*Istota człekokształtna rusza losowo głową (podczas "błąkania się" oraz stania).
*Ulepszony tęczowy blok można przeskoczyć tylko z rozbiegu.
*Poprawiono odnośniki w głównej klasie moda (sterujące nowymi elementami) do API (ModLoader oraz Minecraft Forge)
*Zmieniono grafikę gry:
**okno ładowania (usunięto tabele "Informacje")
**ruchome tło w głównym menu (dodano deseń oparty na teksturze pnączy z Minecraft InDev)
**logo Minecraft'a (przesunięto o 10pixeli w lewo, względem poprzedniej wersji; przesunięto o 20pixeli w lewo względem oryginalnego Minecraft'a)
*Kilka innych, mało ważnych poprawek.
|-
|}
{| class="wikitable collapsible collapsed"
!Naprawione błędy
|-
|
*{{../Błąd|000003}} Po wejściu (na wysokości głowy) w bok Zabójczego bloku, wejdziemy do niego.<br><nowiki><<<błąd naprawiony częściowo>>></nowiki>
*{{../Błąd|000004}} 60% prób wskoczenia na Ulepszony tęczowy blok kończy się odepchnięciem w tył.
*{{../Błąd|040000}} Tęczowa Łąka generuje się zbyt często (w okolicach 1000 kratek od spawnu, znajduje się co najmniej jeden tęczowy biom - jest to błąd).<br><nowiki><<<błąd naprawiony częściowo>>></nowiki>
|-
|}
{| class="wikitable collapsible collapsed"
!Znane błędy
|-
|
*{{../Błąd|000003}} Po wejściu (na wysokości głowy) w bok Zabójczego bloku, wejdziemy do niego.<br><nowiki><<<błąd naprawiony częściowo>>></nowiki>
*{{../Błąd|040000}} Tęczowa Łąka generuje się zbyt często (w okolicach 1000 kratek od spawnu, znajduje się co najmniej jeden tęczowy biom - jest to błąd).<br><nowiki><<<błąd naprawiony częściowo>>></nowiki>
|-
|}
| {{tc|częściowo|''brak''}}
| {{tc|częściowo|''brak''}}
|-
|- <!-- Initial 1.2 -->
| <p align="center">#002
| <p align="center">#002
| Virtual World Initial 1.2
| Virtual World Initial 1.2
Linia 53:
Linia 84:
|-
|-
|
|
*
*Istota człekokształtna chodzi za graczem jeżeli ma on w ręce Wodny diament.
*Odcień tekstury ziemi na bokach Zabójczego bloku zmienia się wraz z zmianą biomu (tak jak zwykła ziemia).
*Poprawiono prędkość Istoty człekokształtnej, zależną od sytuacji.
*Kilka innych, mało ważnych poprawek.
|-
|-
|}
|}
{| class="wikitable collapsible collapsed"
{| class="wikitable collapsible collapsed"
!Naprawione błędy
!Naprawione błędy
Linia 73:
Linia 106:
|-
|-
|
|
*{{../Błąd|000003}}
*{{../Błąd|000003}} Po wejściu (na wysokości głowy) w bok Zabójczego bloku, wejdziemy do niego.
*{{../Błąd|000004}}
*{{../Błąd|000004}} 60% prób wskoczenia na Ulepszony tęczowy blok kończy się odepchnięciem w tył.
*{{../Błąd|000002}}
*{{../Błąd|040000}} Tęczowa Łąka generuje się zbyt często (w okolicach 1000 kratek od spawnu, znajduje się co najmniej jeden tęczowy biom - jest to błąd).
|-
|-
|}
|}
| {{tc|częściowo|''brak''}}
| {{tc|częściowo|''brak''}}
|-
|- <!-- Initial 1.1 -->
| <p align="center">#001
| <p align="center">#001
| Virtual World Initial 1.1
| Virtual World Initial 1.1
Wersja z 20:05, 8 sty 2014
Treść strony Historia wersji nie jest wspierana przez Mojang Studios ani Minecraft Wiki. Strona opisuje element stworzony przez społeczność gry.
