Jedzenie/tabela: Różnice pomiędzy wersjami
Przejdź do nawigacji
Przejdź do wyszukiwania
| [wersja nieprzejrzana] | [wersja przejrzana] |
Nie podano opisu zmian |
d + kategoria |
||
| (Nie pokazano 17 wersji utworzonych przez 10 użytkowników) | |||
| Linia 10: | Linia 10: | ||
! Przywrócony poziom nasycenia<br>(dodatkowe efekty) | ! Przywrócony poziom nasycenia<br>(dodatkowe efekty) | ||
! Efektywność<br>(punkty głodu + nasycenie) | ! Efektywność<br>(punkty głodu + nasycenie) | ||
|- style="text-align: center;" | |||
! scope="row" | <span id="Bread">[[Butelka miodu]]</span> | |||
| {{Grid|Butelka miodu}} | |||
| 6 {{Hungerbar|3}} | |||
| [[Butelka miodu|Wytwarzanie]] z [[Blok miodu|bloku miodu]]<br>Zbieranie z [[Pszczele gniazdo i pszczeli ul|pszczelego gniazda]] lub [[Pszczele gniazdo i pszczeli ul|pszczelego ula]] | |||
| 2.4 | |||
| 8.4 | |||
|- style="text-align: center;" | |- style="text-align: center;" | ||
| Linia 15: | Linia 23: | ||
| {{Grid|Chleb}} | | {{Grid|Chleb}} | ||
| 5 {{Hungerbar|2.5}} | | 5 {{Hungerbar|2.5}} | ||
| [[Chleb| | | [[Chleb|Wytwarzanie]]<br>Skrzynie w [[lochy|lochach]], [[twierdza]]ch, [[wioska]]ch, [[opuszczona kopalnia|opuszczonych kopalniach]] i [[Skrzynia#Skrzynia bonusowa|bonusowe skrzynie]]<br>[[Handel]] | ||
| 6 | | 6 | ||
| 11 | | 11 | ||
|- style="text-align: center;" | |||
! scope="row" | <span id="Beetroot">[[Burak]]</span> | |||
| {{Grid|Burak}} | |||
| 1 {{hungerbar|0.5}} | |||
| Rolnictwo | |||
| 1.2 | |||
| 2.2 | |||
|- style="text-align: center;" | |||
! scope="row" | <span id="Beetroot Soup">[[Barszcz]]</span> | |||
| {{Grid|Barszcz czerwony}} | |||
| 6 {{hungerbar|3}} | |||
| [[Barszcz|Wytwarzanie]] | |||
| 7.2 | |||
| 13.2 | |||
|- style="text-align: center;" | |- style="text-align: center;" | ||
| Linia 23: | Linia 47: | ||
| {{Grid|Ciastko}} | | {{Grid|Ciastko}} | ||
| 2 {{Hungerbar|1.0}} | | 2 {{Hungerbar|1.0}} | ||
| [[Ciastko| | | [[Ciastko|Wytwarzanie]]<br>[[Handel]] | ||
| 0.4 | | 0.4 | ||
| 2.4 | | 2.4 | ||
| Linia 32: | Linia 56: | ||
| {{Grid|Ciasto}} | | {{Grid|Ciasto}} | ||
| {{hungerbar|6}}<br>(sześć użyć - {{hungerbar|1}} na użycie) | | {{hungerbar|6}}<br>(sześć użyć - {{hungerbar|1}} na użycie) | ||
| [[Ciasto| | | [[Ciasto|Wytwarzanie]] | ||
| 2.4<br>(sześć użyć - 0.4 na użycie) | | 2.4<br>(sześć użyć - 0.4 na użycie) | ||
| 14.4<br>(sześć użyć - 2.4 na użycie) | | 14.4<br>(sześć użyć - 2.4 na użycie) | ||
| Linia 41: | Linia 65: | ||
| {{Grid|Ciasto}} | | {{Grid|Ciasto}} | ||
| 2 {{hungerbar|1}} | | 2 {{hungerbar|1}} | ||
