Minecraft Wiki Polska:Projekty/Aktualizacja: Różnice pomiędzy wersjami
Przejdź do nawigacji
Przejdź do wyszukiwania
dNie podano opisu zmian |
Sewciok282 (dyskusja | edycje) |
||
| Linia 39: | Linia 39: | ||
| [[Szablon:Aktualne/ver]] | | [[Szablon:Aktualne/ver]] | ||
| {{:Użytkownik:Lewandowski/pdps}} 00:15, 16 mar 2011 (CET) | | {{:Użytkownik:Lewandowski/pdps}} 00:15, 16 mar 2011 (CET) | ||
|- | |||
| [[JJayJoker]] | |||
| [[Użytkownik:Sewciok|Sewciok]] 22:29, 4 kwi 2011 (CEST) | |||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
[[Kategoria:Projekty]] | [[Kategoria:Projekty]] | ||
Wersja z 21:29, 4 kwi 2011
Rozpoczynamy nową akcję na naszej wiki!
Wciąż mamy ogromne zaległości w aktualizowaniu, i w tym celu uruchamiamy tę akcję. Jak ona działa?
Poniżej znajdziesz listę artykułów, które wymagają stałej aktualizacji. Twoim zadaniem jest dopisać się do jednego z tych artykułów. Pamiętaj że:
- Dopisując się do danego artykułu zaczynasz ponosić pewną odpowiedzialność za aktualność tego artykułu (kar nie będzie, ale terminowe wywiązywanie się z obowiązku będzie nagradzane medalami);
- Musisz być cały czas na bieżąco, więc jeżeli myślisz że nie podołasz - nie zgłaszaj się;
- Do jednego artykułu może być dopisanych maksymalnie 2 użytkowników;
Jak się dopisać? Obok danego artykułu dopisz swój podpis (wstawiając 4 tyldy (~~~~)), i gotowe! Wtedy tylko czekaj, aż dany artykuł się zdeaktualizuje, a wtem - uaktualnij go.
Tak więc: do dzieła!
Artykuły
| Artykuł | Osoby |
|---|---|
| CTSG | |
| Historia wersji | Ρromaster - D - W - M - 19:45, 14 mar 2011 (CET) |
| Crafting | |
| Przedmioty | |
| Bloki | Ρromaster - D - W - M - 10:09, 27 mar 2011 (CEST) |
| Mojang AB | Ρromaster - D - W - M - 10:09, 27 mar 2011 (CEST) |
| Szablon:Aktualne/ver | ~Lewandowskipl.Wiki Admin dyskusja 00:15, 16 mar 2011 (CET) |
| JJayJoker | Sewciok 22:29, 4 kwi 2011 (CEST) |