Użytkownik:TheTNT1500/Stary: Różnice pomiędzy wersjami

Z Minecraft Wiki Polska
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
TheTNT1500 (dyskusja | edycje)
Wieża
d →‎Historia: replaced: minecraft-pl.gamepedia.com → minewiki.pl
 
(Nie pokazano 51 wersji utworzonych przez 5 użytkowników)
Linia 1: Linia 1:
{{Nieaktywny}}
{{Archiwalny}}
== Krótka informacja ==
== Krótka informacja ==
Jestem Bartosz mam ** (tajemnica) lat i mieszkam w [[wikipedia:Dukla|Dukli]]<ref>Obecnie mieszkam w [[wikipedia:Cergowa|Cergowie]].</ref>
Jestem Bartosz mam ** (tajemnica) lat i mieszkam w [[wikipedia:Dukla|Dukli]]<ref>Obecnie mieszkam w [[wikipedia:Cergowa|Cergowie]].</ref>
==Użytkownik==
 
Mam te konto od 10.11.2015 choć zamierzałem już je założyć 19.04.2015.
== Użytkownik ==
Posiadam to konto od 10 listopada 2015, choć zamierzałem już je stworzyć 19 kwietnia 2015.
 
=== Czemu założyłem ? ===
=== Czemu założyłem ? ===
Założyłem, bo jestem fanem minecrafta i postanowiłem edytować tą wiki.
Założyłem, bo jestem fanem [[Minecraft|Minecrafta]] i postanowiłem edytować tą wiki.
== Gry ==
Na razie gram tylko w minecrafta.
=== Minecraft ===
=== Minecraft ===
Gram w niego od 2013 ale nie mam konta premium. Za czołem grać na wersji 1.5.2
Gram w niego od 2013 ale nie mam konta premium. Zacząłem grać na wersji 1.5.2. Niestety mam coś popsutego i mogę grać tylko do wersji 1.6.4.<ref>Okazało się, że wersje Minecrafta od 1.6.4 wzwyż nie wspierają Windowsa Vistę, którego wtedy miałem. Aktualnie już nie mam tego problemu. Po za tym, mam już premium :P</ref>


== Wieża ==
== Wieża<ref name="T">Większość rzeczy może być nieaktualna</ref> ==
{| class="wikitable"
{| class="wikitable"
!{{user polak}}
!{{user polak}}
|-
|-
!{{Userbox|[[Plik:50px-POL Dukla COA.svg.png]]|Użytkownik mieszka w Dukli.}}
!{{Userbox|[[Plik:50px-POL Dukla COA.svg.png]]|Użytkownik mieszka w Dukli.|tło1 = white|tło2 = yellow}}
|-
|-
|{{user pl}}
|{{user pl}}
|-
|-
|{{user m}}
|{{user m}}
|-
|{{Userbox|04.10.????|Ten użytkownik ma urodziny 4 października|tło1 = Green|tło2 = Blue}}
|-
|-
|{{User chętnie edytuje}}
|{{User chętnie edytuje}}
Linia 25: Linia 31:
|-
|-
|{{User Windows Vista}}
|{{User Windows Vista}}
|-
|{{User laptop}}
|-
|-
|{{User za mało}}
|{{User za mało}}
|-
|{{Uzależniony od Minecrafta}}
|-
|{{Uzależniony od Wiki}}
|-
|{{Userbox|[[Plik:Ziemia.png|37px]]|Ten minepedysta, jeżeli źle zedytuje to prosi o wyrozumiałość}}
|-
|{{User Firefox}}
|-
|{{Userbox|[[Plik:Pajęczyna.png|37px]]|Ten minepedysta jest już nieaktywny}}
|-
|{{Userbox|[[Plik:Flaga gb.png|30px]]|<small>Go to the page user in the English Minecraft Wiki. →</small>
<br>
[[:en:User:TheTNT1500|TheTNT1500]]
<br>
<small>← Przejdź do strony tego użytkownika w angielskiej Minecraft Wiki.</small>}}
|-
|{{Userbox|[[Plik:Flaga niemiecka.jpg|30px]]|<small>Przejdź do niemieckiej strony tego użytkownika Minecraft Wiki→</small>
<br>
[[:de:Benutzer:TheTNT1500|TheTNT1500]]
<br>
<small>← Przejdź do niemieckiej strony tego użytkownika Minecraft Wiki.</small>}}
|}
|}


