Użytkownik:BartoszKonkol/sandbox/Modyfikacje/Virtual World/Historia wersji: Różnice pomiędzy wersjami

Z Minecraft Wiki Polska
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
Linia 11: Linia 11:
!            Lista zmian
!            Lista zmian
!width="100"| Uwagi
!width="100"| Uwagi
|-
|- <!-- Initial 1.3 -->
| <p align="center">#003
| <p align="center">#003
| Virtual World Initial 1.3
| Virtual World Initial 1.3
Linia 30: Linia 30:
***[[ekwipunek]]
***[[ekwipunek]]
***ikony
***ikony
{| class="wikitable collapsible collapsed"
!Poprawki
|-
|
*Istota człekokształtna rusza losowo głową (podczas "błąkania się" oraz stania).
*Ulepszony tęczowy blok można przeskoczyć tylko z rozbiegu.
*Poprawiono odnośniki w głównej klasie moda (sterujące nowymi elementami) do API (ModLoader oraz Minecraft Forge)
*Zmieniono grafikę gry:
**okno ładowania (usunięto tabele "Informacje")
**ruchome tło w głównym menu (dodano deseń oparty na teksturze pnączy z Minecraft InDev)
**logo Minecraft'a (przesunięto o 10pixeli w lewo, względem poprzedniej wersji; przesunięto o 20pixeli w lewo względem oryginalnego Minecraft'a)
*Kilka innych, mało ważnych poprawek.
|-
|}
{| class="wikitable collapsible collapsed"
!Naprawione błędy
|-
|
*{{../Błąd|000003}} Po wejściu (na wysokości głowy) w bok Zabójczego bloku, wejdziemy do niego.<br><nowiki><<<błąd naprawiony częściowo>>></nowiki>
*{{../Błąd|000004}} 60% prób wskoczenia na Ulepszony tęczowy blok kończy się odepchnięciem w tył.
*{{../Błąd|040000}} Tęczowa Łąka generuje się zbyt często (w okolicach 1000 kratek od spawnu, znajduje się co najmniej jeden tęczowy biom - jest to błąd).<br><nowiki><<<błąd naprawiony częściowo>>></nowiki>
|-
|}
{| class="wikitable collapsible collapsed"
!Znane błędy
|-
|
*{{../Błąd|000003}} Po wejściu (na wysokości głowy) w bok Zabójczego bloku, wejdziemy do niego.<br><nowiki><<<błąd naprawiony częściowo>>></nowiki>
*{{../Błąd|040000}} Tęczowa Łąka generuje się zbyt często (w okolicach 1000 kratek od spawnu, znajduje się co najmniej jeden tęczowy biom - jest to błąd).<br><nowiki><<<błąd naprawiony częściowo>>></nowiki>
|-
|}
| {{tc|częściowo|''brak''}}
| {{tc|częściowo|''brak''}}
|-
|- <!-- Initial 1.2 -->
| <p align="center">#002
| <p align="center">#002
| Virtual World Initial 1.2
| Virtual World Initial 1.2
Linia 53: Linia 84:
|-
|-
|  
|  
*
*Istota człekokształtna chodzi za graczem jeżeli ma on w ręce Wodny diament.
*Odcień tekstury ziemi na bokach Zabójczego bloku zmienia się wraz z zmianą biomu (tak jak zwykła ziemia).
*Poprawiono prędkość Istoty człekokształtnej, zależną od sytuacji.
*Kilka innych, mało ważnych poprawek.
|-
|-
|}
|}
{| class="wikitable collapsible collapsed"
{| class="wikitable collapsible collapsed"
!Naprawione błędy
!Naprawione błędy
Linia 73: Linia 106:
|-
|-
|  
|  
*{{../Błąd|000003}}  
*{{../Błąd|000003}} Po wejściu (na wysokości głowy) w bok Zabójczego bloku, wejdziemy do niego.
*{{../Błąd|000004}}  
*{{../Błąd|000004}} 60% prób wskoczenia na Ulepszony tęczowy blok kończy się odepchnięciem w tył.
*{{../Błąd|000002}}  
*{{../Błąd|040000}} Tęczowa Łąka generuje się zbyt często (w okolicach 1000 kratek od spawnu, znajduje się co najmniej jeden tęczowy biom - jest to błąd).
|-
|-
|}
|}
| {{tc|częściowo|''brak''}}
| {{tc|częściowo|''brak''}}
|-
|- <!-- Initial 1.1 -->
| <p align="center">#001
| <p align="center">#001
| Virtual World Initial 1.1
| Virtual World Initial 1.1

Wersja z 20:05, 8 sty 2014


Treść strony Historia wersji nie jest wspierana przez Mojang Studios ani Minecraft Wiki. Strona opisuje element stworzony przez społeczność gry.
Modyfikacja
Artykuł Historia wersji dotyczy modyfikacji. To nie występuje w grze!

Initial

Numer Nazwa Wersja Zgodne z wersją gry Minecraft Data wydania Lista zmian Uwagi

#003

Virtual World Initial 1.3

Initial 1.3
VW-003_MC-1.5.1

Błąd Lua: expandTemplate: template "Table Choice" does not exist.

9 kwietnia 2013 r.

brak

#002

Virtual World Initial 1.2

Initial 1.2
VW-002_MC-1.5.1

Błąd Lua: expandTemplate: template "Table Choice" does not exist.

30 marca 2013 r.

brak

#001

Virtual World Initial 1.1

Initial 1.1
VW-001_MC-1.5

Błąd Lua: expandTemplate: template "Table Choice" does not exist.

23 marca 2013 r.

brak



Virtual World • Virtual World Server • Nowe elementy • Receptury wytwarzania • Historia wersji • Instrukcja instalacji • Poradniki • Autorzy