View at: Szablon:Przedmioty/zawartość [edytuj]
Bryłka żelaza: Różnice pomiędzy wersjami
Przejdź do nawigacji
Przejdź do wyszukiwania
| [wersja nieprzejrzana] | [wersja nieprzejrzana] |
dNie podano opisu zmian |
Nie podano opisu zmian |
||
| Linia 60: | Linia 60: | ||
|A3= Bryłka żelaza |B3= Bryłka żelaza |C3= Bryłka żelaza | |A3= Bryłka żelaza |B3= Bryłka żelaza |C3= Bryłka żelaza | ||
|Output= Latarnia | |Output= Latarnia | ||
}} | |||
|-align="center" | |||
| '''[[Bryłka żelaza]]'''<br>+<br>'''[[Sztabka żelaza]]''' | |||
|{{Grid/Crafting Table | |||
|A1= |B1= Bryłka żelaza |C1= | |||
|A2= |B2= Sztabka żelaza |C2= | |||
|A3= |B3= Bryłka żelaza |C3= | |||
|Output= Łańcuch | |||
}} | }} | ||
|} | |} | ||
Wersja z 20:03, 8 sty 2023
Bryłka żelaza (ang. Iron nugget) – przedmiot oraz materiał.
Otrzymywanie
Wytwarzanie
| Składniki | Wejście » Wyjście | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Sztabka żelaza |
|
Przetapianie
| Składniki | Wejście » Wyjście | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| Żelazny miecz lub Żelazne narzędzia lub Żelazna zbroja lub Kolczuga lub Żelazna zbroja końska |
|
Zastosowanie
Wytwarzanie
| Składniki | Wejście » Wyjście | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bryłka żelaza |
| ||||||||||||
| Bryłka żelaza + Pochodnia |
| ||||||||||||
| Bryłka żelaza + Sztabka żelaza |
|
Historia
| Pełna wersja | |||||
|---|---|---|---|---|---|
| 1.11.1 | 16w50a | Dodano bryłkę żelaza. | |||
| 1.14 | 18w46a | Od teraz można użyć bryłki żelaza do stworzenia latarni. | |||
| Pocket Edition Beta | |||||
| 1.1 | build 1 | Dodano bryłkę żelaza. | |||
| Console Edition | |||||
| TU53 | CU43 | 1.49 | Dodano bryłkę żelaza. | ||
Ciekawostki
- Bryłka żelaza nie jest tak samo obrócona jak bryłka złota (
), ponieważ można by ją łatwo pomylić z łzą ghasta (
). - Nie da się otrzymać bryłki żelaza z przetapiania krzesiwa lub nożyc, choć są to narzędzia wytwarzane z żelaza.
