Użytkownik:Melwin22/Workspace: Różnice pomiędzy wersjami
Przejdź do nawigacji
Przejdź do wyszukiwania
Nie podano opisu zmian |
Nie podano opisu zmian |
||
| Linia 38: | Linia 38: | ||
| {{ItemLink|Pieczony ziemniak}} | | {{ItemLink|Pieczony ziemniak}} | ||
| {{code|baked_potato}} | | {{code|baked_potato}} | ||
|- | |||
| {{ItemLink|Bambusowa tratwa}} | |||
| {{code|bamboo_raft}} | |||
|- | |||
| {{ItemLink|Bambusowa tratwa ze skrzynią}} | |||
| {{code|bamboo_chest_raft}} | |||
|- | |- | ||
| {{ItemLink|Jajo przyzywające nietoperza}} | | {{ItemLink|Jajo przyzywające nietoperza}} | ||
| Linia 62: | Linia 68: | ||
| {{ItemLink|Brzozowa łódka ze skrzynią}} | | {{ItemLink|Brzozowa łódka ze skrzynią}} | ||
| {{code|birch_chest_boat}} | | {{code|birch_chest_boat}} | ||
|- | |||
| {{ItemLink|Czarna sakwa}} | |||
| {{code|black_bundle}} | |||
|- | |- | ||
| {{ItemLink|Czarny barwnik}} | | {{ItemLink|Czarny barwnik}} | ||
| {{code|black_dye}} | | {{code|black_dye}} | ||
|- | |||
| {{ItemLink|Czarna uprząż}} | |||
| {{code|black_harness}} | |||
|- | |- | ||
| {{ItemLink|odłamek-ceramiki-ostrze|Odłamek ceramiki|Odłamek ceramiki „Ostrze”}} | | {{ItemLink|odłamek-ceramiki-ostrze|Odłamek ceramiki|Odłamek ceramiki „Ostrze”}} | ||
| Linia 77: | Linia 89: | ||
| {{ItemLink|Jajo przyzywające płomyka}} | | {{ItemLink|Jajo przyzywające płomyka}} | ||
| {{code|blaze_spawn_egg}} | | {{code|blaze_spawn_egg}} | ||
|- | |||
| {{ItemLink|Niebieska sakwa}} | |||
| {{code|blue_bundle}} | |||
|- | |- | ||
| {{ItemLink|Niebieski barwnik}} | | {{ItemLink|Niebieski barwnik}} | ||
| {{code|blue_dye}} | | {{code|blue_dye}} | ||
|- | |||
| {{ItemLink|Niebieska uprząż}} | |||
| {{code|blue_harness}} | |||
|- | |- | ||
| {{ItemLink|Jajo przyzywające bagniaka}} | | {{ItemLink|Jajo przyzywające bagniaka}} | ||
| Linia 95: | Linia 113: | ||
| {{ItemLink|Książka}} | | {{ItemLink|Książka}} | ||
| {{code|book}} | | {{code|book}} | ||
|- | |||
| {{ItemLink|wzór-sztandaru-ząbkowane-obramowanie|Wzór sztandaru|Wzór sztandaru (ząbkowane obramowanie)}} | |||
| {{code|bordure_indented_banner_pattern}} | |||
|- | |- | ||
| {{ItemLink|Łuk}} | | {{ItemLink|Łuk}} | ||
| Linia 113: | Linia 134: | ||
| {{ItemLink|Cegła}} | | {{ItemLink|Cegła}} | ||
| {{code|brick}} | | {{code|brick}} | ||
|- | |||
| {{ItemLink|Brązowa sakwa}} | |||
| {{code|brown_bundle}} | |||
|- | |- | ||
| {{ItemLink|Brązowy barwnik}} | | {{ItemLink|Brązowy barwnik}} | ||
| {{code|brown_dye}} | | {{code|brown_dye}} | ||
|- | |||
| {{ItemLink|Brązowa uprząż}} | |||
| {{code|brown_harness}} | |||
|- | |- | ||
| {{ItemLink|Wiadro}} | | {{ItemLink|Wiadro}} | ||
| Linia 242: | Linia 269: | ||
