Szablon:Minecraft: Różnice pomiędzy wersjami

Z Minecraft Wiki Polska
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
[wersja nieprzejrzana][wersja nieprzejrzana]
Tusiek21 (dyskusja | edycje)
d Drobne
Wycofano ostatnią zmianę treści (wprowadzoną przez Tusiek21) i przywrócono wersję 64112 autorstwa Aro567a
Linia 33: Linia 33:
* [[Chunk spawnu]]
* [[Chunk spawnu]]
* [[Koordynaty]]
* [[Koordynaty]]
|-
|-
! Gra wieloosobowa
! Gra wieloosobowa
Linia 42: Linia 43:
* [[Serwer/Wymagania|Wymagania serwerowe]]
* [[Serwer/Wymagania|Wymagania serwerowe]]
* [[Griefing]]
* [[Griefing]]
|-
|-
! Dostosowywanie gry
! Dostosowywanie gry
Linia 66: Linia 68:
* ''[[15w14a|Prima Aprilis 2015]]''
* ''[[15w14a|Prima Aprilis 2015]]''
|-
|-
! ''[[Windows 10 Edition]]''
! [[Console Edition|Konsole]]
|-
! ''[[Pocket Edition]]''
|-
! [[Console Edition]]
|
|
* ''[[Xbox 360 Edition]]''
* ''[[Xbox 360 Edition]]''
Linia 77: Linia 75:
* ''[[PlayStation 4 Edition]]''
* ''[[PlayStation 4 Edition]]''
* ''[[PlayStation Vita Edition]]''
* ''[[PlayStation Vita Edition]]''
* ''[[Wii U Edition]]''
|-
! ''[[Pi Edition]]''
|}
|}
* ''[[Pocket Edition]]''
** ''[[Windows 10 Edition]]''
* ''[[Pi Edition]]''
|-
|-
! Oficjalne gadżety
! Oficjalne gadżety
Linia 89: Linia 88:
* [[Książki Minecraft]]
* [[Książki Minecraft]]
* [http://www.gameband.com Gameband]
* [http://www.gameband.com Gameband]
|-
|-
! Inne
! Inne

Wersja z 10:10, 17 sty 2016