Modyfikacja
Artykuł Historia wersji dotyczy modyfikacji. To nie występuje w grze!
Istota człekokształtna rusza losowo głową (podczas "błąkania się" oraz stania).
Ulepszony tęczowy blok można przeskoczyć tylko z rozbiegu.
Poprawiono odnośniki w głównej klasie moda (sterujące nowymi elementami) do API (ModLoader oraz Minecraft Forge)
Zmieniono grafikę gry:
okno ładowania (usunięto tabele "Informacje")
ruchome tło w głównym menu (dodano deseń oparty na teksturze pnączy z Minecraft InDev)
logo Minecraft'a (przesunięto o 10pixeli w lewo, względem poprzedniej wersji; przesunięto o 20pixeli w lewo względem oryginalnego Minecraft'a)
Kilka innych, mało ważnych poprawek.
Naprawione błędy
[VW000003] Po wejściu (na wysokości głowy) w bok Zabójczego bloku, wejdziemy do niego. Po wejściu (na wysokości głowy) w bok Zabójczego bloku, wejdziemy do niego. <<<błąd naprawiony częściowo>>>
[VW000004] 60% prób wskoczenia na Ulepszony tęczowy blok kończy się odepchnięciem w tył. 60% prób wskoczenia na Ulepszony tęczowy blok kończy się odepchnięciem w tył.
[VW040000] Tęczowa Łąka generuje się zbyt często (w okolicach 1000 kratek od spawnu, znajduje się co najmniej jeden tęczowy biom - jest to błąd). Tęczowa Łąka generuje się zbyt często (w okolicach 1000 kratek od spawnu, znajduje się co najmniej jeden tęczowy biom - jest to błąd). <<<błąd naprawiony częściowo>>>
Znane błędy
[VW000003] Po wejściu (na wysokości głowy) w bok Zabójczego bloku, wejdziemy do niego. Po wejściu (na wysokości głowy) w bok Zabójczego bloku, wejdziemy do niego. <<<błąd naprawiony częściowo>>>
[VW040000] Tęczowa Łąka generuje się zbyt często (w okolicach 1000 kratek od spawnu, znajduje się co najmniej jeden tęczowy biom - jest to błąd). Tęczowa Łąka generuje się zbyt często (w okolicach 1000 kratek od spawnu, znajduje się co najmniej jeden tęczowy biom - jest to błąd). <<<błąd naprawiony częściowo>>>
brak
#002
Virtual World Initial 1.2
Initial 1.2 VW-002_MC-1.5.1
Błąd Lua: expandTemplate: template "Table Choice" does not exist.
Istota człekokształtna chodzi za graczem jeżeli ma on w ręce Wodny diament.
Odcień tekstury ziemi na bokach Zabójczego bloku zmienia się wraz z zmianą biomu (tak jak zwykła ziemia).
Poprawiono prędkość Istoty człekokształtnej, zależną od sytuacji.
Kilka innych, mało ważnych poprawek.
Naprawione błędy
[VW000000] Po wejściu w Zabójczy blok, wpadniemy do niego, a następnie zostaniemy przeniesieni na jego krawędzie. Po wejściu w Zabójczy blok, wpadniemy do niego, a następnie zostaniemy przeniesieni na jego krawędzie.
[VW000001] Nie można przeskoczyć Zabójczego bloku (zostaniemy cofniecie w tył). Nie można przeskoczyć Zabójczego bloku (zostaniemy cofniecie w tył).
[VW000002] Po położeniu dwóch Zabójczych bloków obok siebie (po przekątnej), i stanięciu miedzy nimi, zaczniemy się szybko przemieszczać miedzy ściankami bloków (zaczniemy się "trząś"). Po położeniu dwóch Zabójczych bloków obok siebie (po przekątnej), i stanięciu miedzy nimi, zaczniemy się szybko przemieszczać miedzy ściankami bloków (zaczniemy się "trząś").