| {{ItemLink|Kusza}} | | {{ItemLink|Kusza}} | ||
| {{code|crossbow}} | | {{code|crossbow}} | ||
|- | |||
| {{ItemLink|Błękitna sakwa}} | |||
| {{code|cyan_bundle}} | |||
|- | |- | ||
| {{ItemLink|Błękitny barwnik}} | | {{ItemLink|Błękitny barwnik}} | ||
| {{code|cyan_dye}} | | {{code|cyan_dye}} | ||
|- | |||
| {{ItemLink|Błękitna uprząż}} | |||
| {{code|cyan_harness}} | |||
|- | |- | ||
| {{ItemLink|odłamek-ceramiki-zagrożenie|Odłamek ceramiki|Odłamek ceramiki „Zagrożenie”}} | | {{ItemLink|odłamek-ceramiki-zagrożenie|Odłamek ceramiki|Odłamek ceramiki „Zagrożenie”}} | ||
| Linia 353: | Linia 386: | ||
| {{ItemLink|odłamek-ceramiki-odkrywca|Odłamek ceramiki|Odłamek ceramiki „Odkrywca”}} | | {{ItemLink|odłamek-ceramiki-odkrywca|Odłamek ceramiki|Odłamek ceramiki „Odkrywca”}} | ||
| {{Code|explorer_pottery_sherd}} | | {{Code|explorer_pottery_sherd}} | ||
|- | |||
| {{ItemLink|szablon-kowalski-ze-zdobieniem-oko|Szablon kowalski|Szablon kowalski (Oko)}} | |||
| {{code|eye_armor_trim_smithing_template}} | |||
|- | |- | ||
| {{ItemLink|Pióro}} | | {{ItemLink|Pióro}} | ||
| Linia 359: | Linia 395: | ||
| {{ItemLink|Sfermentowane oko pająka}} | | {{ItemLink|Sfermentowane oko pająka}} | ||
| {{code|fermented_spider_eye}} | | {{code|fermented_spider_eye}} | ||
|- | |||
| {{ItemLink|wzór-sztandaru-mur|Wzór sztandaru|Wzór sztandaru (mur)}} | |||
| {{code|field_masoned_banner_pattern}} | |||
|- | |- | ||
| {{ItemLink|Mapa}} lub {{ItemLink|mapa badacza}} | | {{ItemLink|Mapa}} lub {{ItemLink|mapa badacza}} | ||
| Linia 383: | Linia 422: | ||
| {{ItemLink|szablon-kowalski-ze-zdobieniem-nurt|Szablon kowalski|Szablon kowalski (Nurt)}} | | {{ItemLink|szablon-kowalski-ze-zdobieniem-nurt|Szablon kowalski|Szablon kowalski (Nurt)}} | ||
| {{code|flow_armor_trim_smithing_template}} | | {{code|flow_armor_trim_smithing_template}} | ||
|- | |||
| {{ItemLink|wzór-sztandaru-nurt|Wzór sztandaru|Wzór sztandaru (nurt)}} | |||
| {{code|flow_banner_pattern}} | |||
|- | |- | ||
| {{ItemLink|odłamek-ceramiki-nurt|Odłamek ceramiki|Odłamek ceramiki „Nurt”}} | | {{ItemLink|odłamek-ceramiki-nurt|Odłamek ceramiki|Odłamek ceramiki „Nurt”}} | ||
| Linia 467: | Linia 509: | ||
| {{ItemLink|Złoty miecz}} | | {{ItemLink|Złoty miecz}} | ||
| {{code|golden_sword}} | | {{code|golden_sword}} | ||
|- | |||
| {{ItemLink|Szara sakwa}} | |||
| {{code|gray_bundle}} | |||
|- | |- | ||
| {{ItemLink|Szary barwnik}} | | {{ItemLink|Szary barwnik}} | ||
| {{code|gray_dye}} | | {{code|gray_dye}} | ||
|- | |||
| {{ItemLink|Szara uprząż}} | |||
| {{code|gray_harness}} | |||
|- | |||
| {{ItemLink|Zielona sakwa}} | |||
| {{code|green_bundle}} | |||
|- | |- | ||