| [[Ciasto| | | [[Ciasto|Wytwarzanie]] | ||
| 0.4 | | 0.4 | ||
| 2.4 | | 2.4 | ||
| Linia 48: | Linia 72: | ||
! scope="row" | <span id="Cake">[[Ciasto]] (całe)</span> | ! scope="row" | <span id="Cake">[[Ciasto]] (całe)</span> | ||
| {{Grid|Ciasto}} | | {{Grid|Ciasto}} | ||
| | | 14 {{hungerbar|7}} | ||
| [[Ciasto| | | [[Ciasto|Wytwarzanie]] | ||
| 2. | | 2.8 | ||
| | | 16.8 | ||
|- style="text-align: center;" | |- style="text-align: center;" | ||
! scope="row" | <span id="Red Apple">[[Jabłko]]</span> | ! scope="row" | <span id="Red Apple">[[Jabłko]]</span> | ||
| {{Grid| | | {{Grid|Jabłko}} | ||
| 4 {{Hungerbar|2}} | | 4 {{Hungerbar|2}} | ||
| Skrzynie w [[ | | Skrzynie w [[lochy|lochach]], [[twierdza]]ch, [[wioska]]ch i [[skrzynia bonusowa|bonusowe skrzynie]]<br>Zniszczone/zwiędłe [[liście]] dębu<br>[[Handel]] | ||
| 2.4 | | 2.4 | ||
| 6.4 | | 6.4 | ||
| Linia 65: | Linia 89: | ||
| {{Grid|Kawałek arbuza}} | | {{Grid|Kawałek arbuza}} | ||
| 2 {{Hungerbar|1}} | | 2 {{Hungerbar|1}} | ||
| | | Rolnictwo<br>[[Handel]] | ||
| 1.2 | | 1.2 | ||
| 3.2 | | 3.2 | ||
| Linia 72: | Linia 96: | ||
! scope="row" | <span id="Carrot">[[Marchewka]]</span> | ! scope="row" | <span id="Carrot">[[Marchewka]]</span> | ||
| {{Grid|Marchewka}} | | {{Grid|Marchewka}} | ||
| | | 3 {{Hungerbar|1.5}} | ||
| Zabijanie [[zombie]]<br> | | Zabijanie [[zombie]]<br>Rolnictwo | ||
| 4.8 | | 4.8 | ||
| | | 7.8 | ||
|- style="text-align: center;" | |- style="text-align: center;" | ||
! scope="row" | <span id="Clownfish">[[ | ! scope="row" | <span id="Clownfish">[[Ryba tropikalna]]</span> | ||
| {{Grid| | | {{Grid|Ryba tropikalna}} | ||
| 1 {{Hungerbar|0.5}} | | 1 {{Hungerbar|0.5}} | ||
| [[Wędka|Łowienie]] | | [[Wędka|Łowienie]] | ||
| Linia 89: | Linia 113: | ||
| {{Grid|Oko pająka}} | | {{Grid|Oko pająka}} | ||
| 2 {{Hungerbar|1}} | | 2 {{Hungerbar|1}} | ||
| | |Zabijanie pająków (zwykłych i jaskiniowych)<br>Zabijanie wiedźm | ||
| 3.2<br>(100% szans na zatrucie. {{EffectSprite|poison}}) | | 3.2<br>(100% szans na zatrucie. {{EffectSprite|poison}}) | ||
| 5.2 | | 5.2 | ||
|- style="text-align: center;" | |- style="text-align: center;" | ||
! scope="row" | <span id="Steak">[[ | ! scope="row" | <span id="Owoc refrenusu">[[Owoc refrenusu]]</span> | ||
| {{Grid| | | {{Grid|Owoc refrenusu}} | ||
| 4 {{hungerbar|2}} | |||
| Niszczenie [[Roślina refrenusu|roślin refrenusu]] | |||
| 2.4 | |||
| 6.4 | |||
|- style="text-align: center;" | |||
! scope="row" | <span id="Steak">[[Pieczona wołowina]]</span> | |||
| {{Grid|Pieczona wołowina}} | |||
