Użytkownik:Alex2422/brudnopis: Różnice pomiędzy wersjami

Z Minecraft Wiki Polska
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
Alex2422 (dyskusja | edycje)
Nie podano opisu zmian
Alex2422 (dyskusja | edycje)
Nie podano opisu zmian
Linia 153: Linia 153:
|-
|-
! {{BlockLink|id=8|Cegły}}
! {{BlockLink|id=8|Cegły}}
| style="background-color:#fbb" | 10 sek.*
| 1.5 sek.
| 0.75 sek.
| 0.5 sek.
| 0.4 sek.
| 0.25 sek.
|-
! {{BlockLink|Kocioł}}
| style="background-color:#fbb" | 10 sek.*
| style="background-color:#fbb" | 10 sek.*
| 1.5 sek.
| 1.5 sek.
Linia 168: Linia 176:
| 0.25 sek.
| 0.25 sek.
|-
|-
! {{BlockLink|Murek z bruku}}
! {{BlockLink|id=214Murek z bruku}}
| style="background-color:#fbb" | 10 sek.*
| style="background-color:#fbb" | 10 sek.*
| 1.5 sek.
| 1.5 sek.
Linia 208: Linia 216:
| 0.2 sek.
| 0.2 sek.
|-
|-
! {{BlockLink|Kamienne cegły}}
! {{BlockLink|id=79|Kamienne cegły}}
| style="background-color:#fbb" | 7.5 sek.*
| style="background-color:#fbb" | 7.5 sek.*
| 1.15 sek.
| 1.15 sek.
Linia 233: Linia 241:
|-
|-
! {{BlockLink|id=23|Schody z piaskowca|Schody}}
! {{BlockLink|id=23|Schody z piaskowca|Schody}}
| style="background-color:#fbb" | 4 sek.*
| 0.6 sek.
| 0.3 sek.
| 0.2 sek.
| 0.15 sek.
| 0.1 sek.
|-
! {{BlockLink|Tory}}
| 1.05 sek.
| 0.55 sek.
| 0.3 sek.
| 0.2 sek.
| 0.15 sek.
| 0.1 sek.
|-
! {{BlockLink|Statyw alchemiczny}}
| style="background-color:#fbb" | 4 sek.*
| style="background-color:#fbb" | 4 sek.*
| 0.6 sek.
| 0.6 sek.
Linia 241: Linia 265:
|-
|-
! {{BlockLink|Lód}}
! {{BlockLink|Lód}}
| style="background-color:#fbb" | 2.5 sek.*
| style="background-color:#fbb" | 0.15 sek.*
| 0.4 sek.
| 0.4 sek.
| 0.2 sek.
| 0.2 sek.

