Użytkownik:Melwin22/Workspace: Różnice pomiędzy wersjami
Przejdź do nawigacji
Przejdź do wyszukiwania
Nie podano opisu zmian |
Nie podano opisu zmian |
||
| Linia 534: | Linia 534: | ||
| {{code|mushroom_stew}} | | {{code|mushroom_stew}} | ||
|- | |- | ||
| {{ItemLink|płyta muzyczna | | {{ItemLink|płyta-muzyczna-11|Płyta muzyczna|Płyta muzyczna (11)}} | ||
| {{code|music_disc_11}} | | {{code|music_disc_11}} | ||
|- | |- | ||
| {{ItemLink|płyta muzyczna | | {{ItemLink|płyta-muzyczna-13|Płyta muzyczna|Płyta muzyczna (13)}} | ||
| {{code|music_disc_13}} | | {{code|music_disc_13}} | ||
|- | |- | ||
| {{ItemLink|płyta muzyczna | | {{ItemLink|płyta-muzyczna-blocks|Płyta muzyczna|Płyta muzyczna (blocks)}} | ||
| {{code|music_disc_blocks}} | | {{code|music_disc_blocks}} | ||
|- | |- | ||
| {{ItemLink|płyta muzyczna | | {{ItemLink|płyta-muzyczna-cat|Płyta muzyczna|Płyta muzyczna (cat)}} | ||
| {{code|music_disc_cat}} | | {{code|music_disc_cat}} | ||
|- | |- | ||
| {{ItemLink|płyta muzyczna | | {{ItemLink|płyta-muzyczna-chirp|Płyta muzyczna|Płyta muzyczna (chirp)}} | ||
| {{code|music_disc_chirp}} | | {{code|music_disc_chirp}} | ||
|- | |- | ||
| {{ItemLink|płyta muzyczna | | {{ItemLink|płyta-muzyczna-far|Płyta muzyczna|Płyta muzyczna (far)}} | ||
| {{code|music_disc_far}} | | {{code|music_disc_far}} | ||
|- | |- | ||
| {{ItemLink|płyta muzyczna | | {{ItemLink|płyta-muzyczna-mall|Płyta muzyczna|Płyta muzyczna (mall)}} | ||
| {{code|music_disc_mall}} | | {{code|music_disc_mall}} | ||
|- | |- | ||
| {{ItemLink|płyta muzyczna | | {{ItemLink|płyta-muzyczna-mellohi|Płyta muzyczna|Płyta muzyczna (mellohi)}} | ||
| {{code|music_disc_mellohi}} | | {{code|music_disc_mellohi}} | ||
|- | |- | ||
|{{ItemLink|płyta muzyczna | | {{ItemLink|płyta-muzyczna-pigstep|Płyta muzyczna|Płyta muzyczna (pigstep)}} | ||
| {{code|music_disc_pigstep}} | | {{code|music_disc_pigstep}} | ||
|- | |- | ||
| {{ItemLink|płyta muzyczna | | {{ItemLink|płyta-muzyczna-stal|Płyta muzyczna|Płyta muzyczna (stal)}} | ||
| {{code|music_disc_stal}} | | {{code|music_disc_stal}} | ||
|- | |- | ||
| {{ItemLink|płyta muzyczna | | {{ItemLink|płyta-muzyczna-strad|Płyta muzyczna|Płyta muzyczna (strad)}} | ||
| {{code|music_disc_strad}} | | {{code|music_disc_strad}} | ||
|- | |- | ||
| {{ItemLink|płyta muzyczna | | {{ItemLink|płyta-muzyczna-wait|Płyta muzyczna|Płyta muzyczna (wait)}} | ||
| {{code|music_disc_wait}} | | {{code|music_disc_wait}} | ||
|- | |- | ||
| {{ItemLink|płyta muzyczna | | {{ItemLink|płyta-muzyczna-ward|Płyta muzyczna|Płyta muzyczna (ward)}} | ||
| {{code|music_disc_ward}} | | {{code|music_disc_ward}} | ||
|- | |- | ||
