Użytkownik:Melwin22/Workspace: Różnice pomiędzy wersjami
Przejdź do nawigacji
Przejdź do wyszukiwania
Nie podano opisu zmian |
Nie podano opisu zmian |
||
| Linia 5: | Linia 5: | ||
| {{ItemLink|Akacjowa łódka}} | | {{ItemLink|Akacjowa łódka}} | ||
| {{code|acacia_boat}} | | {{code|acacia_boat}} | ||
|- | |||
| {{ItemLink|Jajo przyzywające otuszka}} | |||
| {{code|allay_spawn_egg}} | |||
|- | |- | ||
| {{ItemLink|Jabłko}} | | {{ItemLink|Jabłko}} | ||
| {{code|apple}} | | {{code|apple}} | ||
|- | |||
| {{ItemLink|Jajo przyzywające pancernika}} | |||
| {{code|armadillo_spawn_egg}} | |||
|- | |- | ||
| {{ItemLink|Stojak na zbroję}} | | {{ItemLink|Stojak na zbroję}} | ||
| Linia 14: | Linia 20: | ||
| {{ItemLink|Strzała}} | | {{ItemLink|Strzała}} | ||
| {{code|arrow}} | | {{code|arrow}} | ||
|- | |||
| {{ItemLink|Jajo przyzywające aksolotla}} | |||
| {{code|axolotl_spawn_egg}} | |||
|- | |- | ||
| {{ItemLink|Pieczony ziemniak}} | | {{ItemLink|Pieczony ziemniak}} | ||
| Linia 53: | Linia 62: | ||
| {{ItemLink|Niebieski barwnik}} | | {{ItemLink|Niebieski barwnik}} | ||
| {{code|blue_dye}} | | {{code|blue_dye}} | ||
|- | |||
| {{ItemLink|Jajo przyzywające bagniaka}} | |||
| {{code|bogged_spawn_egg}} | |||
|- | |- | ||
| {{ItemLink|Mączka kostna}} | | {{ItemLink|Mączka kostna}} | ||
| Linia 71: | Linia 83: | ||
| {{ItemLink|Chleb}} | | {{ItemLink|Chleb}} | ||
| {{code|bread}} | | {{code|bread}} | ||
|- | |||
| {{ItemLink|Jajo przyzywające wichrzyka}} | |||
| {{code|breeze_spawn_egg}} | |||
|- | |- | ||
| {{ItemLink|Cegła}} | | {{ItemLink|Cegła}} | ||
| Linia 81: | Linia 96: | ||
| {{code|bucket}} | | {{code|bucket}} | ||
|- | |- | ||
| {{ItemLink| | | {{ItemLink|Jajo przyzywające wielbłąda}} | ||
| {{code| | | {{code|camel_spawn_egg}} | ||
|- | |- | ||
| {{ItemLink|Marchewka}} | | {{ItemLink|Marchewka}} | ||
| Linia 170: | Linia 185: | ||
| {{ItemLink|Ciastko}} | | {{ItemLink|Ciastko}} | ||
| {{code|cookie}} | | {{code|cookie}} | ||
|- | |||
| {{ItemLink|Jajo przyzywające miedzianego golema}} | |||
| {{code|copper_golem_spawn_egg}} | |||
|- | |- | ||
| {{ItemLink|Jajo przyzywające krowę}} | | {{ItemLink|Jajo przyzywające krowę}} | ||
| {{code|cow_spawn_egg}} | | {{code|cow_spawn_egg}} | ||
|- | |||
| {{ItemLink|Jajo przyzywające trzeszcza}} | |||
| {{code|creaking_spawn_egg}} | |||
|- | |- | ||
| {{ItemLink|wzór-sztandaru-wizerunek-creepera|Wzór sztandaru|Wzór sztandaru (wizerunek creepera)}} | | {{ItemLink|wzór-sztandaru-wizerunek-creepera|Wzór sztandaru|Wzór sztandaru (wizerunek creepera)}} | ||
| Linia 260: | Linia 281: | ||
| {{ItemLink|Kryształ Endu}} | | {{ItemLink|Kryształ Endu}} | ||
| {{code|end_crystal}} | | {{code|end_crystal}} | ||
|- | |||
| {{ItemLink|Jajo przyzywające smoka Endu}} | |||
| {{code|ender_dragon_spawn_egg}} | |||
|- | |- | ||
| {{ItemLink|Oko Endera}} | | {{ItemLink|Oko Endera}} | ||
| Linia 311: | Linia 335: | ||
| {{ItemLink|Jajo przyzywające lisa}} | | {{ItemLink|Jajo przyzywające lisa}} | ||
| {{code|fox_spawn_egg}} | | {{code|fox_spawn_egg}} | ||
|- | |||
| {{ItemLink|Jajo przyzywające żabę}} | |||
| {{code|frog_spawn_egg}} | |||
|- | |- | ||
| {{ItemLink|Napędzany wagonik}} | | {{ItemLink|Napędzany wagonik}} | ||
| Linia 332: | Linia 359: | ||
| {{ItemLink|Jasnopył}} | | {{ItemLink|Jasnopył}} | ||
| {{code|glowstone_dust}} | | {{code|glowstone_dust}} | ||
|- | |||
| {{ItemLink|Jajo przyzywające świecącą kałamarnicę}} | |||
| {{code|glow_squid_spawn_egg}} | |||
|- | |||
| {{ItemLink|Jajo przyzywające kozę}} | |||
| {{code|goat_spawn_egg}} | |||
|- | |- | ||
| {{ItemLink|Sztabka złota}} | | {{ItemLink|Sztabka złota}} | ||
