Deski/wytwarzanie: Różnice pomiędzy wersjami

Z Minecraft Wiki Polska
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
[wersja nieprzejrzana][wersja nieprzejrzana]
Druteczka (dyskusja | edycje)
Naprawa linków
Nie podano opisu zmian
Linia 17: Linia 17:
|Output= Białe łóżko,Błękitne łóżko,Brązowe łóżko,Czarne łóżko,Czerwone łóżko,Fioletowe łóżko,Jasnoniebieskie łóżko,Jasnoszare łóżko,Karmazynowe łóżko,Jasnozielone łóżko,Niebieskie łóżko,Pomarańczowe łóżko,Różowe łóżko,Szare łóżko,Zielone łóżko,Żółte łóżko |OA= 1
|Output= Białe łóżko,Błękitne łóżko,Brązowe łóżko,Czarne łóżko,Czerwone łóżko,Fioletowe łóżko,Jasnoniebieskie łóżko,Jasnoszare łóżko,Karmazynowe łóżko,Jasnozielone łóżko,Niebieskie łóżko,Pomarańczowe łóżko,Różowe łóżko,Szare łóżko,Zielone łóżko,Żółte łóżko |OA= 1
}}
}}
| Kolor wełny musi być taki sam.<sup>[Tylko wersja [[Minecraft|Komputerowa]] i [[Pocket Edition]] ]</sup>
| Kolor wełny musi być taki sam.


|-align="center"
|-align="center"
|''' [[Łóżko]] '''
|''' [[Łóżko]] '''
|''' [[Deski]] <br>+<br> [[Wełna]] '''
|''' [[Deski]] <br>+<br> [[Wełna]] '''
|{{Grid/Crafting Table
|A2= Biała wełna,Błękitna wełna,Brązowa wełna,Czarna wełna,Czerwona wełna,Fioletowa wełna,Jasnoniebieska wełna,Jasnoszara wełna,Karmazynowa wełna,Limonkowa wełna,Niebieska wełna,Pomarańczowa wełna,Różowa wełna,Szara wełna,Zielona wełna,Żółta wełna   
|B2= Biała wełna,Błękitna wełna,Brązowa wełna,Czarna wełna,Czerwona wełna,Fioletowa wełna,Jasnoniebieska wełna,Jasnoszara wełna,Karmazynowa wełna,Limonkowa wełna,Niebieska wełna,Pomarańczowa wełna,Różowa wełna,Szara wełna,Zielona wełna,Żółta wełna   
|C2= Biała wełna,Błękitna wełna,Brązowa wełna,Czarna wełna,Czerwona wełna,Fioletowa wełna,Jasnoniebieska wełna,Jasnoszara wełna,Karmazynowa wełna,Limonkowa wełna,Niebieska wełna,Pomarańczowa wełna,Różowa wełna,Szara wełna,Zielona wełna,Żółta wełna
|A3= Brzozowe deski, Dębowe deski, Sosnowe deski, Tropikalne deski, Akacjowe deski, Ciemne deski|B3= Brzozowe deski, Dębowe deski, Sosnowe deski, Tropikalne deski, Akacjowe deski, Ciemne deski|C3=  Brzozowe deski, Dębowe deski, Sosnowe deski, Tropikalne deski, Akacjowe deski, Ciemne deski
|Output= Łóżko
}}
|Kolor wełny, bądź rodzaj desek nie wpływa na wygląd łóżka.<sup>[ [[Console Edition]] ]</sup>
|-align="center"
|'''[[Łódka]] '''
|'''[[Łódka]] '''
|''' [[Deski]] tego samego rodzaju +<br> [[Łopata|Drewniana łopata]]
|''' [[Deski]] tego samego rodzaju +<br> [[Łopata|Drewniana łopata]]
Linia 38: Linia 29:
|Output= Brzozowa łódka, Dębowa łódka, Sosnowa łódka, Dżunglowa łódka, Akacjowa łódka, Łódka z ciemnego dębu
|Output= Brzozowa łódka, Dębowa łódka, Sosnowa łódka, Dżunglowa łódka, Akacjowa łódka, Łódka z ciemnego dębu
}}
}}
|Tylko [[Pocket Edition]], łopata reprezentuje wiosło.
|Tylko [[Pocket Edition]] i [[Console Edition|konsole]], łopata reprezentuje wiosło.
|-align="center"
|-align="center"
|'''[[Łódka]] '''
|'''[[Łódka]] '''
Linia 47: Linia 38:
|Output= Brzozowa łódka, Dębowa łódka, Sosnowa łódka, Dżunglowa łódka, Akacjowa łódka, Łódka z ciemnego dębu
|Output= Brzozowa łódka, Dębowa łódka, Sosnowa łódka, Dżunglowa łódka, Akacjowa łódka, Łódka z ciemnego dębu
}}
}}
|Tylko wersja na [[Minecraft|komputer]] i [[Console Edition|konsole]].
|Tylko wersja na [[Minecraft|komputer]].


|-align="center"
|-align="center"

Wersja z 20:17, 22 sie 2018