Planowane wersje: Różnice pomiędzy wersjami

Z Minecraft Wiki Polska
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
[wersja nieprzejrzana][wersja nieprzejrzana]
Slawko97 (dyskusja | edycje)
Nie podano opisu zmian
Slawko97 (dyskusja | edycje)
podstawowe informacje o 1.9
Linia 5: Linia 5:
! Planowane zmiany
! Planowane zmiany
! style="width: 15%" | Planowana data wydania
! style="width: 15%" | Planowana data wydania
|-
| style="text-align: center" | 1.9
|
*Skończenie [[Biomy|Biomów]].
**Skończony kod [[Biomy|biomów]] - powrót generowania [[śnieg]]u w śnieżnych biomach.
**Nowe biomy.
***Muchomorowy biom.
****Nowy [[Moby|mob]] - tajemnicza muchomorowa [[krowa]].
****Specjalny wygląd [[Trawa|trawy]].
****Naturalne występowanie [[Wielki grzyb|wielkich grzybów]].
****Częste występowanie małych [[Grzyby|grzybów]].
*Urozmaicenie [[Nether]]u.
**Tajemnicze budowle wykonane z przynajmniej dwóch [[nether]]owych bloków.
*NPC w wioskach.
**Handel.
*Hodowla zwierząt.
*Bossy w [[Twierdza|twierdzach]].
| style="text-align: center" | ? 2011
|-
|-
| style="text-align: center" | Wersja stabilna
| style="text-align: center" | Wersja stabilna
Linia 10: Linia 28:
* ?
* ?
| style="text-align: center" | 18 listopada 2011
| style="text-align: center" | 18 listopada 2011
|}
|}


Linia 33: Linia 52:
| Notch zaproponował aby wagoniki zachowywały się jak łodzie po umieszczeniu ich w lawie<ref>[http://twitter.com/notch/status/59722192555999232 '''Wagoniki jako łodzie w lawie: '''http://twitter.com/notch/status/59722192555999232]</ref>.
| Notch zaproponował aby wagoniki zachowywały się jak łodzie po umieszczeniu ich w lawie<ref>[http://twitter.com/notch/status/59722192555999232 '''Wagoniki jako łodzie w lawie: '''http://twitter.com/notch/status/59722192555999232]</ref>.
|-
|-
| Blok [[pajęczyna|pajęczyny]]
| Ten blok już jest w grze, ale jedynym sposobem aby go otrzymać jest dodanie go do ekwipunku odpowiednim programem.
|}
|}



Wersja z 20:46, 16 wrz 2011

Najbliższa przyszłość

Wersja Planowane zmiany Planowana data wydania
1.9 ? 2011
Wersja stabilna
  • ?
18 listopada 2011

Gra

Funkcja Opis
Capture the Flag Ogłoszone na Blogu Notcha [1].
Skróty craftingu Jeden lub kilka skrótów do przetworzenia wielu przedmiotów tak szybko, jak to możliwe. Zgodził się na to Notch na Getsatisfaction[2].
Ujeżdżanie mobów Możliwość ujeżdżania i kontrolowania mobów. Potwierdzone na Getsatisfaction, ale zajmie trochę czasu[3].
Kwiaty odrastające po deszczu Członek społeczności zapytał, czy po deszczu będą odrastać kwiaty. Jeb powiedział, że zostanie to dodane[4].
Wagoniki jako łodzie na lawie Notch zaproponował aby wagoniki zachowywały się jak łodzie po umieszczeniu ich w lawie[5].

Przedmioty/Bloki

Funkcja Opis
Latarnie Oryginalnie planowano wprowadzić je do aktualizacji Halloween Zostało to opóźnione ze względu na brak czasu i przesunięte na przyszłe aktualizacje.[6].
Półki/stojaki Notch kilkakrotnie mówił na Twitterze, że zamierza dodać elementy dekoracji na których będzie można wystawić przedmioty takie jak broń i zbroja[7].

Wersja mobilna

28 marca ogłoszono, że prace nad mobilną wersją Minecrafta zostały rozpoczęte[8].

Przypisy

Przypisy

Poniżej znajduje się lista przypisów na tej stronie.