Użytkownik:WiciuPL2120/brudnopis: Różnice pomiędzy wersjami
Przejdź do nawigacji
Przejdź do wyszukiwania
| Linia 30: | Linia 30: | ||
| align="center"|{{hungerbar|4}} | | align="center"|{{hungerbar|4}} | ||
| align="center"|[[Piec#wypalanie|Pieczenie]] [[schab]]u, zabicie [[Świnia zombie|świni zombie]] lub podpalenie [[Świnia|Świni]] | | align="center"|[[Piec#wypalanie|Pieczenie]] [[schab]]u, zabicie [[Świnia zombie|świni zombie]] lub podpalenie [[Świnia|Świni]] | ||
|- | |||
! [[Pieczony kurczak]] <span id="Pieczony_kurczak"></span> | |||
| align="center"|{{Grid|Pieczony_kurczak}} | |||
| align="center"|{{hungerbar|3}} | |||
| align="center"|[[Piec#wypalanie|Pieczenie]] [[kurczak]]a, zabicie [[kurczak|kurczaka]] lub podpalenie [[kurczak|kurczaka]] | |||
|- | |- | ||
! [[Chleb]] <span id="Bread"></span> | ! [[Chleb]] <span id="Bread"></span> | ||
| Linia 35: | Linia 40: | ||
| align="center"|{{hungerbar|2.5}} | | align="center"|{{hungerbar|2.5}} | ||
| align="center"|[[Chleb|Crafting]] lub znajdywanie w [[Lochy|lochach]] | | align="center"|[[Chleb|Crafting]] lub znajdywanie w [[Lochy|lochach]] | ||
|- | |- | ||
! [[Ryba (usmażona)|Usmażona ryba]] <span id="Cooked Fish"></span> | ! [[Ryba (usmażona)|Usmażona ryba]] <span id="Cooked Fish"></span> | ||
Aktualna wersja na dzień 17:42, 4 sty 2012
Jedzenie
Część produktów spożywczych przedstawiona jest w tabeli:
| Nazwa | Ikona | Ilość przywróconego życia | Otrzymywanie |
|---|---|---|---|
| Złote jabłko | (Regeneracja zdrowia 30 sekund) |
Crafting lub znalezione w lochach | |
| Ciasto | Crafting | ||
| Potrawka grzybowa | Crafting | ||
| Pieczony schab | Pieczenie schabu, zabicie świni zombie lub podpalenie Świni | ||
| Pieczony kurczak | Pieczenie kurczaka, zabicie kurczaka lub podpalenie kurczaka | ||
| Chleb | Crafting lub znajdywanie w lochach | ||
| Usmażona ryba | Smażenie ryby | ||
| Czerwone jabłko | Znajdywane w lochach | ||
| Surowy schab | Zabicie świni | ||
| Ryba (surowa) | Rybołówstwo | ||
| Surowy kurczak | Zabicie kurczaka | ||
| Ciastko | Crafting |