Minecraft Wiki Polska:Projekty/Artykuł tygodnia: Różnice pomiędzy wersjami
dNie podano opisu zmian |
|||
| (Nie pokazano 8 wersji utworzonych przez 3 użytkowników) | |||
| Linia 1: | Linia 1: | ||
{{projekt archiwalny}} | |||
Niniejszy projekt powstał z myślą o aktualizacji i poprawie artykułów znajdujących się na tej Wiki. Cały czas mamy mało redaktorów, którzy zajmują się na bieżąco treściami z Minecraft Wiki Polskiej. Za pomocą tego przedsięwzięcia liczymy, że więcej osób będzie chciało pomóc nie tylko w tworzeniu artykułów, ale również aktualizowaniu ich. | Niniejszy projekt powstał z myślą o aktualizacji i poprawie artykułów znajdujących się na tej Wiki. Cały czas mamy mało redaktorów, którzy zajmują się na bieżąco treściami z Minecraft Wiki Polskiej. Za pomocą tego przedsięwzięcia liczymy, że więcej osób będzie chciało pomóc nie tylko w tworzeniu artykułów, ale również aktualizowaniu ich. | ||
| Linia 14: | Linia 16: | ||
! Nadesłał | ! Nadesłał | ||
|- | |- | ||
|53 | |||
| [[Alchemia]] | |||
| Świetny artykuł lecz wymaga jeszcze troche informacji. | |||
| [[Dyskusja użytkownika:JasiuMinecraft1|JasiuMinecraft1]] | |||
|- | |||
| 10 | |||
| [[Przyszłe aktualizacje]] | |||
| i inne z tej seri bo szybciej użytkownik nie znającej Minecraft wiki Polska strony odkryje nową aktualizację no i robota na nic | |||
| [[Dyskusja użytkownika:Eryk321|Eryk321]] | |||
|- | |||
| 9 | |||
| [[Kamień]] | |||
| Do poprawy: historia, crafting i galeria | |||
| [[Dyskusja użytkownika:Falibor|Falibor]] | |||
|- | |||
| 7 | |||
| [[Transport]] | |||
| Porównując do wersji angielskiej wypada tragicznie | |||
| [[Dyskusja użytkownika:Ktos4952|Ktos4952]] | |||
|- class="at_teraz" | |||
| 6 | |||
| [[Wilk]] | |||
| W stosunku do wersji angielskiej brakuje kilka działów takich jak trening | |||
| [[Dyskusja użytkownika:Mati-000|Mati000]] | |||
|- | |||
| 5 | |||
| [[Programy]] | |||
| Całość wymaga aktualizacji | |||
| [[Dyskusja użytkownika:Alex2422|Alex2422]] | |||
|- | |||
| 4 | |||
| [[Mapa (przedmiot)]] | |||
| Potrzebna duża aktualizacja | |||
| [[Dyskusja użytkownika:Cordylus|Cordylus]] | |||
|- | |||
| 3 | | 3 | ||
| [[Furtka]] | | [[Furtka]] | ||
| patrz en.Wiki | | patrz en.Wiki | ||
| [[Dyskusja użytkownika:Lewandowski|Lewandowski]] | | [[Dyskusja użytkownika:Lewandowski|Lewandowski]] | ||
|- | |- | ||
| 2 | | 2 | ||
| [[Drzewo]] | | [[Drzewo]] | ||
| dodać informacje o poszczególnych drzewach, dodać to, co jest na en.Wiki | | dodać informacje o poszczególnych drzewach, dodać to, co jest na en.Wiki | ||
| [[Dyskusja użytkownika:Lewandowski|Lewandowski]] | | [[Dyskusja użytkownika:Lewandowski|Lewandowski]] | ||
|- | |- | ||
| 1 | | 1 | ||
| [[Creative]] | | [[Creative]] | ||
Aktualna wersja na dzień 16:37, 10 maj 2025
| Ta strona opisuje projekt archiwalny. Prosimy o niezmienianie jej zawartości.
|
Niniejszy projekt powstał z myślą o aktualizacji i poprawie artykułów znajdujących się na tej Wiki. Cały czas mamy mało redaktorów, którzy zajmują się na bieżąco treściami z Minecraft Wiki Polskiej. Za pomocą tego przedsięwzięcia liczymy, że więcej osób będzie chciało pomóc nie tylko w tworzeniu artykułów, ale również aktualizowaniu ich.
Minecraft się bardzo szybko rozwija, nasza Wiki jednak znacznie wolniej. Są tworzone nowe artykuły, ale te starsze odchodzą nie raz w zapomnienie stając się zdezaktualizowaną treścią.
W skrócie, projekt ten będzie co tydzień prezentował inny artykuł, który trzeba poprawić. Do projektu będą wybierane artykuły, które potrzebują aktualizacji, rozbudowy, poprawy m.in. wikikodu, gramatyki itd.
Propozycje artykułów można składać tutaj.
Artykuły tygodnia
| Tydzień roku | Artykuł | Wymaga poprawy | Nadesłał |
|---|---|---|---|
| 53 | Alchemia | Świetny artykuł lecz wymaga jeszcze troche informacji. | JasiuMinecraft1 |
| 10 | Przyszłe aktualizacje | i inne z tej seri bo szybciej użytkownik nie znającej Minecraft wiki Polska strony odkryje nową aktualizację no i robota na nic | Eryk321 |
| 9 | Kamień | Do poprawy: historia, crafting i galeria | Falibor |
| 7 | Transport | Porównując do wersji angielskiej wypada tragicznie | Ktos4952 |
| 6 | Wilk | W stosunku do wersji angielskiej brakuje kilka działów takich jak trening | Mati000 |
| 5 | Programy | Całość wymaga aktualizacji | Alex2422 |
| 4 | Mapa (przedmiot) | Potrzebna duża aktualizacja | Cordylus |
| 3 | Furtka | patrz en.Wiki | Lewandowski |
| 2 | Drzewo | dodać informacje o poszczególnych drzewach, dodać to, co jest na en.Wiki | Lewandowski |
| 1 | Creative | naprawdę wiele do zrobienia p. en.Wiki | Lewandowski |
| 52 | Ciastko | Brakuje trochę info, które są na en.Wiki | Lewandowski |
| 51 | Blok poleceń | Dodanie informacji, które znajdują się na angielskiej Wiki | Lewandowski |
| 50 | Bałwan | Zaktualizowanie i dodanie informacji z angielskiej Wiki | Lewandowski |
| 49 | Chunk | Jest bardzo krótki i nie ma w nim kilku informacji | Aro567 |
| 48 | Bloki techniczne | Brakuje w nim kilku bloków, które są w ang. wiki | Aro567 |
| 47 | Rozmnażanie zwierząt | Brakuje opisu mechaniki i kilku innych informacji | Alex2422 |
| 46 | Modyfikacje | Jest bardzo mało modów w porównaniu z angielską wiki, brakuje też wielu informacji. | Krzan20 |
| 45 | Nożyce | Jest bardzo krótki, oraz nie posiada wielu elementów, które są w angielskiej wiki. | Krzan20 |
| 44 | Moby | Nie ma w nim kilku elementów, które są na angielskiej wiki. | Aro567 |
| 43 | Spawn | Jest bardzo krótki i nie ma wielu ważnych informacji. | Alex2422 |
| 42 | ID | Trzeba poprawić i zaktualizować praktycznie wszystko. Artykuł zatrzymał sie na poziomie Bety 1.6. W dodatku brakuje tam wielu istotnych informacji figurujących w angielskiej wersji! | Cordylus |
| 41 | Biom | ujednolicenie z angielską wersją | Lewandowski |