Użytkownik:Melwin22/Workspace: Różnice pomiędzy wersjami
Przejdź do nawigacji
Przejdź do wyszukiwania
Nie podano opisu zmian |
Nie podano opisu zmian |
||
| Linia 251: | Linia 251: | ||
| {{ItemLink|Ciastko}} | | {{ItemLink|Ciastko}} | ||
| {{code|cookie}} | | {{code|cookie}} | ||
|- | |||
| {{ItemLink|Miedziana siekiera}} | |||
| {{code|copper_axe}} | |||
|- | |||
| {{ItemLink|Miedziane buty}} | |||
| {{code|copper_boots}} | |||
|- | |||
| {{ItemLink|Miedziany napierśnik}} | |||
| {{code|copper_chestplate}} | |||
|- | |||
| {{ItemLink|Miedziany hełm}} | |||
| {{code|copper_helmet}} | |||
|- | |||
| {{ItemLink|Miedziana motyka}} | |||
| {{code|copper_hoe}} | |||
|- | |||
| {{ItemLink|Miedziana zbroja końska}} | |||
| {{code|copper_horse_armor}} | |||
|- | |||
| {{ItemLink|Sztabka miedzi}} | |||
| {{code|copper_ingot}} | |||
|- | |||
| {{ItemLink|Miedziane nogawice}} | |||
| {{code|copper_leggings}} | |||
|- | |||
| {{ItemLink|Bryłka miedzi}} | |||
| {{code|copper_nugget}} | |||
|- | |||
| {{ItemLink|Miedziany kilof}} | |||
| {{code|copper_pickaxe}} | |||
|- | |||
| {{ItemLink|Miedziana łopata}} | |||
| {{code|copper_shovel}} | |||
|- | |- | ||
| {{ItemLink|Jajo przyzywające miedzianego golema}} | | {{ItemLink|Jajo przyzywające miedzianego golema}} | ||
| {{code|copper_golem_spawn_egg}} | | {{code|copper_golem_spawn_egg}} | ||
|- | |||
| {{ItemLink|Miedziany miecz}} | |||
| {{code|copper_sword}} | |||
|- | |- | ||
| {{ItemLink|Jajo przyzywające krowę}} | | {{ItemLink|Jajo przyzywające krowę}} | ||
| Linia 747: | Linia 783: | ||
| {{code|mushroom_stew}} | | {{code|mushroom_stew}} | ||
|- | |- | ||
| {{ItemLink|płyta-muzyczna-11|Płyta muzyczna|Płyta muzyczna | | {{ItemLink|płyta-muzyczna-11|Płyta muzyczna|Płyta muzyczna „11”}} | ||
| {{code|music_disc_11}} | | {{code|music_disc_11}} | ||
|- | |- | ||
| {{ItemLink|płyta-muzyczna-13|Płyta muzyczna|Płyta muzyczna | | {{ItemLink|płyta-muzyczna-13|Płyta muzyczna|Płyta muzyczna „13”}} | ||
| {{code|music_disc_13}} | | {{code|music_disc_13}} | ||
|- | |- | ||
| {{ItemLink|płyta-muzyczna-blocks|Płyta muzyczna|Płyta muzyczna | | {{ItemLink|płyta-muzyczna-5|Płyta muzyczna|Płyta muzyczna „5”}} | ||
| {{code|music_disc_5}} | |||
|- | |||
| {{ItemLink|płyta-muzyczna-blocks|Płyta muzyczna|Płyta muzyczna „blocks”}} | |||
| {{code|music_disc_blocks}} | | {{code|music_disc_blocks}} | ||
|- | |- | ||
| {{ItemLink|płyta-muzyczna-cat|Płyta muzyczna|Płyta muzyczna | | {{ItemLink|płyta-muzyczna-cat|Płyta muzyczna|Płyta muzyczna „cat”}} | ||
| {{code|music_disc_cat}} | | {{code|music_disc_cat}} | ||
|- | |- | ||
| {{ItemLink|płyta-muzyczna-chirp|Płyta muzyczna|Płyta muzyczna | | {{ItemLink|płyta-muzyczna-chirp|Płyta muzyczna|Płyta muzyczna „chirp”}} | ||