| Linia 618: | Linia 618: | ||
| {{code|nether_brick}} | | {{code|nether_brick}} | ||
|- | |- | ||
| {{ItemLink| | | {{ItemLink|Netherowa gwiazda}} | ||
| {{code|nether_star}} | | {{code|nether_star}} | ||
|- | |- | ||
| {{ItemLink|brodawka}} | | {{ItemLink|Netherowa brodawka}} | ||
| {{code|nether_wart}} | | {{code|nether_wart}} | ||
|- | |- | ||
| {{ItemLink|łódka}} | | {{ItemLink|Dębowa łódka}} | ||
| {{code|oak_boat}} | | {{code|oak_boat}} | ||
|- | |- | ||
| {{ItemLink|Jajo przyzywające ocelota}} | | {{ItemLink|Jajo przyzywające ocelota}} | ||
| {{code|ocelot_spawn_egg}} | | {{code|ocelot_spawn_egg}} | ||
|- | |- | ||
| {{ItemLink| | | {{ItemLink|Pomarańczowy barwnik}} | ||
| {{code|orange_dye}} | | {{code|orange_dye}} | ||
|- | |- | ||
| {{ItemLink| | | {{ItemLink|Obraz}} | ||
| {{code|painting}} | | {{code|painting}} | ||
|- | |- | ||
| {{ItemLink|Jajo przyzywające pandę}} | | {{ItemLink|Jajo przyzywające pandę}} | ||
| {{code|panda_spawn_egg}} | | {{code|panda_spawn_egg}} | ||
|- | |- | ||
| {{ItemLink| | | {{ItemLink|Papier}} | ||
| {{code|paper}} | | {{code|paper}} | ||
|- | |- | ||
| {{ItemLink|Jajo przyzywające papugę}} | | {{ItemLink|Jajo przyzywające papugę}} | ||
| {{code|parrot_spawn_egg}} | | {{code|parrot_spawn_egg}} | ||
|- | |- | ||
| {{ItemLink| | | {{ItemLink|Błona fantoma}} | ||
| {{code|phantom_membrane}} | | {{code|phantom_membrane}} | ||
|- | |- | ||
| {{ItemLink|Jajo przyzywające fantoma}} | | {{ItemLink|Jajo przyzywające fantoma}} | ||
| {{code|phantom_spawn_egg}} | | {{code|phantom_spawn_egg}} | ||
|- | |- | ||
| {{ItemLink|Jajo przyzywające świnię}} | | {{ItemLink|Jajo przyzywające świnię}} | ||
| {{code|pig_spawn_egg}} | | {{code|pig_spawn_egg}} | ||
|- | |- | ||
| Linia 657: | Linia 657: | ||
| {{code|piglin_banner_pattern}} | | {{code|piglin_banner_pattern}} | ||
|- | |- | ||
| {{ItemLink|Jajo przyzywające piglina}} | | {{ItemLink|Jajo przyzywające piglina}} | ||
| {{code|piglin_spawn_egg}} | | {{code|piglin_spawn_egg}} | ||
|- | |- | ||
| {{ItemLink|Jajo przyzywające piglina okrutnika}} | | {{ItemLink|Jajo przyzywające piglina okrutnika}} | ||
| {{code|piglin_brute_spawn_egg}} | | {{code|piglin_brute_spawn_egg}} | ||
|- | |- | ||
| {{ItemLink|Jajo przyzywające rozbójnika}} | | {{ItemLink|Jajo przyzywające rozbójnika}} | ||
| {{code|pillager_spawn_egg}} | | {{code|pillager_spawn_egg}} | ||
|- | |- | ||
| {{ItemLink| | | {{ItemLink|Różowy barwnik}} | ||
| {{code|pink_dye}} | | {{code|pink_dye}} | ||
|- | |- | ||
| {{ItemLink| | | {{ItemLink|Trujący ziemniak}} | ||
| {{code|poisonous_potato}} | | {{code|poisonous_potato}} | ||
|- | |- | ||