== Podpis ==
== Podpis ==
Mój obecny podpis [[Plik:TNT.png|25px]] [[Użytkownik:TheTNT1500|<font color="#008000">'''The'''</font><font color="#0099cc">'''TNT'''</font><font color="silver">'''1500'''</font>]]  [[Plik:TNT.png|25px]] 12:54, 9 maj 2016 (UTC)
Mój obecny podpis [[Plik:TNT.png|25px|link=Dyskusja użytkownika:TheTNT1500]] [[Użytkownik:TheTNT1500|<font color="#008000">'''The'''</font><font color="blue">'''TNT'''</font><font color="silver">'''1500'''</font>]]  [[Plik:TNT.png|25px|link=Specjalna:Wkład/TheTNT1500]] 10:56, 28 sty 2017 (UTC)
 
== Historia ==
{{Historia|Przed założeniem konta.|link = none}}
{{Historia||19 kwietnia 2015|Dowiedzenie się o wiki.|link = none}}
{{Historia|Po założeniu konta|link = none}}
{{Historia||10 listopad 2015|Założenie konta i pierwsza edycja artykułu [[Kula Smoka]]|link = none}}
{{Historia||11 listopad 2015|Pierwszy artykuł [[Statek Endu]], pierwsza dyskusja [[Dyskusja użytkownika:JasiuMinecraft1]] ‎ i 100 edycji|link = none}}
{{Historia||17 listopad 2015|Pierwszy plik: [http://minewiki.pl/Plik:Modowy_bug_.png Plik:Modowy bug .png]|link = none}}
{{Historia||2 grudnia 2015 - 18 stycznia 2016|Długa przerwa|link = none}}
{{Historia||18 stycznia - 1 marca 2016|Druga długa przerwa|link = none}}
{{Historia||9 marca 2016|200 edycji|link = none}}
{{Historia||15 marca - 10 kwietnia|W tych dniach działy się rzeczy bliżej nie określone|link = none}}
{{Historia||12-29 kwietnia 2016|Trzecia długa przerwa.|link = none}}{{Historia||2 maj 2016|300 edycji|link = none}}
{{Historia||6 maj 2016|400 edycji|link = none}}
{{Historia||18 maj 2016|Założenie angielskiego konta.|link = none}}
{{Historia||19 maj 2016|500 edycji|link = none}}
{{Historia||24 maj 2016|Założenie niemieckiego konta.|link = none}}
{{Historia||26 maja 2016|Otrzymanie medalu "aktywny minepedysta" i 600 edycji.|link = none}}
{{Historia|| 15 stycznia 2017 |1000 edycji.|link = none}}
{{Historia|| 22 stycznia 2017 |Ostatnia strona - [[Latające wyspy]]|link = none}}
{{Historia|| 28 stycznia 2017 |Ostatnia edycja - [[Ocean lawy]]|link = none}}
{{Historia|| 3 grudnia 2017 |Przejście na wikipedia|link = none}}
{{Historia|| 9 grudnia 2019 |Tymczasowy powrót (parę edycji i tyle).|link = none}}
{{Historia|foot}}