| {{ItemLink|Zielony barwnik}} | | {{ItemLink|Zielony barwnik}} | ||
| {{code|green_dye}} | | {{code|green_dye}} | ||
|- | |||
| {{ItemLink|Zielona uprząż}} | |||
| {{code|green_harness}} | |||
|- | |- | ||
| {{ItemLink|Jajo przyzywające strażnika}} | | {{ItemLink|Jajo przyzywające strażnika}} | ||
| Linia 479: | Linia 533: | ||
| {{ItemLink|Proch}} | | {{ItemLink|Proch}} | ||
| {{code|gunpowder}} | | {{code|gunpowder}} | ||
|- | |||
| {{ItemLink|wzór-sztandaru-podmuch|Wzór sztandaru|Wzór sztandaru (podmuch)}} | |||
| {{code|guster_banner_pattern}} | |||
|- | |- | ||
| {{ItemLink|odłamek-ceramiki-podmuch|Odłamek ceramiki|Odłamek ceramiki „Podmuch”}} | | {{ItemLink|odłamek-ceramiki-podmuch|Odłamek ceramiki|Odłamek ceramiki „Podmuch”}} | ||
| Linia 602: | Linia 659: | ||
| {{ItemLink|Skórzane spodnie}} | | {{ItemLink|Skórzane spodnie}} | ||
| {{code|leather_leggings}} | | {{code|leather_leggings}} | ||
|- | |||
| {{ItemLink|Jasnoniebieska sakwa}} | |||
| {{code|light_blue_bundle}} | |||
|- | |- | ||
| {{ItemLink|Jasnoniebieski barwnik}} | | {{ItemLink|Jasnoniebieski barwnik}} | ||
| {{code|light_blue_dye}} | | {{code|light_blue_dye}} | ||
|- | |||
| {{ItemLink|Jasnoniebieska uprząż}} | |||
| {{code|light_blue_harness}} | |||
|- | |||
| {{ItemLink|Jasnoszara sakwa}} | |||
| {{code|light_gray_bundle}} | |||
|- | |- | ||
| {{ItemLink|Jasnoszary barwnik}} | | {{ItemLink|Jasnoszary barwnik}} | ||
| {{code|light_gray_dye}} | | {{code|light_gray_dye}} | ||
|- | |||
| {{ItemLink|Jasnoszara uprząż}} | |||
| {{code|light_gray_harness}} | |||
|- | |||
| {{ItemLink|Jasnozielona sakwa}} | |||
| {{code|lime_bundle}} | |||
|- | |- | ||
| {{ItemLink|Jasnozielony barwnik}} | | {{ItemLink|Jasnozielony barwnik}} | ||
| {{code|lime_dye}} | | {{code|lime_dye}} | ||
|- | |||
| {{ItemLink|Jasnozielona uprząż}} | |||
| {{code|lime_harness}} | |||
|- | |- | ||
| {{ItemLink|trwała-mikstura|Trwałe mikstury}} | | {{ItemLink|trwała-mikstura|Trwałe mikstury}} | ||
| Linia 617: | Linia 692: | ||
| {{ItemLink|Jajo przyzywające lamę}} | | {{ItemLink|Jajo przyzywające lamę}} | ||
| {{code|llama_spawn_egg}} | | {{code|llama_spawn_egg}} | ||
|- | |||
| {{ItemLink|Purpurowa sakwa}} | |||
| {{code|magenta_bundle}} | |||
|- | |- | ||
| {{ItemLink|Purpurowy barwnik}} | | {{ItemLink|Purpurowy barwnik}} | ||
| {{code|magenta_dye}} | | {{code|magenta_dye}} | ||
|- | |||
| {{ItemLink|Purpurowa uprząż}} | |||
| {{code|magenta_harness}} | |||
|- | |- | ||
| {{ItemLink|Magmowy krem}} | | {{ItemLink|Magmowy krem}} | ||
| Linia 747: | Linia 828: | ||
| {{code|netherite_sword}} | | {{code|netherite_sword}} | ||
|- | |- | ||