| 8 {{Hungerbar|4}} | | 8 {{Hungerbar|4}} | ||
| [[Przetapianie|Pieczenie]] [[ | | [[Przetapianie|Pieczenie]] [[surowa wołowina|surowej wołowiny]]<br>Podpalanie [[krowa|krów]]<br>[[Handel]] | ||
| 12.8 | | 12.8 | ||
| 20.8 | | 20.8 | ||
| Linia 105: | Linia 137: | ||
| {{Grid|Pieczony kurczak}} | | {{Grid|Pieczony kurczak}} | ||
| 6 {{Hungerbar|3}} | | 6 {{Hungerbar|3}} | ||
| [[Przetapianie|Pieczenie]] [[surowy kurczak|surowego kurczaka]]<br>Podpalenie [[kurczak]] | | [[Przetapianie|Pieczenie]] [[surowy kurczak|surowego kurczaka]]<br>Podpalenie [[kurczak]]ów<br>[[Handel]] | ||
| 7.2 | | 7.2 | ||
| 13.2 | | 13.2 | ||
|- style="text-align: center;" | |- style="text-align: center;" | ||
! scope="row" | <span id="Cooked Salmon">[[ | ! scope="row" | <span id="Cooked Salmon">[[Pieczony łosoś]]</span> | ||
| {{Grid| | | {{Grid|Pieczony łosoś}} | ||
| 6 {{Hungerbar|3}} | | 6 {{Hungerbar|3}} | ||
| [[Przetapianie|Pieczenie łososia]] | | [[Przetapianie|Pieczenie]] [[surowy łosoś|surowego łososia]] | ||
| 9.6 | | 9.6 | ||
| 15.6 | | 15.6 | ||
| Linia 125: | Linia 157: | ||
| 1.2<br>(-4.8) | | 1.2<br>(-4.8) | ||
|- style="text-align: center;" | |||
! scope="row" | <span id="Sweet Berries">[[Słodkie jagody]]</span> | |||
| {{Grid|Słodkie jagody}} | |||
| 1 {{Hungerbar|0.5}} | |||
| Zbieranie słodkich jagód<br>Skrzynie w [[Wioska]]ch | |||
| ? | |||
| ? | |||
|- style="text-align: center;" | |- style="text-align: center;" | ||
| Linia 135: | Linia 174: | ||
|- style="text-align: center;" | |- style="text-align: center;" | ||
! scope="row" | <span id="Cooked_Porkchop">[[ | ! scope="row" | <span id="Dried_Kelp">[[Suszony wodorost]]</span> | ||
| {{Grid| | | {{Grid|Suszony wodorost}} | ||
| 1 {{Hungerbar|0.5}} | |||
| Suszenie [[wodorost]]u w piecu | |||
| 1,6 | |||
| 0,6 | |||
|- style="text-align: center;" | |||
! scope="row" | <span id="Cooked_Porkchop">[[Pieczona wieprzowina]]</span> | |||
| {{Grid|Pieczona wieprzowina}} | |||
| 8 {{Hungerbar|4}} | | 8 {{Hungerbar|4}} | ||
| [[Przetapianie|Pieczenie]] | | [[Przetapianie|Pieczenie]] [[surowa wieprzowina|surowej wieprzowiny]]<br>Podpalenie [[świnia|świni]]<br>[[Handel]] | ||
| 12.8 | | 12.8 | ||
| 20.8 | | 20.8 | ||
|- style="text-align: center;" | |||
! scope="row" | <span id="Cooked Mutton">[[Pieczona baranina]]</span> | |||
| {{Grid|Pieczona baranina}} | |||
| 6 {{Hungerbar|3}} | |||
| [[Przetapianie|Pieczenie]] [[Surowa baranina|surowej baraniny]] | |||
| 9.6 | |||
| 15.6 | |||
|- style="text-align: center;" | |||
! scope="row" | <span id="Cooked Rabbit">[[Pieczony królik]]</span> | |||