| {{ItemLink|Jajo przyzywające niedźwiedzia polarnego}} | | {{ItemLink|Jajo przyzywające niedźwiedzia polarnego}} | ||
| {{code|polar_bear_spawn_egg}} | | {{code|polar_bear_spawn_egg}} | ||
|- | |- | ||
| {{ItemLink| | | {{ItemLink|Prażony owoc refrenusu}} | ||
| {{code|popped_chorus_fruit}} | | {{code|popped_chorus_fruit}} | ||
|- | |- | ||
| {{ItemLink| | | {{ItemLink|Surowa wieprzowina}} | ||
| {{code|porkchop}} | | {{code|porkchop}} | ||
|- | |- | ||
| {{ItemLink| | | {{ItemLink|Ziemniak}} | ||
| {{code|potato}} | | {{code|potato}} | ||
|- | |- | ||
| {{ItemLink| | | {{ItemLink|mikstura|Mikstury}} | ||
| {{code|potion}} | | {{code|potion}} | ||
|- | |- | ||
| {{ItemLink| | | {{ItemLink|Kryształy pryzmarynu}} | ||
| {{code|prismarine_crystals}} | | {{code|prismarine_crystals}} | ||
|- | |- | ||
| {{ItemLink| | | {{ItemLink|Odłamek pryzmarynu}} | ||
| {{code|prismarine_shard}} | | {{code|prismarine_shard}} | ||
|- | |- | ||
| {{ItemLink| | | {{ItemLink|Rozdymka}} | ||
| {{code|pufferfish}} | | {{code|pufferfish}} | ||
|- | |- | ||
| {{ItemLink| | | {{ItemLink|Wiadro z rozdymką}} | ||
| {{code|pufferfish_bucket}} | | {{code|pufferfish_bucket}} | ||
|- | |- | ||
| {{ItemLink|Jajo przyzywające rozdymkę}} | | {{ItemLink|Jajo przyzywające rozdymkę}} | ||
| {{code|pufferfish_spawn_egg}} | | {{code|pufferfish_spawn_egg}} | ||
|- | |- | ||
| {{ItemLink| | | {{ItemLink|Placek dyniowy}} | ||
| {{code|pumpkin_pie}} | | {{code|pumpkin_pie}} | ||
|- | |- | ||
| {{ItemLink| | | {{ItemLink|Nasiona dyni}} | ||
| {{code|pumpkin_seeds}} | | {{code|pumpkin_seeds}} | ||
|- | |- | ||
| {{ItemLink| | | {{ItemLink|Fioletowy barwnik}} | ||
| {{code|purple_dye}} | | {{code|purple_dye}} | ||
|- | |- | ||
| Linia 714: | Linia 714: | ||
| {{code|quartz}} | | {{code|quartz}} | ||
|- | |- | ||
| {{ItemLink| | | {{ItemLink|Surowy królik}} | ||
| {{code|rabbit}} | | {{code|rabbit}} | ||
|- | |- | ||
| {{ItemLink| | | {{ItemLink|Królicza łapka}} | ||
| {{code|rabbit_foot}} | | {{code|rabbit_foot}} | ||
|- | |- | ||
| {{ItemLink| | | {{ItemLink|Królicza skóra}} | ||
| {{code|rabbit_hide}} | | {{code|rabbit_hide}} | ||
|- | |- | ||
| {{ItemLink|Jajo przyzywające królika}} | | {{ItemLink|Jajo przyzywające królika}} | ||
| {{code|rabbit_spawn_egg}} | | {{code|rabbit_spawn_egg}} | ||
|- | |- | ||
| {{ItemLink| | | {{ItemLink|Potrawka z królika}} | ||
| {{code|rabbit_stew}} | | {{code|rabbit_stew}} | ||
|- | |- | ||
| {{ItemLink|Jajo przyzywające dewastatora}} | | {{ItemLink|Jajo przyzywające dewastatora}} | ||
| {{code|ravager_spawn_egg}} | | {{code|ravager_spawn_egg}} | ||
|- | |- | ||
