Wytwarzanie/podstawowe: Różnice pomiędzy wersjami
Przejdź do nawigacji
Przejdź do wyszukiwania
| [wersja nieprzejrzana] | [wersja nieprzejrzana] |
dNie podano opisu zmian |
Nie podano opisu zmian |
||
| Linia 35: | Linia 35: | ||
|A2= |B2= Patyk |C2= | |A2= |B2= Patyk |C2= | ||
|A3= |B3= ;Gleba dusz |C3= | |A3= |B3= ;Gleba dusz |C3= | ||
|Output= | |Output= Eteryczna pochodnia,4 | ||
}} | }} | ||
|Pochodnie emitują światło. Mogą także topić [[śnieg]] i [[lód]]. | |Pochodnie emitują światło. Mogą także topić [[śnieg]] i [[lód]]. | ||
| Potrzebne do stworzenia [[Pochodnia|pochodni]], [[Łuk#Strzały|strzał]], [[znak]]ów, [[płot]]ów i rękojeści do [[Narzędzia|narzędzi]]. | |||
|- align="center" | |||
|'''[[Pochodnia|Pochodnie]]''' | |||
|'''[[Patyk]]''' <br> + <br> '''[[Węgiel]]''' <br> lub <br> '''[[Węgiel drzewny]]''' <br> + <br> '''[[Gleba dusz]] | |||
| {{Grid/Crafting Table | |||
|A1= |B1= Węgiel; Węgiel drzewny|C1= | |||
|A2= |B2= Patyk |C2= | |||
|A3= |B3= |C3= | |||
|Output= Pochodnia,4 | |||
}} | |||
|Pochodnie emitują światło. Mogą także topić [[śnieg]] i [[lód]]. | |||
Pochodnia,4 | |||
|- align="center" | |- align="center" | ||
|'''[[Stół rzemieślniczy]]''' | |'''[[Stół rzemieślniczy]]''' | ||
| Linia 54: | Linia 67: | ||
|'''[[Bruk]]''' | |'''[[Bruk]]''' | ||
| {{Grid/Crafting Table | | {{Grid/Crafting Table | ||
|A1= Bruk;Czernit |B1= Bruk;Czernit |C1= Bruk;Czernit | |A1= Bruk;Czernit|B1= Bruk;Czernit|C1= Bruk;Czernit | ||
|A2= Bruk;Czernit |B2= |C2= Bruk;Czernit | |A2= Bruk;Czernit|B2= |C2= Bruk;Czernit | ||
|A3= Bruk;Czernit |B3= Bruk;Czernit |C3= Bruk;Czernit | |A3= Bruk;Czernit|B3= Bruk;Czernit|C3= Bruk;Czernit | ||
|Output= Piec | |Output= Piec | ||
}} | }} | ||
Wersja z 08:34, 2 lut 2021
| Nazwa | Składniki | Wejście » Wyjście | Opis | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Deski | Drewno |
|
Używane jako budulec, materiał i opał. | |||||||||||||
| Patyki | Deski |
|
Potrzebne do stworzenia pochodni, strzał, znaków, płotów i rękojeści do narzędzi. | |||||||||||||
| Pochodnie | Patyk + Węgiel lub Węgiel drzewny + Gleba dusz |
|
Pochodnie emitują światło. Mogą także topić śnieg i lód. | Potrzebne do stworzenia pochodni, strzał, znaków, płotów i rękojeści do narzędzi. | ||||||||||||
| Pochodnie | Patyk + Węgiel lub Węgiel drzewny + Gleba dusz |
|
Pochodnie emitują światło. Mogą także topić śnieg i lód.
Pochodnia,4 | |||||||||||||
| Stół rzemieślniczy | Deski |
|
Daje graczowi dostęp do pola wytwarzania w rozmiarze 3x3. Niezbędny do prowadzenia dalszej rozgrywki w trybie gry przetrwania. | |||||||||||||
| Piec | Bruk |
|
Służy do wytapiania rud, pieczenia żywności itp. | |||||||||||||
| Skrzynia | Deski |
|
Używana do przechowywania przedmiotów i bloków. | |||||||||||||
| Łóżko | Wełna + Deski |
|
Używane do zmieniania punktu spawnu gracza oraz zmieniania nocy w dzień. Można użyć dowolnego koloru wełny i drewna. |