Szablon:Minecraft: Różnice pomiędzy wersjami

Z Minecraft Wiki Polska
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
[wersja nieprzejrzana][wersja nieprzejrzana]
Usunięcie zasobów deweloperskich i innych rzeczy (których w najbliższym czasie na pewno nie będzie na PL Wiki)
Tusiek21 (dyskusja | edycje)
d Drobne
Linia 33: Linia 33:
* [[Chunk spawnu]]
* [[Chunk spawnu]]
* [[Koordynaty]]
* [[Koordynaty]]
|-
|-
! Gra wieloosobowa
! Gra wieloosobowa
Linia 43: Linia 42:
* [[Serwer/Wymagania|Wymagania serwerowe]]
* [[Serwer/Wymagania|Wymagania serwerowe]]
* [[Griefing]]
* [[Griefing]]
|-
|-
! Dostosowywanie gry
! Dostosowywanie gry
Linia 68: Linia 66:
* ''[[15w14a|Prima Aprilis 2015]]''
* ''[[15w14a|Prima Aprilis 2015]]''
|-
|-
! [[Console Edition|Konsole]]
! ''[[Windows 10 Edition]]''
|-
! ''[[Pocket Edition]]''
|-
! [[Console Edition]]
|
|
* ''[[Xbox 360 Edition]]''
* ''[[Xbox 360 Edition]]''
Linia 75: Linia 77:
* ''[[PlayStation 4 Edition]]''
* ''[[PlayStation 4 Edition]]''
* ''[[PlayStation Vita Edition]]''
* ''[[PlayStation Vita Edition]]''
* ''[[Wii U Edition]]''
|-
! ''[[Pi Edition]]''
|}
|}
* ''[[Pocket Edition]]''
** ''[[Windows 10 Edition]]''
* ''[[Pi Edition]]''
|-
|-
! Oficjalne gadżety
! Oficjalne gadżety
Linia 88: Linia 89:
* [[Książki Minecraft]]
* [[Książki Minecraft]]
* [http://www.gameband.com Gameband]
* [http://www.gameband.com Gameband]
|-
|-
! Inne
! Inne

Wersja z 01:27, 17 sty 2016