| Linia 377: | Linia 410: | ||
| {{ItemLink|Szary barwnik}} | | {{ItemLink|Szary barwnik}} | ||
| {{code|gray_dye}} | | {{code|gray_dye}} | ||
|- | |||
| {{ItemLink|Zielony barwnik}} | |||
| {{code|green_dye}} | |||
|- | |- | ||
| {{ItemLink|Jajo przyzywające strażnika}} | | {{ItemLink|Jajo przyzywające strażnika}} | ||
| Linia 383: | Linia 419: | ||
| {{ItemLink|Proch}} | | {{ItemLink|Proch}} | ||
| {{code|gunpowder}} | | {{code|gunpowder}} | ||
|- | |||
| {{ItemLink|Jajo przyzywające wesołego ghasta}} | |||
| {{code|happy_ghast_spawn_egg}} | |||
|- | |- | ||
| {{ItemLink|Serce oceanu}} | | {{ItemLink|Serce oceanu}} | ||
| Linia 416: | Linia 455: | ||
| {{ItemLink|Żelazny napierśnik}} | | {{ItemLink|Żelazny napierśnik}} | ||
| {{code|iron_chestplate}} | | {{code|iron_chestplate}} | ||
|- | |||
| {{ItemLink|Jajo przyzywające żelaznego golema}} | |||
| {{code|iron_golem_spawn_egg}} | |||
|- | |- | ||
| {{ItemLink|Żelazny hełm}} | | {{ItemLink|Żelazny hełm}} | ||
| Linia 771: | Linia 813: | ||
| {{code|silverfish_spawn_egg}} | | {{code|silverfish_spawn_egg}} | ||
|- | |- | ||
| {{ItemLink|Jajo przyzywające konia szkieleta}} | | {{ItemLink|Jajo przyzywające konia-szkieleta}} | ||
| {{code|skeleton_horse_spawn_egg}} | | {{code|skeleton_horse_spawn_egg}} | ||
|- | |- | ||
| Linia 785: | Linia 827: | ||
| {{ItemLink|Jajo przyzywające szlama}} | | {{ItemLink|Jajo przyzywające szlama}} | ||
| {{code|slime_spawn_egg}} | | {{code|slime_spawn_egg}} | ||
|- | |||
| {{ItemLink|Jajo przyzywające niuchacza}} | |||
| {{code|sniffer_spawn_egg}} | |||
|- | |- | ||
| {{ItemLink|Śnieżka}} | | {{ItemLink|Śnieżka}} | ||
| {{code|snowball}} | | {{code|snowball}} | ||
|- | |||
| {{ItemLink|Jajo przyzywające śnieżnego golema}} | |||
| {{code|snow_golem_spawn_egg}} | |||
|- | |- | ||
| {{ItemLink|Widmowa strzała}} | | {{ItemLink|Widmowa strzała}} | ||
| Linia 848: | Linia 896: | ||
| {{ItemLink|Słodkie jagody}} | | {{ItemLink|Słodkie jagody}} | ||
| {{code|sweet_berries}} | | {{code|sweet_berries}} | ||
|- | |||
| {{ItemLink|Jajo przyzywające kijankę}} | |||
| {{code|tadpole_spawn_egg}} | |||
|- | |- | ||
| {{ItemLink|Strzała z miksturą}} | | {{ItemLink|Strzała z miksturą}} | ||
| Linia 893: | Linia 944: | ||
| {{ItemLink|Jajo przyzywające wędrownego handlarza}} | | {{ItemLink|Jajo przyzywające wędrownego handlarza}} | ||
| {{code|wandering_trader_spawn_egg}} | | {{code|wandering_trader_spawn_egg}} | ||
|- | |||
| {{ItemLink|Jajo przyzywające nadzorcę}} | |||
| {{code|warden_spawn_egg}} | |||
|- | |- | ||
| {{ItemLink|Spaczony grzyb na patyku}} | | {{ItemLink|Spaczony grzyb na patyku}} | ||
| Linia 914: | Linia 968: | ||
| {{ItemLink|Jajo przyzywające witherowego szkieleta}} | | {{ItemLink|Jajo przyzywające witherowego szkieleta}} | ||
| {{code|wither_skeleton_spawn_egg}} | | {{code|wither_skeleton_spawn_egg}} | ||
|- | |||
| {{ItemLink|Jajo przyzywające withera}} | |||
| {{code|wither_spawn_egg}} | |||
|- | |- | ||
| {{ItemLink|Jajo przyzywające wilka}} | | {{ItemLink|Jajo przyzywające wilka}} | ||
| Linia 945: | Linia 1002: | ||
| {{code|zoglin_spawn_egg}} | | {{code|zoglin_spawn_egg}} | ||
|- | |- | ||
| {{ItemLink|Jajo przyzywające konia zombie}} | | {{ItemLink|Jajo przyzywające konia-zombie}} | ||
| {{code|zombie_horse_spawn_egg}} | | {{code|zombie_horse_spawn_egg}} | ||
|- | |- | ||
| Linia 951: | Linia 1008: | ||
| {{code|zombie_spawn_egg}} | | {{code|zombie_spawn_egg}} | ||
|- | |- | ||
| {{ItemLink|Jajo przyzywające osadnika zombie}} | | {{ItemLink|Jajo przyzywające osadnika-zombie}} | ||
| {{code|zombie_villager_spawn_egg}} | | {{code|zombie_villager_spawn_egg}} | ||
|- | |- | ||