Wersja z 19:04, 4 gru 2012

Kilofy Brak Drewniany Kamienny Żelazny Diamentowy Złoty
Wytrzymałość 60 132 251 1562 33
BlockCSS_new.png/1158 Obsydian 4 min 10 sek.* 4 min 10 sek.* 4 min 10 sek.* 4 min 10 sek.* 10 sek. 4 min 10 sek.*
ItemCSS.png/384 Żelazne drzwi 25 sek.* 7.5 sek. 7.5 sek. 7.5 sek. 7.5 sek. 7.5 sek.
BlockCSS_new.png/1304 Blok diamentu 25 sek.* 25 sek.* 25 sek.* 1.25 sek. 0.95 sek. 25 sek.*
BlockCSS_new.png/1307 Blok żelaza 25 sek.* 25 sek.* 25 sek.* 1.25 sek. 0.95 sek. 25 sek.*
BlockCSS_new.png/98 Mob Spawner 25 sek.* 7.5 sek.* 7.5 sek.* 7.5 sek.* 7.5 sek.* 7.5 sek.*
BlockCSS_new.png/1315 Dozownik 17.5 sek.* 5.25 sek. 5.25 sek. 5.25 sek. 5.25 sek. 5.25 sek.
BlockCSS_new.png/1324 Piec 17.5 sek.* 5.25 sek. 5.25 sek. 5.25 sek. 5.25 sek. 5.25 sek.
BlockCSS_new.png/384 Ruda węgla 15 sek.* 2.25 sek. 1.15 sek. 0.75 sek. 0.6 sek. 0.4 sek.
BlockCSS_new.png/75 Ruda diamentu 15 sek.* 15 sek.* 15 sek.* 0.75 sek. 0.6 sek. 15 sek.*
BlockCSS_new.png/252 Ruda szmaragdu 15 sek.* 15 sek.* 15 sek.* 0.75 sek. 0.6 sek. 15 sek.*
BlockCSS_new.png/384 Kamień Kresu 15 sek.* 2.15 sek. 1.15 sek. 0.15 sek. 0.6 sek. 0.4 sek.
BlockCSS_new.png/384 Ruda złota 15 sek.* 15 sek.* 15 sek.* 0.75 sek. 0.6 sek. 15 sek.*
BlockCSS_new.png/384 Ruda żelaza 15 sek.* 15 sek.* 1.15 sek. 0.75 sek. 0.6 sek. 15 sek.*
BlockCSS_new.png/241 Ruda Lapisu Lazuli 15 sek.* 15 sek.* 1.15 sek. 0.75 sek. 0.6 sek. 15 sek.*
BlockCSS_new.png/384 Ruda czerwonego kamienia 15 sek.* 15 sek.* 15 sek.* 0.75 sek. 0.6 sek. 15 sek.*
BlockCSS_new.png/1306 Blok złota 15 sek.* 15 sek.* 15 sek.* 0.75 sek. 0.6 sek. 15 sek.*
BlockCSS_new.png/217 Blok Lapisu Lazuli 15 sek.* 15 sek.* 1.15 sek. 0.75 sek. 0.6 sek. 15 sek.*
BlockCSS_new.png/8 Cegły 10 sek.* 1.5 sek. 0.75 sek. 0.5 sek. 0.4 sek. 0.25 sek.
BlockCSS_new.png/1440 Kocioł 10 sek.* 1.5 sek. 0.75 sek. 0.5 sek. 0.4 sek. 0.25 sek.
BlockCSS_new.png/1140 Bruk 10 sek.* 1.5 sek. 0.75 sek. 0.5 sek. 0.4 sek. 0.25 sek.
BlockCSS_new.png/384 [[]] 10 sek.* 1.5 sek. 0.75 sek. 0.5 sek. 0.4 sek. 0.25 sek.
BlockCSS_new.png/53 Bruk z mchem 10 sek.* 1.5 sek. 0.75 sek. 0.5 sek. 0.4 sek. 0.25 sek.
BlockCSS_new.png/43 Kamienny schodek 10 sek.* 1.5 sek. 0.75 sek. 0.5 sek. 0.4 sek. 0.25 sek.
BlockCSS_new.png/23 Kamienne schody 10 sek.* 1.5 sek. 0.75 sek. 0.5 sek. 0.4 sek. 0.25 sek.
BlockCSS_new.png/1132 Kamień 7.5 sek.* 1.15 sek. 0.6 sek. 0.4 sek. 0.3 sek. 0.2 sek.
BlockCSS_new.png/79 Kamienne cegły 7.5 sek.* 1.15 sek. 0.6 sek. 0.4 sek. 0.3 sek. 0.2 sek.
BlockCSS_new.png/23 Schody z kamiennych cegieł 7.5 sek.* 1.15 sek. 0.6 sek. 0.4 sek. 0.3 sek. 0.2 sek.
BlockCSS_new.png/1169 Piaskowiec 4 sek.* 0.6 sek. 0.3 sek. 0.2 sek. 0.15 sek. 0.1 sek.
BlockCSS_new.png/23 Schody z piaskowca 4 sek.* 0.6 sek. 0.3 sek. 0.2 sek. 0.15 sek. 0.1 sek.
BlockCSS_new.png/1723 Tory 1.05 sek. 0.55 sek. 0.3 sek. 0.2 sek. 0.15 sek. 0.1 sek.
BlockCSS_new.png/1437 Statyw alchemiczny 4 sek.* 0.6 sek. 0.3 sek. 0.2 sek. 0.15 sek. 0.1 sek.
BlockCSS_new.png/1147 Lód 0.15 sek.* 0.4 sek. 0.2 sek. 0.15 sek. 0.1 sek. 0.1 sek.
BlockCSS_new.png/384 Płyta naciskowa 2.5 sek.* 0.75 sek. 0.15 sek. 0.1 sek. 0.1 sek. 0.05 sek.
BlockCSS_new.png/1157 Netherrack 2 sek.* 0.3 sek. 0.15 sek. 0.1 sek. 0.1 sek. 0.05 sek.