== Opiekuję ==
== Opiekuję ==
* [[MinecraftPolska]]<ref name=":0" />
* [[MinecraftPolska]]<ref name=":0">Stan z 18.05.2016</ref>
* [[Purpose]]<ref name=":0" />
* [[Purpose]]<ref name=":0" />
* [[Mandzio]]<ref name=":0" />
== Utworzone strony ==
{| class="wikitable collapsible collapsed"
! Utworzone strony (nie dotyczy przekierowań, których jest cała masa i stron dyskusji)
|-
|
* [[Latające wyspy]]
* [[Drzewo (ujednoznacznienie)]]
* [[Skrzynia (ujednoznacznienie)]]
* [[Kość (ujednoznacznienie)]]
* [[Blok kości]]
* [[Ocean lawy]]
* [[Burak (ujednoznacznienie)]]
* [[Pszenica (ujednoznacznienie)]]
* [[Jajo (ujednoznacznienie)]] ‎
* [[Szmaragd (ujednoznacznienie)]]
* [[Kwarc (ujednoznacznienie)]]
* [[Steve (ujednoznacznienie)]]
* [[Niedźwiedź polarny]]
* [[Szkielet (ujednoznacznienie)]]
* [[Purpose]]
* [[Brama Kresu (ujednoznacznienie)]]
* [[Screenshot]]
* [[Brama Kresu]]
* [[Szkieletowa pułapka]]
* [[Statek Endu]]
|}
== Moje pliki ==
{| class="wikitable collapsible collapsed"
! Przesłane pliki
|-
|
* [[:Plik:Zombie2dynie.png]] [[Plik:Zombie2dynie.png|80px]]
* [[:Plik:Flaga niemiecka.jpg]] [[Plik:Flaga niemiecka.jpg|80px]]
* [[:Plik:Windows Vista logo.png]] [[Plik:Windows Vista logo.png|80px]]
* [[:Plik:Awatar Purpose'a.jpg]] [[Plik:Awatar Purpose'a.jpg|80px]]
* [[:Plik:Czerwony grzyb netherowy.png]] [[Plik:Czerwony grzyb netherowy.png|80px]]
* [[:Plik:Ocean lawy.png]] [[Plik:Ocean lawy.png|80px]]
* [[:Plik:Głowa niedźwiedzia.png]] [[Plik:Głowa niedźwiedzia.png]]
* [[:Plik:50px-POL Dukla COA.svg.png]] [[Plik:50px-POL Dukla COA.svg.png|80px]]
* [[:Plik:Modowy bug .png]] [[Plik:Modowy bug .png|80px]]
|}
== Skróty ==
* pop - poprawka
* styl - poprawa stylistyczna
* lit - poprawa literówki
* akt - aktualizacja
* cie - ciekawostki
* p - plik
* Ns - nowa strona
* Odp - odpowiedź
* Sz - szablon
* Kat - kategoria


== Ciekawostka ==
== Ciekawostka ==


* Mam naprawdę ok.5300pkt<ref name=":0">Stan pkt z 06.05.2016</ref> (w osiągnięciach) lecz wedłuk wiki mam ok.4700pkt.<ref name=":0" />
* W moim podpisie gdy klikniesz na lewe TNT to przeniesie cię do mojej dyskusji. Gdy klikniesz na prawe to do moich edycji ☺.
* Nie wiem dla czemu ale mam już ponad 1000 edycji a mi nie przyznano redaktora<ref>Wyjaśnienie. Powodem braku jest ban z 2016 roku, który mi uniemożliwił dostanie redaktora.</ref>.
* Aktualnie ten minepedysta jest redaktorem na Polskiej Wikipedii. [https://pl.wikipedia.org/wiki/Wikipedysta:TheTNT1500 Sprawdź].


{{Przypisy}}
{{Przypisy}}
{{Odznaczenia|2}}
[[en:User:TheTNT1500]]
[[de:Benutzer:TheTNT1500]]

Aktualna wersja na dzień 02:32, 27 sty 2025

TheTNT1500/Stary jest nieaktywny.
Użytkownik TheTNT1500/Stary jest nieaktywny na Minecraft Wiki Polska już od dłuższego czasu i może nie odpowiadać na zadane mu pytania. Prosimy nie zmieniać zawartości tej strony.
CommentCSS.png/7
To jest strona archiwalna
Prosimy o niezmienianie jej zawartości!

Krótka informacja

Jestem Bartosz mam ** (tajemnica) lat i mieszkam w Dukli[1]

Użytkownik

Posiadam to konto od 10 listopada 2015, choć zamierzałem już je stworzyć 19 kwietnia 2015.

Czemu założyłem ?

Założyłem, bo jestem fanem Minecrafta i postanowiłem edytować tą wiki.

Minecraft

Gram w niego od 2013 ale nie mam konta premium. Zacząłem grać na wersji 1.5.2. Niestety mam coś popsutego i mogę grać tylko do wersji 1.6.4.[2]

Wieża[3]

Ten użytkownik jest Polakiem.
Użytkownik mieszka w Dukli.
pl Język polski jest ojczystym dla tego minepedysty.

