Użytkownik:WiciuPL2120/brudnopis: Różnice pomiędzy wersjami

Z Minecraft Wiki Polska
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
 
Linia 30: Linia 30:
| align="center"|{{hungerbar|4}}
| align="center"|{{hungerbar|4}}
| align="center"|[[Piec#wypalanie|Pieczenie]] [[schab]]u, zabicie [[Świnia zombie|świni zombie]] lub podpalenie [[Świnia|Świni]]
| align="center"|[[Piec#wypalanie|Pieczenie]] [[schab]]u, zabicie [[Świnia zombie|świni zombie]] lub podpalenie [[Świnia|Świni]]
|-
! [[Pieczony kurczak]] <span id="Pieczony_kurczak"></span>
| align="center"|{{Grid|Pieczony_kurczak}}
| align="center"|{{hungerbar|3}}
| align="center"|[[Piec#wypalanie|Pieczenie]] [[kurczak]]a, zabicie [[kurczak|kurczaka]] lub podpalenie [[kurczak|kurczaka]]
|-
|-
! [[Chleb]] <span id="Bread"></span>
! [[Chleb]] <span id="Bread"></span>
Linia 35: Linia 40:
| align="center"|{{hungerbar|2.5}}
| align="center"|{{hungerbar|2.5}}
| align="center"|[[Chleb|Crafting]] lub znajdywanie w [[Lochy|lochach]]
| align="center"|[[Chleb|Crafting]] lub znajdywanie w [[Lochy|lochach]]
|-
! [[Pieczony kurczak]] <span id="Pieczony_kurczak"></span>
| align="center"|{{Grid|Pieczony_kurczak}}
| align="center"|{{hungerbar|3}}
| align="center"|[[Piec#wypalanie|Pieczenie]] [[kurczak]]a, zabicie [[kurczak|kurczaka]] lub podpalenie [[kurczak|kurczaka]]
|-
|-
! [[Ryba (usmażona)|Usmażona ryba]] <span id="Cooked Fish"></span>
! [[Ryba (usmażona)|Usmażona ryba]] <span id="Cooked Fish"></span>

Aktualna wersja na dzień 17:42, 4 sty 2012

Jedzenie

Część produktów spożywczych przedstawiona jest w tabeli:

Nazwa Ikona Ilość przywróconego życia Otrzymywanie
Złote jabłko Jabłko (złote)

(Regeneracja zdrowia 30 sekund)

Crafting lub znalezione w lochach
Ciasto

(można użyć 6 razy, odnawia za 1 kęs)

Crafting
Potrawka grzybowa
Crafting
Pieczony schab Pieczony_schab Pieczenie schabu, zabicie świni zombie lub podpalenie Świni
Pieczony kurczak Pieczony_kurczak Pieczenie kurczaka, zabicie kurczaka lub podpalenie kurczaka
Chleb
Crafting lub znajdywanie w lochach
Usmażona ryba Ryba (usmażona) Smażenie ryby
Czerwone jabłko Jabłko (czerwone) Znajdywane w lochach
Surowy schab Surowy schab Zabicie świni
Ryba (surowa) Ryba (surowa) Rybołówstwo
Surowy kurczak
Zabicie kurczaka
Ciastko
Crafting