| {{Grid|Pieczony królik}} | |||
| 5 {{Hungerbar|2.5}} | |||
| [[Przetapianie|Pieczenie]] [[Surowy królik|surowego królika]] | |||
| 6 | |||
| 11 | |||
|- style="text-align: center;" | |- style="text-align: center;" | ||
| Linia 146: | Linia 208: | ||
| {{Grid|Pieczony ziemniak}} | | {{Grid|Pieczony ziemniak}} | ||
| 6 {{Hungerbar|3}} | | 6 {{Hungerbar|3}} | ||
| [[Przetapianie|Pieczenie]] | | [[Przetapianie|Pieczenie]] [[ziemniak]]a | ||
| 7.2 | | 7.2 | ||
| 13.2 | | 13.2 | ||
|- style="text-align: center;" | |- style="text-align: center;" | ||
! scope="row" | <span id=" | ! scope="row" | <span id="Placek dyniowy">[[Placek dyniowy]]</span> | ||
| {{Grid|Placek dyniowy}} | | {{Grid|Placek dyniowy}} | ||
| 8 {{Hungerbar|4}} | | 8 {{Hungerbar|4}} | ||
| [[ | | [[Wytwarzanie]]<br>[[Handel]] | ||
| 4.8 | | 4.8 | ||
| 12.8 | | 12.8 | ||
|- style="text-align: center;" | |- style="text-align: center;" | ||
! scope="row" | <span id=" | ! scope="row" | <span id="Zupa grzybowa">[[Zupa grzybowa]]</span> | ||
| {{Grid|Zupa grzybowa}} | | {{Grid|Zupa grzybowa}} | ||
| 6 {{Hungerbar|3}} | | 6 {{Hungerbar|3}} | ||
| [[ | | [[Wytwarzanie]]<br>Używanie [[miska|miski]] na [[Mooshroom]]ie | ||
| 7.2 | | 7.2 | ||
| 13.2 | | 13.2 | ||
|- style="text-align: center;" | |- style="text-align: center;" | ||
! scope="row" | <span id=" | ! scope="row" | <span id="Potrawka z królika">[[Potrawka z królika]]</span> | ||
| {{Grid| | | {{Grid|Potrawka z królika}} | ||
| 10 {{Hungerbar|5}} | | 10 {{Hungerbar|5}} | ||
| [[ | | [[Wytwarzanie]] | ||
| 12 | | 12 | ||
| ? | | ? | ||
|- style="text-align: center;" | |- style="text-align: center;" | ||
! scope="row" | <span id="Raw Fish">[[ | ! scope="row" | <span id="Raw Fish">[[Surowy dorsz]]</span> | ||
| {{Grid| | | {{Grid|Surowy dorsz}} | ||
| 2 {{Hungerbar|1}} | | 2 {{Hungerbar|1}} | ||
| [[Wędka|Łowienie]] | | [[Wędka|Łowienie]] | ||
| Linia 183: | Linia 245: | ||
|- style="text-align: center;" | |- style="text-align: center;" | ||
! scope="row" | <span id=" | ! scope="row" | <span id="Surowa wołowina">[[Surowa wołowina]]</span> | ||
| {{Grid| | | {{Grid|Surowa wołowina}} | ||
| 3 {{Hungerbar|1.5}} | | 3 {{Hungerbar|1.5}} | ||
| Zabijanie [[krowa|krów]] | | Zabijanie [[krowa|krów]] | ||
| 1.8 | |||
| 4.8 | |||
|- style="text-align: center;" | |||
! scope="row" | <span id="Raw Mutton">[[Surowa baranina]]</span> | |||
| {{Grid|Surowa baranina}} | |||
| 2 {{Hungerbar|1}} | |||
| Zabijanie [[Owca|owiec]] | |||
| 1.2 | |||
| 3.2 | |||
|- style="text-align: center;" | |||
! scope="row" | <span id="Surowy królik">[[Surowy królik]]</span> | |||
| {{Grid|Surowy królik}} | |||
| 3 {{Hungerbar|1.5}} | |||
| Zabijanie [[królik]]ów | |||
| 1.8 | | 1.8 | ||
| 4.8 | | 4.8 | ||
| Linia 199: | Linia 276: | ||
|- style="text-align: center;" | |- style="text-align: center;" | ||
! scope="row" | <span id="Raw Porkchop">[[ | ! scope="row" | <span id="Raw Porkchop">[[Surowa wieprzowina]]</span> | ||
| {{Grid| | | {{Grid|Surowa wieprzowina}} | ||
| 3 {{Hungerbar|1.5}} | | 3 {{Hungerbar|1.5}} | ||
| Zabijanie [[świnia|świń]] | | Zabijanie [[świnia|świń]] | ||
| Linia 210: | Linia 287: | ||
| {{Grid|Trujący ziemniak}} | | {{Grid|Trujący ziemniak}} | ||
| 2 {{Hungerbar|1}} | | 2 {{Hungerbar|1}} | ||
| | | Rolnictwo | ||
| 1.2<br>(100% szans na zatrucie.{{EffectSprite|poison}}) | | 1.2<br>(100% szans na zatrucie.{{EffectSprite|poison}}) | ||
| 3.2 | | 3.2 | ||
|- style="text-align: center;" | |- style="text-align: center;" | ||
! scope="row" | <span id="Cooked Fish">[[ | ! scope="row" | <span id="Cooked Fish">[[Pieczony dorsz]]</span> | ||
| {{Grid| | | {{Grid|Pieczony dorsz}} | ||
| 5 {{Hungerbar|2.5}} | | 5 {{Hungerbar|2.5}} | ||
| [[Przetapianie|Pieczenie]] | | [[Przetapianie|Pieczenie]] [[Surowy dorsz|surowego dorsza]] | ||
| 6 | | 6 | ||
| 11 | | 11 | ||
|- style="text-align: center;" | |- style="text-align: center;" | ||
! scope="row" | <span id=" | ! scope="row" | <span id="Zgniłe mięso">[[Zgniłe mięso]]</span> | ||
| {{Grid|Zgniłe mięso}} | | {{Grid|Zgniłe mięso}} | ||
| 4 {{Hungerbar|2}} | | 4 {{Hungerbar|2}} | ||
| Zabijanie [[zombie]] i [[Zombie | | Zabijanie [[zombie]] i [[Zombie pigman]]ów<br>[[Pustynna świątynia|Pustynne]] i [[Dżunglowa świątynia|dżunglowe]] świątynie | ||
| 0.8<br>(80% szans na zatrucie pokarmowe.{{EffectSprite|hunger}}) | | 0.8<br>(80% szans na zatrucie pokarmowe.{{EffectSprite|hunger}}) | ||
| 4.8<br>(1.8)<ref group="Nota" name="p" /> | | 4.8<br>(1.8)<ref group="Nota" name="p" /> | ||
|- style="text-align: center;" | |- style="text-align: center;" | ||
! scope="row" | <span id=" | ! scope="row" | <span id="Ziemniak">[[Ziemniak]]</span> | ||
| {{Grid|Ziemniak}} | | {{Grid|Ziemniak}} | ||
| 1 {{Hungerbar|0.5}} | | 1 {{Hungerbar|0.5}} | ||
| Zabijanie | | Zabijanie zombie<br>Rolnictwo | ||
| 0.6 | | 0.6 | ||
| 1.6 | | 1.6 | ||
|- style="text-align: center;" | |- style="text-align: center;" | ||
! scope="row" | <span id=" | ! scope="row" | <span id="Złota marchewka">[[Złota marchewka]]</span> | ||
| {{Grid|Złota marchewka}} | | {{Grid|Złota marchewka}} | ||