| {{ItemLink|szablon-kowalski | | {{ItemLink|szablon-kowalski-netherytowe-ulepszenie|Szablon kowalski|Szablon kowalski (Netherytowe ulepszenie)}} | ||
| {{code|netherite_upgrade_smithing_template}} | | {{code|netherite_upgrade_smithing_template}} | ||
|- | |- | ||
| Linia 767: | Linia 848: | ||
| {{ItemLink|Jajo przyzywające ocelota}} | | {{ItemLink|Jajo przyzywające ocelota}} | ||
| {{code|ocelot_spawn_egg}} | | {{code|ocelot_spawn_egg}} | ||
|- | |||
| {{ItemLink|Pomarańczowa sakwa}} | |||
| {{code|orange_bundle}} | |||
|- | |- | ||
| {{ItemLink|Pomarańczowy barwnik}} | | {{ItemLink|Pomarańczowy barwnik}} | ||
| {{code|orange_dye}} | | {{code|orange_dye}} | ||
|- | |||
| {{ItemLink|Pomarańczowa uprząż}} | |||
| {{code|orange_harness}} | |||
|- | |- | ||
| {{ItemLink|Obraz}} | | {{ItemLink|Obraz}} | ||
| Linia 809: | Linia 896: | ||
| {{ItemLink|Jajo przyzywające rozbójnika}} | | {{ItemLink|Jajo przyzywające rozbójnika}} | ||
| {{code|pillager_spawn_egg}} | | {{code|pillager_spawn_egg}} | ||
|- | |||
| {{ItemLink|Różowa sakwa}} | |||
| {{code|pink_bundle}} | |||
|- | |- | ||
| {{ItemLink|Różowy barwnik}} | | {{ItemLink|Różowy barwnik}} | ||
| {{code|pink_dye}} | | {{code|pink_dye}} | ||
|- | |||
| {{ItemLink|Różowa uprząż}} | |||
| {{code|pink_harness}} | |||
|- | |- | ||
| {{ItemLink|odłamek-ceramiki-dostatek|Odłamek ceramiki|Odłamek ceramiki „Dostatek”}} | | {{ItemLink|odłamek-ceramiki-dostatek|Odłamek ceramiki|Odłamek ceramiki „Dostatek”}} | ||
| Linia 857: | Linia 950: | ||
| {{ItemLink|Nasiona dyni}} | | {{ItemLink|Nasiona dyni}} | ||
| {{code|pumpkin_seeds}} | | {{code|pumpkin_seeds}} | ||
|- | |||
| {{ItemLink|Fioletowa sakwa}} | |||
| {{code|purple_bundle}} | |||
|- | |- | ||
| {{ItemLink|Fioletowy barwnik}} | | {{ItemLink|Fioletowy barwnik}} | ||
| {{code|purple_dye}} | | {{code|purple_dye}} | ||
|- | |||
| {{ItemLink|Fioletowa uprząż}} | |||
| {{code|purple_harness}} | |||
|- | |- | ||
| {{ItemLink|Netherowy kwarc}} | | {{ItemLink|Netherowy kwarc}} | ||
| Linia 887: | Linia 986: | ||
| {{ItemLink|Sproszkowany redstone}} | | {{ItemLink|Sproszkowany redstone}} | ||
| {{code|redstone}} | | {{code|redstone}} | ||
|- | |||
| {{ItemLink|Czerwona sakwa}} | |||
| {{code|red_bundle}} | |||
|- | |- | ||
| {{ItemLink|Czerwony barwnik}} | | {{ItemLink|Czerwony barwnik}} | ||
| {{code|red_dye}} | | {{code|red_dye}} | ||
|- | |||
| {{ItemLink|Czerwona uprząż}} | |||
| {{code|red_harness}} | |||
|- | |- | ||
| {{ItemLink|szablon-kowalski-ze-zdobieniem-żebra|Szablon kowalski|Szablon kowalski (Żebra)}} | | {{ItemLink|szablon-kowalski-ze-zdobieniem-żebra|Szablon kowalski|Szablon kowalski (Żebra)}} | ||
| Linia 912: | Linia 1017: | ||
