wichrowa różdżka}} | |||
| {{code|breeze_rod}} | |||
|- | |- | ||
| {{ItemLink|Jajo przyzywające wichrzyka}} | | {{ItemLink|Jajo przyzywające wichrzyka}} | ||
| Linia 140: | Linia 152: | ||
| {{ItemLink|Brązowy barwnik}} | | {{ItemLink|Brązowy barwnik}} | ||
| {{code|brown_dye}} | | {{code|brown_dye}} | ||
|- | |||
| {{ItemLink|Brązowe jajko}} | |||
| {{code|brown_egg}} | |||
|- | |- | ||
| {{ItemLink|Brązowa uprząż}} | | {{ItemLink|Brązowa uprząż}} | ||
| {{code|brown_harness}} | | {{code|brown_harness}} | ||
|- | |||
| {{ItemLink|Pędzel}} | |||
| {{code|brush}} | |||
|- | |- | ||
| {{ItemLink|Wiadro}} | | {{ItemLink|Wiadro}} | ||
| Linia 149: | Linia 167: | ||
| {{ItemLink|odłamek-ceramiki-płomień|Odłamek ceramiki|Odłamek ceramiki „Płomień”}} | | {{ItemLink|odłamek-ceramiki-płomień|Odłamek ceramiki|Odłamek ceramiki „Płomień”}} | ||
| {{Code|burn_pottery_sherd}} | | {{Code|burn_pottery_sherd}} | ||
|- | |||
| {{ItemLink|Sakwa}} | |||
| {{code|bundle}} | |||
|- | |- | ||
| {{ItemLink|Jajo przyzywające wielbłąda}} | | {{ItemLink|Jajo przyzywające wielbłąda}} | ||
| Linia 359: | Linia 380: | ||
| {{ItemLink|Diamentowy miecz}} | | {{ItemLink|Diamentowy miecz}} | ||
| {{code|diamond_sword}} | | {{code|diamond_sword}} | ||
|- | |||
| {{ItemLink|Fragment płyty}} | |||
| {{code|disc_fragment_5}} | |||
|- | |- | ||
| {{ItemLink|Jajo przyzywające delfina}} | | {{ItemLink|Jajo przyzywające delfina}} | ||
| Linia 377: | Linia 401: | ||
| {{ItemLink|szablon-kowalski-ze-zdobieniem-wydma|Szablon kowalski|Szablon kowalski (Wydma)}} | | {{ItemLink|szablon-kowalski-ze-zdobieniem-wydma|Szablon kowalski|Szablon kowalski (Wydma)}} | ||
| {{code|dune_armor_trim_smithing_template}} | | {{code|dune_armor_trim_smithing_template}} | ||
|- | |||
| {{ItemLink|Odłamek echa}} | |||
| {{code|echo_shard}} | |||
|- | |- | ||
| {{ItemLink|Jajko}} | | {{ItemLink|Jajko}} | ||
| Linia 497: | Linia 524: | ||
| {{ItemLink|Jasnopył}} | | {{ItemLink|Jasnopył}} | ||
| {{code|glowstone_dust}} | | {{code|glowstone_dust}} | ||
|- | |||
| {{ItemLink|Świecące jagody}} | |||
| {{code|glow_berries}} | |||
|- | |- | ||
| {{ItemLink|Jajo przyzywające świecącą kałamarnicę}} | | {{ItemLink|Jajo przyzywające świecącą kałamarnicę}} | ||
| {{code|glow_squid_spawn_egg}} | | {{code|glow_squid_spawn_egg}} | ||
|- | |||
| {{ItemLink|Kozi róg}} | |||
| {{code|goat_horn}} | |||
|- | |- | ||
| {{ItemLink|Jajo przyzywające kozę}} | | {{ItemLink|Jajo przyzywające kozę}} | ||
| Linia 728: | Linia 761: | ||
| {{ItemLink|Jajo przyzywające lamę}} | | {{ItemLink|Jajo przyzywające lamę}} | ||
| {{code|llama_spawn_egg}} | | {{code|llama_spawn_egg}} | ||
|- | |||
| {{ItemLink|Buzdygan}} | |||
| {{code|mace}} | |||
|- | |- | ||
| {{ItemLink|Purpurowa sakwa}} | | {{ItemLink|Purpurowa sakwa}} | ||
| Linia 908: | Linia 944: | ||
| {{ItemLink|Jajo przyzywające ocelota}} | | {{ItemLink|Jajo przyzywające ocelota}} | ||
| {{code|ocelot_spawn_egg}} | | {{code|ocelot_spawn_egg}} | ||
|- | |||
| {{ItemLink|Złowieszczy klucz próby}} | |||
| {{code|ominous_trial_key}} | |||
|- | |- | ||
| {{ItemLink|Pomarańczowa sakwa}} | | {{ItemLink|Pomarańczowa sakwa}} | ||
| Linia 965: | Linia 1004: | ||
| {{ItemLink|Różowa uprząż}} | | {{ItemLink|Różowa uprząż}} | ||
| {{code|pink_harness}} | | {{code|pink_harness}} | ||
|- | |||
| {{ItemLink|Strąk dzbanecznika}} | |||
| {{code|pitcher_pod}} | |||
|- | |- | ||
| {{ItemLink|odłamek-ceramiki-dostatek|Odłamek ceramiki|Odłamek ceramiki „Dostatek”}} | | {{ItemLink|odłamek-ceramiki-dostatek|Odłamek ceramiki|Odłamek ceramiki „Dostatek”}} | ||