| 6 {{Hungerbar|3}} | | 6 {{Hungerbar|3}} | ||
| [[ | | [[Wytwarzanie]] | ||
| 14.4 | | 14.4 | ||
| 20.4 | | 20.4 | ||
|- style="text-align: center;" | |- style="text-align: center;" | ||
! scope="row" | <span id=" | ! scope="row" | <span id="Złote jabłko">[[Złote jabłko]]</span> | ||
| {{Grid|Złote jabłko}} | | {{Grid|Złote jabłko}} | ||
| 4 {{hungerbar|2}} | | 4 {{hungerbar|2}} | ||
| [[ | | [[Wytwarzanie]]<br>Skrzynie w [[lochy|lochach]], [[twierdza]]ch i [[igloo|piwnicach igla]] | ||
| 9.6<br> (Regeneracja [[życie|zdrowia]] co 4 sekundy.{{EffectSprite|regeneration}}) | | 9.6<br> (Regeneracja [[życie|zdrowia]] co 4 sekundy.{{EffectSprite|regeneration}}) | ||
| 13.6 | | 13.6 | ||
|- style="text-align: center;" | |- style="text-align: center;" | ||
! scope="row" | <span id="Golden Apple">[[ | ! scope="row" | <span id="Golden Apple">[[Zaklęte złote jabłko]]</span> | ||
| {{Grid| | | {{Grid|Zaklęte złote jabłko}} | ||
| 4 {{hungerbar|2}} | | 4 {{hungerbar|2}} | ||
| [[ | | Skrzynie w [[lochy|lochach]], [[twierdza]]ch i [[igloo|piwnicach igla]] | ||
| 9.6<br> (Regeneracja [[życie|zdrowia]] przez 30 sekund.{{EffectSprite|regeneration}})<br> (Odporność przez 5 minut.{{EffectSprite|resistance}})<br> (Odporność na ogień przez 5 minut.{{EffectSprite|fireresistance}}) | | 9.6<br> (Regeneracja [[życie|zdrowia]] przez 30 sekund.{{EffectSprite|regeneration}})<br> (Odporność przez 5 minut.{{EffectSprite|resistance}})<br> (Odporność na ogień przez 5 minut.{{EffectSprite|fireresistance}}) | ||
| 13.6 | | 13.6 | ||
| Linia 264: | Linia 341: | ||
|} | |} | ||
<references group="Nota" /> | <references group="Nota" /> | ||
<noinclude>[[Kategoria:Jedzenie| ]]</noinclude> | |||
Aktualna wersja na dzień 19:37, 27 lis 2025
| Nazwa | Ikona | Punkty głodu | Źródło | Przywrócony poziom nasycenia (dodatkowe efekty) |
Efektywność (punkty głodu + nasycenie) |
|---|---|---|---|---|---|
| Butelka miodu | 6 |
Wytwarzanie z bloku miodu Zbieranie z pszczelego gniazda lub pszczelego ula |
2.4 | 8.4 | |
| Chleb | 5 |
Wytwarzanie Skrzynie w lochach, twierdzach, wioskach, opuszczonych kopalniach i bonusowe skrzynie Handel |
6 | 11 | |
| Burak | 1 |
Rolnictwo | 1.2 | 2.2 | |
| Barszcz | 6 |
Wytwarzanie | 7.2 | 13.2 | |
| Ciastko | 2 |
Wytwarzanie Handel |
0.4 | 2.4
| |
| Ciasto (kawałek) | 2 |
Wytwarzanie | 0.4 | 2.4 | |
| Ciasto (całe) | 14 |
Wytwarzanie | 2.8 | 16.8 | |
| Jabłko | 4 |
Skrzynie w lochach, twierdzach, wioskach i bonusowe skrzynie Zniszczone/zwiędłe liście dębu Handel |
2.4 | 6.4 | |
| Kawałek arbuza | 2 |