| {{ItemLink|redstone}} | | {{ItemLink|Sproszkowany redstone}} | ||
| {{code|redstone}} | | {{code|redstone}} | ||
|- | |- | ||
| {{ItemLink| | | {{ItemLink|Czerwony barwnik}} | ||
| {{code|red_dye}} | | {{code|red_dye}} | ||
|- | |- | ||
| {{ItemLink| | | {{ItemLink|Zgniłe mięso}} | ||
| {{code|rotten_flesh}} | | {{code|rotten_flesh}} | ||
|- | |- | ||
| {{ItemLink| | | {{ItemLink|Siodło}} | ||
| {{code|saddle}} | | {{code|saddle}} | ||
|- | |- | ||
| {{ItemLink| | | {{ItemLink|Surowy łosoś}} | ||
| {{code|salmon}} | | {{code|salmon}} | ||
|- | |- | ||
| {{ItemLink| | | {{ItemLink|Wiadro z łososiem}} | ||
| {{code|salmon_bucket}} | | {{code|salmon_bucket}} | ||
|- | |- | ||
| {{ItemLink|Jajo przyzywające łososia}} | | {{ItemLink|Jajo przyzywające łososia}} | ||
| {{code|salmon_spawn_egg}} | | {{code|salmon_spawn_egg}} | ||
|- | |- | ||
| {{ItemLink|nożyce}} | |||
| {{ItemLink|nożyce}} | |||
| {{code|shears}} | | {{code|shears}} | ||
|- | |- | ||
| {{ItemLink|Jajo przyzywające owcę}} | | {{ItemLink|Jajo przyzywające owcę}} | ||
| {{code|sheep_spawn_egg}} | | {{code|sheep_spawn_egg}} | ||
|- | |- | ||
| {{ItemLink| | | {{ItemLink|Tarcza}} | ||
| {{code|shield}} | | {{code|shield}} | ||
|- | |- | ||
| {{ItemLink| | | {{ItemLink|Skorupa shulkera}} | ||
| {{code|shulker_shell}} | | {{code|shulker_shell}} | ||
|- | |- | ||
| {{ItemLink|Jajo przyzywające shulkera}} | | {{ItemLink|Jajo przyzywające shulkera}} | ||
| {{code|shulker_spawn_egg}} | | {{code|shulker_spawn_egg}} | ||
|- | |- | ||
| {{ItemLink|Jajo przyzywające rybika cukrowego}} | | {{ItemLink|Jajo przyzywające rybika cukrowego}} | ||
| {{code|silverfish_spawn_egg}} | | {{code|silverfish_spawn_egg}} | ||
|- | |- | ||
| {{ItemLink|Jajo przyzywające konia szkieleta}} | | {{ItemLink|Jajo przyzywające konia szkieleta}} | ||
| {{code|skeleton_horse_spawn_egg}} | | {{code|skeleton_horse_spawn_egg}} | ||
|- | |- | ||
| {{ItemLink|Jajo przyzywające | | {{ItemLink|Jajo przyzywające szkieleta}} | ||
| {{code|skeleton_spawn_egg}} | | {{code|skeleton_spawn_egg}} | ||
|- | |- | ||
| Linia 801: | Linia 798: | ||
| {{code|spider_spawn_egg}} | | {{code|spider_spawn_egg}} | ||
|- | |- | ||
| {{ItemLink|mikstura miotana}} | | {{ItemLink|mikstura-miotana|Mikstury miotane}} | ||
| {{code|splash_potion}} | | {{code|splash_potion}} | ||
|- | |- | ||
| Linia 878: | Linia 875: | ||
| {{ItemLink|Żółwia skorupa}} | | {{ItemLink|Żółwia skorupa}} | ||
| {{code|turtle_helmet}} | | {{code|turtle_helmet}} | ||
|- | |||
| {{ItemLink|Tarczka żółwia}} | |||
| {{code|turtle_scute}} | |||
|- | |- | ||
| {{ItemLink|Jajo przyzywające żółwia}} | | {{ItemLink|Jajo przyzywające żółwia}} | ||