| {{code|music_disc_chirp}} | | {{code|music_disc_chirp}} | ||
|- | |- | ||
| {{ItemLink|płyta-muzyczna- | | {{ItemLink|płyta-muzyczna-creator|Płyta muzyczna|Płyta muzyczna „Creator”}} | ||
| {{code|music_disc_creator}} | |||
|- | |||
| {{ItemLink|płyta-muzyczna-creator-pozytywka|Płyta muzyczna|Płyta muzyczna „Creator (pozytywka)”}} | |||
| {{code|music_disc_creator_music_box}} | |||
|- | |||
| {{ItemLink|płyta-muzyczna-far|Płyta muzyczna|Płyta muzyczna „far”}} | |||
| {{code|music_disc_far}} | | {{code|music_disc_far}} | ||
|- | |- | ||
| {{ItemLink|płyta-muzyczna-mall|Płyta muzyczna|Płyta muzyczna | | {{ItemLink|płyta-muzyczna-lava-chicken|Płyta muzyczna|Płyta muzyczna „Lava Chicken”}} | ||
| {{code|music_disc_lava_chicken}} | |||
|- | |||
| {{ItemLink|płyta-muzyczna-mall|Płyta muzyczna|Płyta muzyczna „mall”}} | |||
| {{code|music_disc_mall}} | | {{code|music_disc_mall}} | ||
|- | |- | ||
| {{ItemLink|płyta-muzyczna-mellohi|Płyta muzyczna|Płyta muzyczna | | {{ItemLink|płyta-muzyczna-mellohi|Płyta muzyczna|Płyta muzyczna „mellohi”}} | ||
| {{code|music_disc_mellohi}} | | {{code|music_disc_mellohi}} | ||
|- | |- | ||
| {{ItemLink|płyta-muzyczna-pigstep|Płyta muzyczna|Płyta muzyczna | | {{ItemLink|płyta-muzyczna-otherside|Płyta muzyczna|Płyta muzyczna „otherside”}} | ||
| {{code|music_disc_otherside}} | |||
|- | |||
| {{ItemLink|płyta-muzyczna-pigstep|Płyta muzyczna|Płyta muzyczna „Pigstep”}} | |||
| {{code|music_disc_pigstep}} | | {{code|music_disc_pigstep}} | ||
|- | |- | ||
| {{ItemLink|płyta-muzyczna-stal|Płyta muzyczna|Płyta muzyczna | | {{ItemLink|płyta-muzyczna-precipice|Płyta muzyczna|Płyta muzyczna „Precipice”}} | ||
| {{code|music_disc_precipice}} | |||
|- | |||
| {{ItemLink|płyta-muzyczna-relic|Płyta muzyczna|Płyta muzyczna „Relic”}} | |||
| {{code|music_disc_relic}} | |||
|- | |||
| {{ItemLink|płyta-muzyczna-stal|Płyta muzyczna|Płyta muzyczna „stal”}} | |||
| {{code|music_disc_stal}} | | {{code|music_disc_stal}} | ||
|- | |- | ||
| {{ItemLink|płyta-muzyczna-strad|Płyta muzyczna|Płyta muzyczna | | {{ItemLink|płyta-muzyczna-strad|Płyta muzyczna|Płyta muzyczna „strad”}} | ||
| {{code|music_disc_strad}} | | {{code|music_disc_strad}} | ||
|- | |- | ||
| {{ItemLink|płyta-muzyczna-wait|Płyta muzyczna|Płyta muzyczna | | {{ItemLink|płyta-muzyczna-tears|Płyta muzyczna|Płyta muzyczna „Tears”}} | ||
| {{code|music_disc_tears}} | |||
|- | |||
| {{ItemLink|płyta-muzyczna-wait|Płyta muzyczna|Płyta muzyczna „wait”}} | |||
| {{code|music_disc_wait}} | | {{code|music_disc_wait}} | ||
|- | |- | ||
| {{ItemLink|płyta-muzyczna-ward|Płyta muzyczna|Płyta muzyczna | | {{ItemLink|płyta-muzyczna-ward|Płyta muzyczna|Płyta muzyczna „ward”}} | ||
| {{code|music_disc_ward}} | | {{code|music_disc_ward}} | ||
|- | |- | ||
