Cukier: Różnice pomiędzy wersjami

Z Minecraft Wiki Polska
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
[wersja nieprzejrzana][wersja nieprzejrzana]
Dodałem rubrykę zastosowania i jej elementy.
Tomciu2 (dyskusja | edycje)
Nie podano opisu zmian
Linia 2: Linia 2:
{{Przedmiot
{{Przedmiot
|wygląd1=Sugaricon.png
|wygląd1=Sugaricon.png
|typ=jedzenie
|typ=Jedzenie
|wytrzymałość=N/A
|wytrzymałość=N/A
|łączenie=Tak (64)
|łączenie=Tak (64)
Linia 10: Linia 10:
'''Cukier''' jest przedmiotem dodanym w aktualizacji [[Beta|Beta 1.2]]. Pozyskuje się go z trzciny cukrowej. Cukier jest niezbędny do stworzenia [[ciasto|ciasta]] oraz [[mikstury|mikstury szybkości]]. Uzyskuje się go umieszczając [[trzcina cukrowa|trzcinę cukrową]] na [[stół warsztatowy|stole warsztatowym]].
'''Cukier''' jest przedmiotem dodanym w aktualizacji [[Beta|Beta 1.2]]. Pozyskuje się go z trzciny cukrowej. Cukier jest niezbędny do stworzenia [[ciasto|ciasta]] oraz [[mikstury|mikstury szybkości]]. Uzyskuje się go umieszczając [[trzcina cukrowa|trzcinę cukrową]] na [[stół warsztatowy|stole warsztatowym]].


== Crafting ==  
== Otrzymywanie ==  
{| border="1" style="border-collapse: collapse; border-color: #555; background-color: #eee" cellpadding="5"
{| border="1" style="border-collapse: collapse; border-color: #555; background-color: #eee" cellpadding="5"
|-align="center"
|-align="center"
Linia 16: Linia 16:
!Składniki » Wynik
!Składniki » Wynik
|-
|-
|align="center"|Cukier
![[Trzcina cukrowa]]
|{{Grid/Crafting Table
|{{Grid/Crafting Table
| image = Crafting Planks.gif
|A1=  |B1=      |C1=  
|A1=  |B1=      |C1=  
|A2=  |B2= Trzcina cukrowa      |C2=  
|A2=  |B2= Trzcina cukrowa      |C2=  
Linia 25: Linia 24:
}}
}}
|}
|}
==Zastosowania==
== Zastosowanie ==
{| border="1" style="border-collapse: collapse; border-color: #555; background-color: #eee" cellpadding="5"
{| border="1" style="border-collapse: collapse; border-color: #555; background-color: #eee" cellpadding="5"
|-align="center"
|-align="center"
Linia 31: Linia 30:
!Składniki » Wynik
!Składniki » Wynik
|-
|-
|align="center"|Ciasto
![[Mleko]], <br />[[Jajko]], <br />[[Zboże]], <br />Cukier
|{{Grid/Crafting Table
|{{Grid/Crafting Table
| image = Crafting Planks.gif
|A1= Mleko  |B1= Mleko |C1= Mleko
|A1= Mleko  |B1= Mleko |C1= Mleko
|A2= Cukier |B2= Jajko |C2= Cukier
|A2= Cukier |B2= Jajko |C2= Cukier
Linia 39: Linia 37:
|Output= Ciasto
|Output= Ciasto
}}
}}
|}
{| border="1" style="border-collapse: collapse; border-color: #555; background-color: #eee" cellpadding="5"
|-align="center"
!Składniki
!Składniki » Wynik
|-
|-
|align="center"|Sfermentowane
![[Oko pająka]], <br />[[Brązowy grzyb]],<br /> Cukier
oko pająka  
|{{Grid/Crafting Table
|{{Grid/Crafting Table
| image = Crafting Planks.gif
|A1= |B1= |C1=  
|A1= |B1= |C1=  
|A2= Oko pająka |B2= Brązowy grzyb |C2= Cukier
|A2= Oko pająka |B2= Brązowy grzyb |C2= Cukier

Wersja z 17:31, 15 sty 2012

Artykuł Cukier jest krótki.
Możesz pomóc, poszerzając go.
Cukier
Typ

Jedzenie

Wytrzymałość

N/A

Odnawialne

?

Możliwość grupowania

Tak (64)

Rzadkość

Pospolita

Uzdrawia

?


Cukier jest przedmiotem dodanym w aktualizacji Beta 1.2. Pozyskuje się go z trzciny cukrowej. Cukier jest niezbędny do stworzenia ciasta oraz mikstury szybkości. Uzyskuje się go umieszczając trzcinę cukrową na stole warsztatowym.

Otrzymywanie

Składniki Składniki » Wynik
Trzcina cukrowa










Zastosowanie

Składniki Składniki » Wynik
Mleko,
Jajko,
Zboże,
Cukier
Mleko Mleko Mleko



Zboże Zboże Zboże
Oko pająka,
Brązowy grzyb,
Cukier





Brązowy grzyb