Ten minepedysta jest mężczyzną.
04.10.???? Ten użytkownik ma urodziny 4 października
Ten minepedysta chętnie edytuje artykuły w Minecraft Wiki.

Ten użytkownik używa systemu operacyjnego Windows.

Ten minepedysta używa systemu operacyjnego Windows Vista.

Ten użytkownik używa laptopa.
Ten użytkownik uważa, że 1481 artykułów to nadal za mało.
Ten użytkownik jest uzależniony od Minecrafta.
Ten użytkownik jest uzależniony od Minecraft Wiki.
Ten minepedysta, jeżeli źle zedytuje to prosi o wyrozumiałość

Ten użytkownik używa przeglądarki internetowej Firefox.
Ten minepedysta jest już nieaktywny
Go to the page user in the English Minecraft Wiki. →


TheTNT1500
← Przejdź do strony tego użytkownika w angielskiej Minecraft Wiki.

Przejdź do niemieckiej strony tego użytkownika Minecraft Wiki→


TheTNT1500
← Przejdź do niemieckiej strony tego użytkownika Minecraft Wiki.

Podpis

Mój obecny podpis TheTNT1500 10:56, 28 sty 2017 (UTC)

Historia

Przed założeniem konta.
19 kwietnia 2015Dowiedzenie się o wiki.
Po założeniu konta
10 listopad 2015Założenie konta i pierwsza edycja artykułu Kula Smoka
11 listopad 2015Pierwszy artykuł Statek Endu, pierwsza dyskusja Dyskusja użytkownika:JasiuMinecraft1 ‎ i 100 edycji
17 listopad 2015Pierwszy plik: Plik:Modowy bug .png
2 grudnia 2015 - 18 stycznia 2016Długa przerwa
18 stycznia - 1 marca 2016Druga długa przerwa
9 marca 2016200 edycji
15 marca - 10 kwietniaW tych dniach działy się rzeczy bliżej nie określone
12-29 kwietnia 2016Trzecia długa przerwa.
2 maj 2016300 edycji
6 maj 2016400 edycji
18 maj 2016Założenie angielskiego konta.
19 maj 2016500 edycji
24 maj 2016Założenie niemieckiego konta.
26 maja 2016Otrzymanie medalu "aktywny minepedysta" i 600 edycji.
15 stycznia 20171000 edycji.
22 stycznia 2017Ostatnia strona - Latające wyspy
28 stycznia 2017Ostatnia edycja - Ocean lawy
3 grudnia 2017Przejście na wikipedia
9 grudnia 2019Tymczasowy powrót (parę edycji i tyle).

Opiekuję

Utworzone strony

Moje pliki

Skróty

  • pop - poprawka
  • styl - poprawa stylistyczna
  • lit - poprawa literówki
  • akt - aktualizacja
  • cie - ciekawostki
  • p - plik
  • Ns - nowa strona
  • Odp - odpowiedź
  • Sz - szablon
  • Kat - kategoria

Ciekawostka

  • W moim podpisie gdy klikniesz na lewe TNT to przeniesie cię do mojej dyskusji. Gdy klikniesz na prawe to do moich edycji ☺.
  • Nie wiem dla czemu ale mam już ponad 1000 edycji a mi nie przyznano redaktora[5].
  • Aktualnie ten minepedysta jest redaktorem na Polskiej Wikipedii. Sprawdź.


Przypisy

Poniżej znajduje się lista przypisów na tej stronie.

  1. Obecnie mieszkam w Cergowie.
  2. Okazało się, że wersje Minecrafta od 1.6.4 wzwyż nie wspierają Windowsa Vistę, którego wtedy miałem. Aktualnie już nie mam tego problemu. Po za tym, mam już premium :P
  3. Większość rzeczy może być nieaktualna
  4. 4,0 4,1 4,2 Stan z 18.05.2016
  5. Wyjaśnienie. Powodem braku jest ban z 2016 roku, który mi uniemożliwił dostanie redaktora.

Odznaczenia

Za małe, ale ważne edycje