Wytwarzanie/narzędzia: Różnice pomiędzy wersjami
Przejdź do nawigacji
Przejdź do wyszukiwania
| [wersja nieprzejrzana] | [wersja nieprzejrzana] |
dNie podano opisu zmian |
d netheryt |
||
| Linia 54: | Linia 54: | ||
}} | }} | ||
|Niezbędna w [[Rolnictwo|rolnictwie]]. | |Niezbędna w [[Rolnictwo|rolnictwie]]. | ||
|- align="center" | |||
|'''Netherytowe narzędzia''' | |||
|'''Diamentowe narzędzie''' <br> + <br> '''[[Sztabka netherytu]]''' | |||
|{{Grid/Crafting Table | |||
|A1= | |||
|B1= | |||
|C1= | |||
|A2= |B2= Diamentowy kilof;Diamentowa siekiera;Diamentowa łopata;Diamentowa motyka |C2= Sztabka netherytu | |||
|A3= |B3= |C3= | |||
|Output= Netherytowy kilof;Netherytowa siekiera;Netherytowa łopata;Netherytowa motyka | |||
}} | |||
|{{Nadchodzące}} | |||
|- align="center" | |- align="center" | ||
Wersja z 18:34, 29 lut 2020
| Nazwa | Składniki | Wejście » Wyjście | Opis | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kilof | Patyki + Deski, Bruk, Sztabki żelaza, Sztabki złota lub Diamenty. |
|
Używany do szybkiego wydobywania bloków opartych na kamieniu i minerałów. | ||||||||||||
| Siekiera | Patyki + Deski, Bruk, Sztabki żelaza, Sztabki złota lub Diamenty. |
|
Używana do szybkiego ścinania bloków opartych na drewnie. | ||||||||||||
| Łopata | Patyki + Deski, Bruk, Sztabki żelaza, Sztabki złota lub Diamenty. |
|
Używana do szybkiego wydobywania trawy, ziemi, piasku, żwiru i śniegu. Wymagana, by zdobyć śnieżki. | ||||||||||||
| Motyka | Patyki + Deski, Bruk, Sztabki żelaza, Sztabki złota lub Diamenty. |
|
Niezbędna w rolnictwie. | ||||||||||||
| Netherytowe narzędzia | Diamentowe narzędzie + Sztabka netherytu |
|
[nadchodzące] | ||||||||||||
| Krzesiwo | Sztabka żelaza + Krzemień |
|
Używane by stworzyć ogień. | ||||||||||||
| Nożyce | Sztabki żelaza |
|
Używane do ścinania liści z drzew, a także strzyżenia owiec. | ||||||||||||
| Wiadro | Sztabki żelaza |
|
Używane do przechowywania i transportowania wody, lawy i mleka. | ||||||||||||
| Kompas | Sztabki żelaza + Redstone |
|
Wskazuje miejsce spawnu gracza. | ||||||||||||
| Zegar | Sztabki złota + Redstone |
|
Pokazuje aktualną porę dnia. | ||||||||||||
| Mapa | Papier + Kompas |
|
Używana do odnajdywania lokacji w obszarze eksplorowanym przez gracza. | ||||||||||||
| Wędka | Patyki + Nici |
|
Używana do złowienia ryby. | ||||||||||||
| Marchewka na patyku | Wędka + Marchewka |
|
Używana do kierowania świnią. | ||||||||||||
| Smycz | Nici + Kula szlamu |
|
Używana do łapania mobów i przywiązywania ich do płotów. | ||||||||||||
| Ognista kula | Płomienny proszek + Węgiel + Proch |
|
Używana do podpalania. Można ją wystrzelić z dozownika. |