Płomienny proszek: Różnice pomiędzy wersjami

Z Minecraft Wiki Polska
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
[wersja nieprzejrzana][wersja nieprzejrzana]
Slawko97 (dyskusja | edycje)
Nie podano opisu zmian
Tomciu2 (dyskusja | edycje)
Nie podano opisu zmian
Linia 3: Linia 3:
|wygląd1=Blaze_powder.png
|wygląd1=Blaze_powder.png
|typ=przedmiot
|typ=przedmiot
|wersja=Beta 1.9 pre-release 2
|wersja=Beta 1.9pre2
|wytrzymałość=
|wytrzymałość=
|łączenie=Tak (64)  
|łączenie=Tak (64)  
Linia 18: Linia 18:
!width="204"|Wejście » Wyjście
!width="204"|Wejście » Wyjście
|-
|-
!'''Płomienna różdżka'''
![[Płomienna różdżka]]
|{{Grid/Crafting Table
|{{Grid/Crafting Table
|A1= |B1=                      |C1=
|A1= |B1=                      |C1=
Linia 28: Linia 28:


== Zastosowania ==
== Zastosowania ==
Płomienny proszek w połączeniu ze [[Slimeball|slimeball'em]] mogą tworzyć w polu craftingu [[magmowy krem]], który służy jako składnik  do tworzenia [[Mikstury|mikstur]]. Płomienny proszek w połączeniu z [[Perła endermana|perłą endermana]] daje [[Oko Kresu|oko endermana]]. Jest on także używany do tworzenia mikstur.
Płomienny proszek w połączeniu ze [[slimeball]]em mogą tworzyć w polu craftingu [[magmowy krem]], który służy jako składnik  do tworzenia [[Mikstury|mikstur]]. Płomienny proszek w połączeniu z [[Perła endermana|perłą endermana]] daje [[oko Kresu]]. Jest on także używany do tworzenia mikstur.


{| border="1" style="border-collapse: collapse; border-color: #555; background-color: #eee; width: 304px" cellpadding="5"
{| border="1" style="border-collapse: collapse; border-color: #555; background-color: #eee; width: 304px" cellpadding="5"
Linia 35: Linia 35:
!width="204"|Wejście » Wyjście
!width="204"|Wejście » Wyjście
|-
|-
| align="center"| '''Płomienny proszek''' + <br/> [[Slimeball]]
! align="center"| Płomienny proszek <br />+ <br/> [[Slimeball]]
|{{Grid/Crafting Table
|{{Grid/Crafting Table
|A1= |B1=                      |C1=
|A1= |B1=                      |C1=
Linia 43: Linia 43:
}}
}}
|-
|-
| align="center"| '''Płomienny proszek''' + <br/> [[Perła endermana]]
! align="center"| Płomienny proszek <br />+ <br/> [[Perła endermana]]
|{{Grid/Crafting Table
|{{Grid/Crafting Table
|A1= |B1=                      |C1=
|A1= |B1=                      |C1=
Linia 49: Linia 49:
|A3= |B3= Płomienny proszek    |C3=
|A3= |B3= Płomienny proszek    |C3=
|Output= Oko Kresu
|Output= Oko Kresu
}}
|-
! Płomienny proszek <br />+<br/>[[Węgiel (przedmiot)|Węgiel]] <br />+<br/>[[Proch]]
|{{Grid/Crafting Table
|A1=  |B1= Płomienny proszek |C1=
|A2=  |B2= Proch            |C2=
|A3  |B3= Węgiel            |C3=
|Output= Ognista kula |OA= 3
}}
}}
|}
|}

Wersja z 11:53, 4 mar 2012

Artykuł Płomienny proszek jest krótki.
Możesz pomóc, poszerzając go.
Płomienny proszek
Typ

przedmiot

Odnawialne

?

Możliwość grupowania

Tak (64)

Rzadkość

Pospolita


Płomienny proszek (ang. Blaze Powder) to przedmiotem służącym do wyrobu oka Kresu lub mikstur. Płomienne proszki tworzy się z płomiennych różdżek.

Otrzymywanie

Pojedyncza płomienna różdżka może tworzyć dwa płomienne proszki w polu craftingu.

Składniki Wejście » Wyjście
Płomienna różdżka










Zastosowania

Płomienny proszek w połączeniu ze slimeballem mogą tworzyć w polu craftingu magmowy krem, który służy jako składnik do tworzenia mikstur. Płomienny proszek w połączeniu z perłą endermana daje oko Kresu. Jest on także używany do tworzenia mikstur.

Składniki Wejście » Wyjście
Płomienny proszek
+
Slimeball





Slimeball



Płomienny proszek
+
Perła endermana



Oko Kresu

Perła endermana



Płomienny proszek
+
Węgiel
+
Proch










Zobacz też