Użytkownik:Igorczewski6524/workspace: Różnice pomiędzy wersjami
Przejdź do nawigacji
Przejdź do wyszukiwania
Nie podano opisu zmian Znacznik: Wycofane |
Nie podano opisu zmian Znacznik: Wycofane |
||
| Linia 65: | Linia 65: | ||
|[[Plik:Opcja "Prawa nogawka".png|200x26px]] | |[[Plik:Opcja "Prawa nogawka".png|200x26px]] | ||
|Włącza/wyłącza drugą warstwe prawej nogawki. | |Włącza/wyłącza drugą warstwe prawej nogawki. | ||
| | |'''Włączone''' | ||
|- | |||
|[[Plik:Opcja "Nakrycie głowy".png|200x26px]] | |||
|Włącza/wyłącza drugą warstwę głowy. | |||
|'''Włączone''' | |||
|- | |||
|[[Plik:Opcja "Główna ręka".png|200x26px]] | |||
|Przełącza główną rękę między prawą, a lewą. | |||
|'''Prawa''' | |||
|} | |||
====Muzyka i dźwięk==== | |||
{| class="wikitable border="1" width="100%" | |||
!Opcja | |||
!Opis | |||
!Domyślne | |||
|- | |||
|[[Plik:Opcja "Ogólny poziom głośności".png|200x26px]] | |||
|Głośność wszystkich dźwięków | |||
|'''100%''' | |||
|- | |||
|[[Plik:Opcja "Muzyka".png|200x26px]] | |||
|Kontroluje głośność muzyki w tle. | |||
|'''100%''' | |||
|- | |||
|[[Plik:Opcja "Bloki dźwiękowe".png|200x26px]] | |||
|Kontroluje głośność [[blok dźwiękowy|bloków dźwiękowych]] i [[szafa grająca|szaf grających]]. | |||
|'''100%''' | |||
|- | |||
|} | |} | ||
Wersja z 18:15, 25 sie 2025
Opcje pozwalają na zmienienie ustawień gry. Mogą one zostać otworzone z menu głównego i menu gry.
Java Edition
Opcje
Otworzenie opcji wyświetla następujące opcje:
Online
| Opcja | Opis | Domyślne |
|---|---|---|
| Włącza/wyłącza powiadomienia Realms. | Włączone | |
| Włącza/wyłącza widoczność gracza na liście graczy serwera. | Włączone | |
| Przełącza trudność serwera. | Zależy od trudności serwera. |
Dostosowywanie skórki
Muzyka i dźwięk
| Opcja | Opis | Domyślne |
|---|---|---|
| Głośność wszystkich dźwięków | 100% | |
| Kontroluje głośność muzyki w tle. | 100% | |
| Kontroluje głośność bloków dźwiękowych i szaf grających. | 100% |