| Linia 986: | Linia 1028: | ||
| {{ItemLink|mikstura|Mikstury}} | | {{ItemLink|mikstura|Mikstury}} | ||
| {{code|potion}} | | {{code|potion}} | ||
|- | |||
| {{ItemLink|Wiadro sypkiego śniegu}} | |||
| {{code|powder_snow_bucket}} | |||
|- | |- | ||
| {{ItemLink|Kryształy pryzmarynu}} | | {{ItemLink|Kryształy pryzmarynu}} | ||
| Linia 1043: | Linia 1088: | ||
| {{ItemLink|Jajo przyzywające dewastatora}} | | {{ItemLink|Jajo przyzywające dewastatora}} | ||
| {{code|ravager_spawn_egg}} | | {{code|ravager_spawn_egg}} | ||
|- | |||
| {{ItemLink|Ruda miedzi}} | |||
| {{code|raw_copper}} | |||
|- | |||
| {{ItemLink|Surowe złoto}} | |||
| {{code|raw_gold}} | |||
|- | |||
| {{ItemLink|Ruda żelaza}} | |||
| {{code|raw_iron}} | |||
|- | |||
| {{ItemLink|Kompas powrotny}} | |||
| {{code|recovery_compass}} | |||
|- | |- | ||
| {{ItemLink|Sproszkowany redstone}} | | {{ItemLink|Sproszkowany redstone}} | ||
| Linia 1055: | Linia 1112: | ||
| {{ItemLink|Czerwona uprząż}} | | {{ItemLink|Czerwona uprząż}} | ||
| {{code|red_harness}} | | {{code|red_harness}} | ||
|- | |||
| {{ItemLink|Żywicowa cegła}} | |||
| {{code|resin_brick}} | |||
|- | |- | ||
| {{ItemLink|szablon-kowalski-ze-zdobieniem-żebra|Szablon kowalski|Szablon kowalski (Żebra)}} | | {{ItemLink|szablon-kowalski-ze-zdobieniem-żebra|Szablon kowalski|Szablon kowalski (Żebra)}} | ||
| Linia 1163: | Linia 1223: | ||
| {{ItemLink|Świerkowa łódka ze skrzynią}} | | {{ItemLink|Świerkowa łódka ze skrzynią}} | ||
| {{code|spruce_chest_boat}} | | {{code|spruce_chest_boat}} | ||
|- | |||
| {{ItemLink|Luneta}} | |||
| {{code|spyglass}} | |||
|- | |- | ||
| {{ItemLink|Jajo przyzywające kałamarnicę}} | | {{ItemLink|Jajo przyzywające kałamarnicę}} | ||
| Linia 1205: | Linia 1268: | ||
| {{ItemLink|Słodkie jagody}} | | {{ItemLink|Słodkie jagody}} | ||
| {{code|sweet_berries}} | | {{code|sweet_berries}} | ||
|- | |||
| {{ItemLink|Wiadro z kijanką}} | |||
| {{code|tadpole_bucket}} | |||
|- | |- | ||
| {{ItemLink|Jajo przyzywające kijankę}} | | {{ItemLink|Jajo przyzywające kijankę}} | ||
| Linia 1217: | Linia 1283: | ||
| {{ItemLink|Wagonik z TNT}} | | {{ItemLink|Wagonik z TNT}} | ||
| {{code|tnt_minecart}} | | {{code|tnt_minecart}} | ||
|- | |||
| {{ItemLink|Nasiona ognistego kwiatu}} | |||
| {{code|torchflower_seeds}} | |||
|- | |- | ||
| {{ItemLink|Totem nieśmiertelności}} | | {{ItemLink|Totem nieśmiertelności}} | ||
| Linia 1223: | Linia 1292: | ||
| {{ItemLink|Jajo przyzywające lamę handlarza}} | | {{ItemLink|Jajo przyzywające lamę handlarza}} | ||
| {{code|trader_llama_spawn_egg}} | | {{code|trader_llama_spawn_egg}} | ||
|- | |||
| {{ItemLink|Klucz próby}} | |||
| {{code|trial_key}} | |||
|- | |- | ||
| {{ItemLink|Trójząb}} | | {{ItemLink|Trójząb}} | ||
| Linia 1292: | Linia 1364: | ||
| {{ItemLink|szablon-kowalski-ze-zdobieniem-dzicz|Szablon kowalski|Szablon kowalski (Dzicz)}} | | {{ItemLink|szablon-kowalski-ze-zdobieniem-dzicz|Szablon kowalski|Szablon kowalski (Dzicz)}} | ||
| {{code|wild_armor_trim_smithing_template}} | | {{code|wild_armor_trim_smithing_template}} | ||
|- | |||
| {{ItemLink|Wietrzna kula}} | |||
| {{code|wind_charge}} | |||
|- | |- | ||
| {{ItemLink|Jajo przyzywające wiedźmę}} | | {{ItemLink|Jajo przyzywające wiedźmę}} | ||
| Linia 1301: | Linia 1376: | ||
| {{ItemLink|Jajo przyzywające withera}} | | {{ItemLink|Jajo przyzywające withera}} | ||
| {{code|wither_spawn_egg}} | | {{code|wither_spawn_egg}} | ||
|- | |||
| {{ItemLink|Wilcza zbroja}} | |||
| {{code|wolf_armor}} | |||
|- | |- | ||
| {{ItemLink|Jajo przyzywające wilka}} | | {{ItemLink|Jajo przyzywające wilka}} | ||