Rolnictwo Handel |
1.2 | 3.2 | |
| Marchewka | 3 |
Zabijanie zombie Rolnictwo |
4.8 | 7.8 | |
| Ryba tropikalna | 1 |
Łowienie | 0.2 | 1.2 | |
| Oko pająka | 2 |
Zabijanie pająków (zwykłych i jaskiniowych) Zabijanie wiedźm |
3.2 (100% szans na zatrucie. ) |
5.2 | |
| Owoc refrenusu | 4 |
Niszczenie roślin refrenusu | 2.4 | 6.4 | |
| Pieczona wołowina | 8 |
Pieczenie surowej wołowiny Podpalanie krów Handel |
12.8 | 20.8 | |
| Pieczony kurczak | 6 |
Pieczenie surowego kurczaka Podpalenie kurczaków Handel |
7.2 | 13.2 | |
| Pieczony łosoś | 6 |
Pieczenie surowego łososia | 9.6 | 15.6 | |
| Rozdymka | 1 |
Łowienie | 0.2 (Głód III przez 15 sekund. ) (Nudności II przez 15 sekund.) (Otrucie IV przez 60 sekund.) |
1.2 (-4.8) | |
| Słodkie jagody | 1 |
Zbieranie słodkich jagód Skrzynie w Wioskach |
? | ? | |
| Surowy łosoś | 2 |
Łowienie | 0.4 | 2.4 | |
| Suszony wodorost | 1 |
Suszenie wodorostu w piecu | 1,6 | 0,6 | |
| Pieczona wieprzowina | 8 |
Pieczenie surowej wieprzowiny Podpalenie świni Handel |
12.8 | 20.8 | |
| Pieczona baranina | 6 |
Pieczenie surowej baraniny | 9.6 | 15.6 | |
| Pieczony królik | 5 |
Pieczenie surowego królika | 6 | 11 | |
| Pieczony ziemniak | 6 |
Pieczenie ziemniaka | 7.2 | 13.2 | |
| Placek dyniowy | 8 |
Wytwarzanie Handel |
4.8 | 12.8 | |
| Zupa grzybowa | 6 |
Wytwarzanie Używanie miski na Mooshroomie |
7.2 | 13.2 | |
| Potrawka z królika | 10 |
Wytwarzanie | 12 | ? | |
| Surowy dorsz | 2 |
Łowienie | 1.2 | 3.2 | |
| Surowa wołowina | 3 |
Zabijanie krów | 1.8 | 4.8 | |
| Surowa baranina | 2 |
Zabijanie owiec | 1.2 | 3.2 | |
| Surowy królik | 3 |
Zabijanie królików | 1.8 | 4.8 | |
| Surowy kurczak | 2 |
Zabijanie kurczaków | 1.2 (30% szans na zatrucie pokarmowe. ) |
3.2 (2.075)[Nota 1] | |
| Surowa wieprzowina | 3 |
Zabijanie świń | 1.8 | 4.8 | |
| Trujący ziemniak | 2 |
Rolnictwo | 1.2 (100% szans na zatrucie.) |
3.2 | |
| Pieczony dorsz | 5 |
Pieczenie surowego dorsza | 6 | 11 | |
| Zgniłe mięso | 4 |
Zabijanie zombie i Zombie pigmanów Pustynne i dżunglowe świątynie |
0.8 (80% szans na zatrucie pokarmowe.) |
4.8 (1.8)[Nota 1] | |
| Ziemniak | 1 |
Zabijanie zombie Rolnictwo |
0.6 | 1.6 | |
| Złota marchewka | 6 |
Wytwarzanie | 14.4 | 20.4 | |
| Złote jabłko | 4 |
Wytwarzanie Skrzynie w lochach, twierdzach i piwnicach igla |
9.6 (Regeneracja zdrowia co 4 sekundy.) |
13.6 | |
| Zaklęte złote jabłko | 4 |
Skrzynie w lochach, twierdzach i piwnicach igla | 9.6 (Regeneracja zdrowia przez 30 sekund.) (Odporność przez 5 minut.) (Odporność na ogień przez 5 minut.) |
13.6 |
