Wytwarzanie/podstawowe: Różnice pomiędzy wersjami
Przejdź do nawigacji
Przejdź do wyszukiwania
| [wersja przejrzana] | [wersja przejrzana] |
dodatkowa receptura na patyk. Standaryzacja/upraszczanie. |
w końcu nigdzie nie było receptury stołu rzemieślniczego... a przydałaby się |
||
| Linia 34: | Linia 34: | ||
}} | }} | ||
|Alternatywna receptura stworzenia patyka. | |Alternatywna receptura stworzenia patyka. | ||
|- | |||
|'''[[Stół rzemieślniczy]]''' | |||
|[[Deski]] | |||
|{{Grid/Crafting Table | |||
|A2= Dowolne deski |B2= Dowolne deski | |||
|A3= Dowolne deski |B3= Dowolne deski | |||
|Output= Stół rzemieślniczy | |||
}} | |||
|Podstawowy blok użytkowy, służący do wytwarzania receptur 3x3. | |||
|- | |- | ||
Aktualna wersja na dzień 21:03, 17 sie 2025
| Nazwa | Składniki | Wejście » Wyjście | Opis | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Deski | Pień lub trzon lub blok bambusu |
|
Używane jako budulec, materiał i opał. | ||||||||||||
| Patyki | Deski |
|
Potrzebne do stworzenia pochodni, strzał, rękojeści do narzędzi i wielu innych rzeczy. | ||||||||||||
| Patyki | Bambus |
|
Alternatywna receptura stworzenia patyka. | ||||||||||||
| Stół rzemieślniczy | Deski |
|
Podstawowy blok użytkowy, służący do wytwarzania receptur 3x3. | ||||||||||||
| Pochodnie | Patyk + Węgiel lub Węgiel drzewny |
|
Pochodnie emitują światło. Mogą także topić śnieg i lód. | ||||||||||||
| Piec | Bruk lub czernit lub łupkowy bruk |
|
Służy do wytapiania złóż, pieczenia żywności itp. | ||||||||||||
| Skrzynia | Deski |
|
Używana do przechowywania przedmiotów i bloków. | ||||||||||||
| Łóżko | Wełna + Deski |
|
Używane do zmieniania punktu odradzania gracza oraz zmieniania nocy w dzień. Można użyć dowolnego koloru wełny i drewna. |