| {{Code|scrape_pottery_sherd}} | | {{Code|scrape_pottery_sherd}} | ||
|- | |- | ||
| {{ | | {{ItemLink|szablon-kowalski-ze-zdobieniem-wartownik|Szablon kowalski|Szablon kowalski (Wartownik)}} | ||
| {{code|sentry_armor_trim_smithing_template}} | | {{code|sentry_armor_trim_smithing_template}} | ||
|- | |- | ||
| {{ | | {{ItemLink|szablon-kowalski-ze-zdobieniem-rzeźbiarz|Szablon kowalski|Szablon kowalski (Rzeźbiarz)}} | ||
| {{code|shaper_armor_trim_smithing_template}} | | {{code|shaper_armor_trim_smithing_template}} | ||
|- | |- | ||
| Linia 939: | Linia 1044: | ||
| {{code|shulker_spawn_egg}} | | {{code|shulker_spawn_egg}} | ||
|- | |- | ||
| {{ | | {{ItemLink|szablon-kowalski-ze-zdobieniem-cisza|Szablon kowalski|Szablon kowalski (Cisza)}} | ||
| {{code|silence_armor_trim_smithing_template}} | | {{code|silence_armor_trim_smithing_template}} | ||
|- | |- | ||
| Linia 969: | Linia 1074: | ||
| {{Code|snort_pottery_sherd}} | | {{Code|snort_pottery_sherd}} | ||
|- | |- | ||
| {{ | | {{ItemLink|szablon-kowalski-ze-zdobieniem-ryjek|Szablon kowalski|Szablon kowalski (Ryjek)}} | ||
| {{code|snout_armor_trim_smithing_template}} | | {{code|snout_armor_trim_smithing_template}} | ||
|- | |- | ||
| Linia 987: | Linia 1092: | ||
| {{code|spider_spawn_egg}} | | {{code|spider_spawn_egg}} | ||
|- | |- | ||
| {{ | | {{ItemLink|szablon-kowalski-ze-zdobieniem-iglica|Szablon kowalski|Szablon kowalski (Iglica)}} | ||
| {{code|spire_armor_trim_smithing_template}} | | {{code|spire_armor_trim_smithing_template}} | ||
|- | |- | ||
| Linia 1115: | Linia 1220: | ||
| {{ItemLink|Pszenica}} | | {{ItemLink|Pszenica}} | ||
| {{code|wheat}} | | {{code|wheat}} | ||
|- | |||
| {{ItemLink|Biała sakwa}} | |||
| {{code|white_bundle}} | |||
|- | |- | ||
| {{ItemLink|Biały barwnik}} | | {{ItemLink|Biały barwnik}} | ||
| {{code|white_dye}} | | {{code|white_dye}} | ||
|- | |||
| {{ItemLink|Biała uprząż}} | |||
| {{code|white_harness}} | |||
|- | |- | ||
| {{ItemLink|szablon-kowalski-ze-zdobieniem-dzicz|Szablon kowalski|Szablon kowalski (Dzicz)}} | | {{ItemLink|szablon-kowalski-ze-zdobieniem-dzicz|Szablon kowalski|Szablon kowalski (Dzicz)}} | ||
| Linia 1154: | Linia 1265: | ||
| {{ItemLink|Zapisana książka}} | | {{ItemLink|Zapisana książka}} | ||
| {{code|written_book}} | | {{code|written_book}} | ||
|- | |||
| {{ItemLink|Żółta sakwa}} | |||
| {{code|yellow_bundle}} | |||
|- | |- | ||
| {{ItemLink|Żółty barwnik}} | | {{ItemLink|Żółty barwnik}} | ||
| {{code|yellow_dye}} | | {{code|yellow_dye}} | ||
|- | |||
| {{ItemLink|Żółta uprząż}} | |||
| {{code|yellow_harness}} | |||
|- | |- | ||
| {{ItemLink|Jajo przyzywające zoglina}} | | {{ItemLink|Jajo przyzywające zoglina}} | ||