[VW010000] Po zabiciu Istoty człekokształtnej, wyleci z niej od 0 do 2 Mózgów (powinny wypaść od 0 do 1). Po zabiciu Istoty człekokształtnej, wyleci z niej od 0 do 2 Mózgów (powinny wypaść od 0 do 1).
[VW020000] Istota człekokształtna nie posiada poprawnej nazwy (pisze "entity.Human.name"). Istota człekokształtna nie posiada poprawnej nazwy (pisze "entity.Human.name").
[VW030000] Podczas ładowania gry, pokazuje się (w konsoli ładowania) monit o braku tekstury Białego bloku. Podczas ładowania gry, pokazuje się (w konsoli ładowania) monit o braku tekstury Białego bloku.
Znane błędy
[VW000003] Po wejściu (na wysokości głowy) w bok Zabójczego bloku, wejdziemy do niego. Po wejściu (na wysokości głowy) w bok Zabójczego bloku, wejdziemy do niego.
[VW000004] 60% prób wskoczenia na Ulepszony tęczowy blok kończy się odepchnięciem w tył. 60% prób wskoczenia na Ulepszony tęczowy blok kończy się odepchnięciem w tył.
[VW040000] Tęczowa Łąka generuje się zbyt często (w okolicach 1000 kratek od spawnu, znajduje się co najmniej jeden tęczowy biom - jest to błąd). Tęczowa Łąka generuje się zbyt często (w okolicach 1000 kratek od spawnu, znajduje się co najmniej jeden tęczowy biom - jest to błąd).
brak
#001
Virtual World Initial 1.1
Initial 1.1 VW-001_MC-1.5
Błąd Lua: expandTemplate: template "Table Choice" does not exist.
Dodano specjalne właściwości bloków (tekstury, świecenie, twardość, odgłosy chodzenia, ustawienia materiałów bloków, generowanie w rudach, odbieranie po zbliżeniu się do bloku określonej ilości żyć) do bloków dodanych do modyfikacji w bieżącej wersji.
[VW000000] Po wejściu w Zabójczy blok, wpadniemy do niego, a następnie zostaniemy przeniesieni na jego krawędzie. Po wejściu w Zabójczy blok, wpadniemy do niego, a następnie zostaniemy przeniesieni na jego krawędzie.
[VW000001] Nie można przeskoczyć Zabójczego bloku (zostaniemy cofniecie w tył). Nie można przeskoczyć Zabójczego bloku (zostaniemy cofniecie w tył).
[VW000002] Po położeniu dwóch Zabójczych bloków obok siebie (po przekątnej), i stanięciu miedzy nimi, zaczniemy się szybko przemieszczać miedzy ściankami bloków (zaczniemy się "trząś"). Po położeniu dwóch Zabójczych bloków obok siebie (po przekątnej), i stanięciu miedzy nimi, zaczniemy się szybko przemieszczać miedzy ściankami bloków (zaczniemy się "trząś").
[VW010000] Po zabiciu Istoty człekokształtnej, wyleci z niej od 0 do 2 Mózgów (powinny wypaść od 0 do 1). Po zabiciu Istoty człekokształtnej, wyleci z niej od 0 do 2 Mózgów (powinny wypaść od 0 do 1).
[VW020000] Istota człekokształtna nie posiada poprawnej nazwy (pisze "entity.Human.name"). Istota człekokształtna nie posiada poprawnej nazwy (pisze "entity.Human.name").
[VW030000] Podczas ładowania gry, pokazuje się (w konsoli ładowania) monit o braku tekstury Białego bloku. Podczas ładowania gry, pokazuje się (w konsoli ładowania) monit o braku tekstury Białego bloku.