Historia wersji/Education Edition: Różnice pomiędzy wersjami

Z Minecraft Wiki Polska
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
[wersja nieprzejrzana][wersja nieprzejrzana]
Thn70 (dyskusja | edycje)
Nie podano opisu zmian
Thn70 (dyskusja | edycje)
Nie podano opisu zmian
Linia 5: Linia 5:
! Data wydania
! Data wydania
! Zmiany
! Zmiany
|-
|1.0.28
|6 kwietnia 2018
|Naprawienie 2 błędów.
|-
|-
|1.0.27
|1.0.27

Wersja z 17:30, 18 gru 2023

Artykuł Historia wersji/Education Edition jest krótki.
Możesz pomóc, poszerzając go.
Numer wersji Data wydania Zmiany
1.0.28 6 kwietnia 2018 Naprawienie 2 błędów.
1.0.27 22 lutego 2018 Dodatki
1.0.21 9 października 2017 Dodatki

Zmiany:

  • rozszerzone ustawienia świata.
1.0.18 19 lipca 2017
1.0.17 22 maja 2017 Dodatki:
  • agent,
  • polecenia do agenta.
0.16.0 2 października 2016
0.14.2 9 czerwca 2016 Pierwsze publiczne wydanie Minecraft Education Edition.

Nowe dodatki: